yüz çöküklüğü

Eylülde30 oluyorum aynı hisler bende de var eşimi baydım 1 aydır, sabunlar besin takviyeleri sabunlar yağlar kürler...sarmış durumdayım, imkanın varsa perricone md ürünlerine bak derim, ya da solgar hyaluronik asit tabletlerine başla hiç olmadı hyaluronik asit serumu kullan

Eylülde30 oluyorum aynı hisler bende de var eşimi baydım 1 aydır, sabunlar besin takviyeleri sabunlar yağlar kürler...sarmış durumdayım, imkanın varsa perricone md ürünlerine bak derim, ya da solgar hyaluronik asit tabletlerine başla hiç olmadı hyaluronik asit serumu kullan
ben bi de bekarım ve çevremden şaka yollu evde kaldın mesajları geliyor sık sık.. geçenlerde teyzenin birine kocanla ilişkim var ondann evlenmiyorum dedim ,allahtan kulağı az duyuyor :KK70: şu yazdıkların hakkında tek bir fikrim yok ,besin takviyesi muhtemelen ,arkadaşına hemen eczaneden alıp tüketebileceğim en etkili olduğunu düşündüğün tableti yazıyorsun ,zaten evde kaldım bide sararıp solayım mı gözünüzün önünde :KK70: :KK70:

Geçende gittim ipek kirpik taktırdım
Daha iyi hissediyorum çok güzel oldum kıss:KK53:
2 mesaj arasında nasıl bi duygu atlamasıdır bu ,yanlış mı gördüm dedim önce ,bir mesajında yaşlanmayı kabulenmiyorum derken diğerinde ohhh ipek kipriğim ve güzel kadın ben moduna girmişsin :KK70: ben ikinci modda kalmanı temenni ediyorum ,ipek gibi güzel bir yaşamın olsun tatlım ,bu arada eminim çok yakışmıştır güle güle kullan

2 mesaj arasında nasıl bi duygu atlamasıdır bu ,yanlış mı gördüm dedim önce ,bir mesajında yaşlanmayı kabulenmiyorum derken diğerinde ohhh ipek kipriğim ve güzel kadın ben moduna girmişsin :KK70: ben ikinci modda kalmanı temenni ediyorum ,ipek gibi güzel bir yaşamın olsun tatlım ,bu arada eminim çok yakışmıştır güle güle kullan
Mersi Şekerim evet moral oldu gerçekten
Güzellik bende takıntı yani bazen eski fotolarıma bakamıyorum bir kusur buluyorum şimdiki halime
Beni yıpratan hızlı kilo vermem zayıflığım
Biraz kilo Alınca Yüzüm toparlanıyor
Dudaklarımıda şişirirsem tam olacak Şekerim
Ama eşim Kapıdan sokmam diyor :KK53:

ben bi de bekarım ve çevremden şaka yollu evde kaldın mesajları geliyor sık sık.. geçenlerde teyzenin birine kocanla ilişkim var ondann evlenmiyorum dedim ,allahtan kulağı az duyuyor :KK70: şu yazdıkların hakkında tek bir fikrim yok ,besin takviyesi muhtemelen ,arkadaşına hemen eczaneden alıp tüketebileceğim en etkili olduğunu düşündüğün tableti yazıyorsun ,zaten evde kaldım bide sararıp solayım mı gözünüzün önünde :KK70: :KK70:

Aslında takviye olarak Q10 yazacaktım lakin problemin çöküklük olunca hyaluronik asit daha cazip geldi, bu maddi zaten dolgu malzemesi aynı zamanda, 2014 yılının güzellik ürünü aynı zamanda, ama kremle en kısa ve etkili yöntem dersen perricone tek geçerim ama bütçeyi çökertir haberin ola

Mersi Şekerim evet moral oldu gerçekten
Güzellik bende takıntı yani bazen eski fotolarıma bakamıyorum bir kusur buluyorum şimdiki halime
Beni yıpratan hızlı kilo vermem zayıflığım
Biraz kilo Alınca Yüzüm toparlanıyor
Dudaklarımıda şişirirsem tam olacak Şekerim
Ama eşim Kapıdan sokmam diyor :KK53:
aynen tamamen hızlı kilo verme ,ama bak bu konuda iddialıyım fiziğimle 20liklere taş çıkartırım.. zaten o da olmasa at beni çöpe gitsin :KK70:

Aslında takviye olarak Q10 yazacaktım lakin problemin çöküklük olunca hyaluronik asit daha cazip geldi, bu maddi zaten dolgu malzemesi aynı zamanda, 2014 yılının güzellik ürünü aynı zamanda, ama kremle en kısa ve etkili yöntem dersen perricone tek geçerim ama bütçeyi çökertir haberin ola
peki kremin yanında içten de onaracak bi besin takviyesi önerin var mı ? sen bu konuları yalayıp yutmuşsun belli ,arkadaşını da biliçlendir sevabına :KK70:

Antioksidan kullanmalısın, Q10, Alfa lipoik asit ya da e vitamini, Q10 en baba olanı
bi tane görgüsüz zengin bi arkadaşım vardı ,sürekli alışveriş yapınca ben rezil olacağıma param rezil olsun derdi ben de şimdi o misal kıyıcam parama ben rezil olmıcam :KK70: bu arada insanın bilmediği konu hakkında yorum yapması ne zormuş ,ben akşamları sabunla yüzümü yıkıyoruum budur yani bakım benim için, hatun işin felsefesini çözmüş :KK70: şimdi arkadaşım bu Q10 İ biliyorum ,lipoik asiti de eczaneden temin ederim heralde ..akşam bıldırcın ve zeytinyağı,ardından bu krem ve tablet ,bi de yüz yogası çaktım mı bekle beni ajda pekkan rakip olucam sana :KK70:

X