Yüz bölgesine , ayva tüylerine lazer epilasyon tecrübelerim

Cemregunes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2012
24
3
Yuz bolgesine lazer epilasyon yaptirmak isteyenleri siddetle uyarmak icin siteye uye oldum. ben bu konuda herseyi denedim diyebilirim. yuz bolgesine asla ve asla lazer yaptirmayin. sizi her turlu kandirmaya calisacaklardir. ben yuzumdeki on tane kil icin lazer maduru oldum. alexander dediler yok koyulastirip sonra bitircez dediler kandirildim ve boynuma kadar tuy icinde kaldim. psikolojim alt ust oldu. cilt profesorlerine gittim . lazer uzerine calisan profesor doktorun soyledigi su 'yuze lazerin hic bi cesidi asla yapilmaz asla sonuc alinmaz' . ben yaklasik bir sene gittim . lazer ilk basta tuyleri gec cikartmaya basliyor. aa yuzum ne guzel tertemiz oldu lazer hic de kotu bsy degilmis diyor insan. ama sonra oyle bi cikiyor ki korkunc. ve dedigim gibi boynunuza kadar yayiliyor. not geceyim jelli jelsiz herseyi denedim yuzum mahvoldu ve cok yandi zarar gordu. sonra igneli epilasyon yaptirmaya karar verdim. bu konuda da cok tecrubeliyim. uc ayri yerde yaptirdim. igneli epilasyonun olmasi gereken ozellikleri size sayayim. basarili ve dogru yapilan igneli epilasyonda asla ve asla kabuk baglama gibi bisey olmaz yuz bolgesinde. nokta nokta iz olmaz. ilk gittigim yer kabuk normal izler zamanla gecicek vs bi suru uydurdu. yuzumde sivilce lekesi gibi seyler kaldi. suan yaklasik on seanstir aradigim yeri bulduguma inandigim igneli epilasyon merkezine gidiyorum. ve yuzum puruzsuz ve tuyden eser yok diyebilirim. yapilan igneli epilasyon yuzumde leke yapmayi birakin lekelerimi de iyilestirdi. bu kadar seyi ben yandim kimse yanmasin diye yaziyorum. ozetlemem gerekirse yuzunuze sadece ve sadece igneli epilasyon yaptirin. cok var tuyum nasil olcak demeyin hepsi oluyor hic merak etmeyin. cok iyi arastirin. cilt doktoruna muayene olun ilk basta ve hastalarini yonlendirdigi guvenilir bir igneli epilasyoncu olup olmadigini ogrenin. igneli epilasyon ignesi altin vs en iyisi bu diyenlere kanmayin. benim yaptirdigim yerdeki igneler altin degil ve yarisi iletken degil ignelerin yani cildimin yuzeyine akim gelmiyor sadece kil kokune akim geliyor. ve hic kabuklanma yada yaparken kanama olmuyor. eger gittiginiz yer yuzunuzde kanama kabuk iz yapiyorsa hemen birakin orayi. sormak istediginiz bisey olurs elimden geldigince cevplamak ve yrdimci olmk isterim.

peki sizin bu anlattığınız sadece tüy için mi? kıl tabir ettiğimiz kökler için de mi geçerli?

Yüz bölgesinde kalın yaklaşık on tane kıl vardı bende ilk basta, ve lazer sonucu ayva tüylerim de aynı derece siyahlasti , boyuna kadar yayıldı dediğim siyahlasan kıllar

ben de dudak üstüne yaptırmak istiyorum ama ince, lazer görmez dediler
siz nerede yaptırdınız ?

bnde tüm vücüt için düşünuyorum ileriki zamanda...diyosunuz ki iğneli epilasyondan şaşma.....ağrılı mı peki...

Agrili maalesef ama yüz çok acımıyor sadece bıyık bölgesi inanılmaz acıyor ağlatıyor hatta, bıyık bölgesi için dis hekiminden yardım alınabilir uyusturmasi için, birde ben kol yaptırıyorum , iki kisi birden iki kolu yapıyorlar dayanabilmek için emla kullanıyorum

tüh ben yaptırmaya başladım bile.. ama ayva tüylerin arasında kalın olanlar da vardı ve onları sürekli almak istemiyordum. doktorum artış olmaz dedi, ama yararı olmayabilirdr dedi. ve 3 seans sonra duruma göre devam kararı alacakmışız. inşallah dediğin gibi olmaz

canım nerede yaptırıyorsun suanda ankaradadır ınsallah bana ozelden msj atarmısın

teşekkürler aydınlattığın iyi oldu bende düşünüyordum ama allahtan yazmışsın da vazgeçtim,istanbula gelen yeni bir lazer varmış medlite lazer ve dioit ve gemini lazer

merhaba.benim ablamda 2yıl önce epilasyon yaptırmaya başladı aradan 1buçuk yıl geçti nerdeyse hiç sonuç alamadı.4aydır başka bir yere gidiyo 2yılda yapılamayan şeyi 4ayda yaptılar diyebilirim.
sizlere tavsiyem epilasyonu herhangi bir güzellik merkezinde yaptırmayın medikal adı altında anılan yerlerde yaptırın.çünkü en önemlisi işlemi uygulayan kişinin profesyonelliği..

merhaba benim yüzümde ayva tüyleri var 12 senedir iğneli epilasyon yapan ağdacıma sordum yüzüme olurmu diye oda yüze iğneli yaptırmak için tüylerin çok kalın olması lazım seninki ayva tüyleri sana olmaz dedi ne yapcağımı şaşırdım gerçekten böyle mi?

ben yüzümde dahil bütün bölgeme lazer yaptırdım iğneli değil ama sonuç aldım azalmalar başladı ve yüzde denildiği gibi kalınlaşmadı ayva tüyleri

siteye sırf bunun için üye oldum nerde yaptırdığınızı özelden atar mısınız

ben de Ankarada yaşıyorum. gittiğiniz yeri özelden mesaj atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…