Yüz bölgesine , ayva tüylerine lazer epilasyon tecrübelerim

Bende özel clnc medilifeda yaptırdım lazerimi bitti seanslarım güzel sonuçlarda aldım yüz kısmında bile hangi cihaza girdiniz acaba?

Bende özel clnc medilifeda yaptırdım lazerimi bitti seanslarım güzel sonuçlarda aldım yüz kısmında bile hangi cihaza girdiniz acaba?
Vücutta 2 senas alexandrite candela. Zaten alexandrite da sadece candela cihazları var. Yüzüme 3 seans alexandrite yine ama son yüz seansı kontrolde buz lazer yapıldı. 2 seansta azalma olmaması normal diye pek üstünde durmuyorum açıkcası vücut için. Ama yüzüm gerçekten beim için bi.facia oldu. 2. Seansa gittiğimda sanki artıyo mu dedim yoo normal sen hsp temi gördüğün için öyle geliyor denildi bende lazercime güvendiğim için peki dedim. Ama yüze 3. Seans yapışdıktan sonra yüzün çıkınca tekrar dehşete düştüm. Kıllar boyun bölgeme kadar( ki ben boyuna yapmayalım demiştim yayışır demişyim yok bişi olmaz yayılmaz buralarda termiz olsun diyim atış yapmıştı yinede ben çok indirmemiştim boyna. İyiki de indirmemişim...) artmış kalınlaşmış ve sertleşmiş ve 2. Seansın min 2 katı artış oldu kıllarda koyulaşma falan. Nasıl söyleyim kirpik uzunluğunda renginde. Çok kötü gözüküyor. Başka uzmanlara sorduğumda lazerciniz yüze uygularken temkinli olması lazımmış siz şanslıymışsınız. Üst kolum omzumda kıl içinde napıcamı şaşırdım inşallah gititğimde yaardımcı olup hatalarını telafiye çalışırlar para peşine düşmezler. Ben ablaşacağımızı düşünüyorum inşallah. Yoksa yasal yolara başvuracım inceledim böyle bir çok dava olmuş hep davacılar tazminat davalarını kazanmışlar. İnşallah böyle kötü ayrılmayız.. Üstelik kpss ye gireceğim 10 gün sonra inanın ki sinirimden dera çalışamıyorum bile

Merhaba kızlar pazar günü sınava girdim kpss ye pazartesi ilk işim lazere gitmek oldu konuşmak için. Gittim konuştuk yüzümdeki kolumdaki artışı söyledim lazeri yapan gül hanım ve handan hanım baktılar yüze ve üstk kol omuza falan. Artış olabiliyomuş benimkide arttı malesef. Neyse önemli olan bu tip tatsız durumları telafi derecemiz. Bi çok lazer kliniğinde burdan çok okuyoruz işte düşük derecede atış yaptılar arttı ama yardımcı olmadılar defalarca paket aldım bi azalma olmadı kesinlikle yardımcı olmadılar falan diye bende öyle olur mahkemelik oluruz diyodum ama gerçekten çok yardımcı oldular. Önce artış olan yerlere baktılar kalınlaşmış cihaz daha iyi görür dediler. Seanlarda alexandrite ara seanslarda diode buz lazer yapacağız. Spatulayla kalınlaşan tüylere atış yapcaz. İnce tüylere atmamaya çalışcazki onlar kalınalşmasın kalınalrda incelsin diye incelincede buza lazer inşalah. Ben kazere ilk başladığımda 6 seanslık paket almıştım. %80 biter demişlerdi. Bu gittiğimdede biz size %8ü in sözüni verdik %80 olana kadar sözümüzün arkasındayız biz ücretsiz seans yapıcaz dediler. Tüm olumsuzluklarımı giderdiler yüz ve omuz için inceltme odaklı kalan vücut için bitirme odaklı seanslara başladık inşallah en kısa zamanda biter. Dün yüz yaptık yarın omuz yapıcaz yüze baya ince uğraşarak çalıştık. Umutluyum inşallah yine yazmaya devam edicem size inşalalh olumlu sonucumu en kısa zamanda paylaşırım sorularınız olursa sormaktan çekinmeyin ben memnunum kliniğimden olumsuzluklar olsada anlaştık yanımda oldular sözlerini tuttular bu arada klinim kızılaydaki clnc medilife mehmet akgün ün kliniği öpüyorum hepinizi❣

yüzünüzdeki tüyler lazer ile bitti mi? hiç mi tüy yok ayva tüyü? hangi tür lazer kullanılıyor ?

Son durum nedir?

Bundan 15 sene önce yüzüne lazer sürdürmek gibi bir hata yapmış bir insan olarak başlığı açan arkadaşın söylediklerine harfiyen katılıyorum. Yüze lazer epilasyonun hiçbir türünü asla ve katiyen yaptırmayın. Yüze iğneli epilasyondan başka hiçbirşey sürdürmeyin. Bu hatadan dönene kadar iğneli epilasyona binlerce lira harcadım. Neyse ki yüzümde hiç tüy kalmadı ancak bir iki tüy için iğneli epilasyona gitmek yerine lazer sonrası tüm yüzümü ve boynumu kaplayan tüylerle uğraşmak çok aptalcaydı.

Lazer epilasyon merkezleri para kazanmak için cihazlarının son model, sarı tüyleri de görebilen muazzam cihazlar olduğunu iddia ederek size pazarlamaya çalışacaklardır. Bu oyuna sakın gelmeyin.

Merhabalar benim de yüzümde ayva tüyleri var çok koyu degil ama yine de yaklaşınca belli oluyor.Ben de epilasyon düşünüyordum çünkü iple alınca çok sivilce çıkıyor.Fakat tüylerimin ince olmasından dolayı nasıl yapacaklarına korkuyorum.Daha çok kalınlaşır ya da artarsa ya da iz kalırsa diye korkularım var.Siz deneyimlerinizden yola çıkarak iğneli epilasyonu mu önerirsiniz yüz bolgesi için? iz kalma durumu var mıdır? Teşekküeler şimdiden :)

Canım yüz için kesinlikle çok iyi bir yerde iğneli epilasyon. İyi yapılırsa iz kalmıyor, bende hiç iz kalmadı. Ama başarısız birisi yaparsa iz kalabilir. Çok iyi seçmek lazım. Ayrıca başarılı birine yaptırılırsa acısı da çok azdır. Öyle herkesin abarttığı kadar ne acısı vardır ne izi.

Tekrar tekrar söylüyorum. Yüzünüze asla lazerin hiçbir türünü sürdürmeyin. Ayrıca epilasyon derslerinde hoca ayva tüylerinin şuanki lazer teknolojisi ile yok edilemediğini söyledi, ki benim tecrübem de maalesef bu yönde oldu, keşke olmasaydı. Çok uğraştım çok para döktüm kurtuluncaya kadar. Allahtan ki lazerin simsiyah yaptığı kıllar iğneliyle bitti

Son düzenleme:

Güzellik uzmanıyım. Dediğiniz gibi.. Bilgilendermenizden dolayı teşekkür ederim. İnsanlar bilmeden gidiyorlar. Alex diyip ıpl cihaz kullananı çok gördüm. Makinalar konusunda beni kandıramazlar ama bilmeyeh çok insanı kandırabilirler. Zaten dikkat edin herhangi bir güzellik merkezinde alex yada diod yada ndyag kullanmak yasak. Sadece doktorlar kullanabiliyor. Bu yüzden güzellik salonları sizi ıpl cihazla bitirme garantisi veriyorlar. Oysa ki ıpl sadece tüyleri uyutur ve daha sonra %99 tekrar çıkarır. Ki ıpl bir lazer sistemi değildir. Lazerler içerisinde kesin çözüm de iğnelidir. İşlem uzun sürdğünden ve acısı olduğundan dolayı pek kimse tercih etmez. Ama işlem bittikten sonra bebek gibi bir cildiniz olur.

Bence genelleme yapmamak gerek galiba, annemin çenesinde bikac kıl vardı siyah siyah ve favorileri oldukça belirginlesmisti, öyle cok pahalı profesyonel Bi yer bile değildi ilk gittiği yer şimdi favorisi tertemiz, çene de birsey kalmadı Nerdeyse, dudakustüyle uğraşıyor ve seans araları baya uzun sürüyor artık. Ki önceden günlük almasi gerekiyordu. Ben de başladım daha 6. Seanstayim belki benim adıma kesin birsey söylemek doğru olmaz ama ben genelleme yapmamak gerektiğini düşünüyorum. Enazindan annemde bizzat gördüm ise yaradigini

siz kime iğneli epilasyon yaptırmıştınız?

Merabalar.ben Ankara'da iğneli epilasyon yaptirabilecegim bir yer arıyorum.yaptirmak istediğim bölge çok aynı andan iki kolu yapabiliyoslarsa çok iyi.mesajlardan ulasabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…