yüz çöküklüğü

ratapa

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2015
624
836
arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı gibi bu ara iyice dert edindim bunu kendime ..minyon bi kadınım ,50 kiloyum ,kilo takıntım hep olmuştur ,aileden gelen ırsi sebepler dolayısıyla düzenli spor yapmama rağmen 1 kilo dahi alsam direk basene gidiyor ve oldukça çirkin duruyor fakat bu halimde de yüzüm çok çökük ,burnumdan zaten nefret ediyorum ,aile yadigarı koca bir burnum var bir de üstüne yüzüm çökük olunca aynalara küstüm,özgüvenimi iyice yitirdim ... var mı bu duruma çare bilen,duyan ? şimdiden teşekkürler

silikon dolgu malzemesi ile bu sorununu çözebilirsin
botoksla karıştırma
başarılı bir teknoloji
ancak doğallık kadar güzel bir şey de yok
psikolojini bozacak kadar takıntın yoksa
kendini olduğun şekilde beğen

aslında güzellik salonlarında vardır değil mi bu uygulamalar ,şu yıla kadar pek takmıyordum ama sanırım yaşım da ilerleyince komplekslerim arttı teşekkür ederim

akşamları bıldırcın yumurtası ve zeytin yağını karıştır yüzüne sür masaj yapar gibi yukarı dairesel hareketlerle, her akşam olmasa bile iki günde bir devam et çok toparlıyor, bıldırcın yumurtası zaten mucize yaşlanmayı geciktiriyor

çok teşekkür ederim arkadaşım,gözaltları dahil mi bu uygulamaya ?

çok teşekkür ederim arkadaşım,gözaltları dahil mi bu uygulamaya ?

göz altına sadece zeytin yağını sür,onu da sürerken çizgin varsa mesela ona zıt yönde sür, diper taraflara zeytin yağı bıldırcın karışımı, en az iki günde bir yap başlarda,toparlıyor

Kısssss vallahi de
Toparlıyormu bariz şekilde
Bende bu geceden itibaren başlıyayımmı

Pek hoşuna gitmeyecek ama ben çok güzel bir çare biliyorum canım.
"kendini sevmek ve beğenmek" sen kendine karşı özgüvenli olursan kimse senin yüzünün çöküklüğüydü burnunun büyüklüğüydü görmez. özgüvenli insanın etrafında bir hare oluyor kusurları görünmüyor. umarım birgün başarırsın bence herkes olduğu gibi olduğu haliyle çok güzel

ukala bir anlatıma girmez umarım ama çevrem tarafından güzel de bulunurum ,fiziğime çok güvenirim misal ,bence 28 yaş bunalımına girdim ,sevemedim ben bu yaşımı,geçici bir dönem olduğunun da farkındayım ama insanın yavaş yavaş eski güzelliğini kaybettiğini görmesi can yakıyor,yaşlanıyorum gerçeğini kabullenmek istemeyince böyle aynalara düşman oluyor benim gibi ..çok teşekkür ederim ilgilenip cevap yazdığınız için

estağfurullah canım. ben de 27 yaşındayım kiloluyum bi de hamileyim ama aynaya bakıp göz kırpıp gülümsüyorum hala
güzelliğini aklından çıkarma diye yazdım. en kısa zamanda güzelliğini tekrar görmen dileğiyle

şu anda "büyülü bahçe"sin sen ,elbette güzel olacaksın alternatifi yok ki güle güle büyüt bebeğini ,allah nazarlardan saklasın

Düşüncelerime Tercüman olmuşsun
Bende böyle bu güzelliğe takılmış vaziyetteyim daha ziyade yaşlanmayı kabullenemiyorum inanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…