Yuvami kurmak istiyorum???

Asdfghcf

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2020
164
52
Merhaba 26 yasindayim.Evlilik icin uzun suredir aglayarak dua ediyorum, Yasin , fetih suresi okuyorum, zikir cekiyorum cok.Yasitlarim hep evlendi, cocuklari var, gorunce gibta ediyorum, odamda gizlice agliyorum, cok dua ediyorum, gorusmelerim oldu olumlu başladı sonra anlasmazlik oldu.Bir yil oldu kimse ile gorusmedim, yaptiginiz denediginiz bir dua varmi? Yapayim.

Merhaba 26 yasindayim.Evlilik icin uzun suredir aglayarak dua ediyorum, Yasin , fetih suresi okuyorum, zikir cekiyorum cok.Yasitlarim hep evlendi, cocuklari var, gorunce gibta ediyorum, odamda gizlice agliyorum, cok dua ediyorum, gorusmelerim oldu olumlu başladı sonra anlasmazlik oldu.Bir yil oldu kimse ile gorusmedim, yaptiginiz denediginiz bir dua varmi? Yapayim.
Canim dua market alisverisine benzemez. Dua ettim hemen alayim. Sabir lazim. Duani et sabrini et. Ama sirf dua ettim karsiliginu versin diyerek değil. Samimi olun. Allah herkese mutlu aile nasip etsin sana da InsaAllah

Herşey nasip canım bak gör hiç beklemediğin zamanda karşına çıkar doğru insan 😻 evleneyim diye dua ederken yanına ekle hayırlı beni çok sevip bana değer verecek beni mutlu edecek bi eş nasıp et diye dua et unutma ne istersen onu verir Allah😌💙 ha bide evlenince hayırlı evlatlarım da olsun de ben dualarım da nasıl istediysem öyle bir eş geldi çok şükür ama evladı hiç düşünmedim şuan ona hasretim 🤓🤓

Şöyle bir dua edebilirsiniz :

''Ne olur hakkımda hayırlısı olsun. Evlenmek istiyorum ama evlenemiyorsam bunda da vardır bir sebep. Belki hayırlı olanı budur. Zaten dünyada tek amacım bu da değil. Sırf evlenmiş olmak için saçmasapan, hayırsız, işe yaramayan biriyle evlenmeyeyim. Şimdi olduğumdan daha mutsuz olmayayım. Elimde olanlarla, sağlığımla vs mutlu olmaya çalışayım. ''

Olacak olan zaten olur, ağlamanın faydası yok. Birkaç sıra altınızda henüz 4 aylık evli olup boşanmak isteyen birinin konusu var, göz atabilrsiniz. :KK69:

Bak tam ekran görüntüsü atabilsem keşke
Arkadaşım ile bunu konuşuyorduk.ozelden atayım ama burdan dini konu yasaktı süre ayet yasaktı diye banlanirim

Evlilikten hic korkmuyor musunuz buralari da mi okumuyorsunuz hic 🤪Evlenip pisman olup aglayacaginiza simdi aglayin.Her nasip vaktine esirdir diye bir soz var ya hakkinizda hayirlisi.
Evlilik Allah'ın izniyle korkulacak bişey değil
Ona kalırsa bekarliktan da korkulmali

Bu hayatta her an her şekilde sıkıntı için varsın
Sadece evlenince oluyormuş herkesin de evlendiği adam ahlaksizmis gibi nitelemek doğru degil

Allah'tan hayırlısını iste. Mutlu olacağın bir yuva iste. İlla evlilik deme. Az önce bir söz okudum

"Seni mutlu etmeyen şey, sana lazım değildir."

Evlilik Allah'ın izniyle korkulacak bişey değil
Ona kalırsa bekarliktan da korkulmali

Bu hayatta her an her şekilde sıkıntı için varsın
Sadece evlenince oluyormuş herkesin de evlendiği adam ahlaksizmis gibi nitelemek doğru degil
Tabiki oyle. Mutluluk sureklilik bildiren bir fiil degil bence nasil bekarken de surekli mutlu degilsen evliyken de surekli mutlu olamazsin. Allahtan hayirlisini istemek lazim.

Zamanı gelince doğru insanla olur inşallah. Ağlayıp sızlamanız çok garip geldi
Yaşım geldi, her sey za
Herşey nasip canım bak gör hiç beklemediğin zamanda karşına çıkar doğru insan 😻 evleneyim diye dua ederken yanına ekle hayırlı beni çok sevip bana değer verecek beni mutlu edecek bi eş nasıp et diye dua et unutma ne istersen onu verir Allah😌💙 ha bide evlenince hayırlı evlatlarım da olsun de ben dualarım da nasıl istediysem öyle bir eş geldi çok şükür ama evladı hiç düşünmedim şuan ona hasretim 🤓🤓
Hayirli afiyetli bir yuva ve hayirli saglikli cocuklar diyorum

Çok isteyınce olmuyo akılına bırak .

X