Yüz bölgesine , ayva tüylerine lazer epilasyon tecrübelerim

Merhaba, ben de Ankara'dayım. Gittiğiniz yeri özelden yazabilir misiniz?

Ya bnm pskolojim bızuldu yüzümdeki tüylerden bnde ankarada yaşıyorum lütfen gttipiniz yeri mesaj atarmısınıx

Ya bnm pskolojim bızuldu yüzümdeki tüylerden bnde ankarada yaşıyorum lütfen gttipiniz yeri mesaj atarmısınıx
Ankarada karçiçeği iğneli epilasyon uzmanı çok iyidir ablam orda yaptırdı kurtuldu çok da eli hızlıdır işinde iyi bi bayan özgül hanım keşke ankarada olsam gitme şansım olsaydı

Merhaba epey zaman olmuş ama su ayva tuylerimden coook muzdaribim cemregunes ankarada igneli epilasyon gittiğiniz yeri ogrenebilirbm tesekkurler şimdiden

Arkadaşlar ben iğneliyi cenemde birkaç yere yaptırdım suan çöküş durumda galiba hassas bir cildim var iğneli yaptırmayı düşünenler benim gibi birkaç yerine yaptırsın sonra devam etsin valla ben korktum igneliden herkes aynı tepkiyi vermiyor sonuçta umarım sizde ise yarar

banada yerini mesaj olarak atarsanız çok sevinirim.

Ya benim erkek kardesim var 20 yaşında subat 2017 den beri lazere gidiyor alexandritte ile yapmislar hastanede yaptırmış kaş ortasina burun ustune ve goz kapaklarinin kas ortasina dogru olan bolgesinde ince ince tuyler cikmaya basladi.ama kas ortasindaki tuyler cikmadi daha acaba ortasida cikacakmiki ileriki zamanda

Bende mağdur oldum ama iğneliden şeker hastasıyım korkunç iyileşmeyen yaralar ve azalmayan yapılan yerde tekrar kıl çıkan saçma sapan bi durum tabii ondan önce de ıpl sistemli alexandrite diye kandırılan bir ben en son hepsini bıraktım yüzüm için araştırmalara başladım en son özel clnc medilife a gittim tüm yüzüme lazer yaptırdım alexandrite candela yüzümdeki kıllar siyah ve sert olduğu için baya döküldü şimdi alt kısımda boynumda tenimin renginde tüyler kaldı umarım sizde kurtulursunuz çok acılı dönemler yaşadım .

nerede yaptırdığınızı bana da mesaj atar mısınız

Merhaba kızlar bende lazer yaptırdım Ankaradayım üstelik çok iyi bir klinik olmasına rağmen kızılay Özel clnc medilife lazer Dr mehmet Akgün'ün kliniğisakın yakınından geçmeyin. Yüzüm ve üst kolum omuzumu berbat ettiler rezelet halde erkek gibi oldu üstelik 4 ay sonra düğünüm var, iğneli epilasyonu nerde yaptırdın acaba bende iğneliye başlıycam çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…