yürüyüş bandı

1993ftmkrky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
20
2
30
ARKADAŞLAR MERHABALAR. YÜRÜYÜŞ BANDI ALDIM BİR İKİ DEFA KULLANDIM ERTESİ GÜN TARTIDA AZALMADIĞI İÇİN BIRAKTIM VE BİR KÖŞEDE DURUYOR. SİZCE NE YAPMALIYIM? YÜRÜYÜŞ BANDI ZAYIFLATIR MI? YARDIMA İHTİYACIM VAR :KK43:

ARKADAŞLAR MERHABALAR. YÜRÜYÜŞ BANDI ALDIM BİR İKİ DEFA KULLANDIM ERTESİ GÜN TARTIDA AZALMADIĞI İÇİN BIRAKTIM VE BİR KÖŞEDE DURUYOR. SİZCE NE YAPMALIYIM? YÜRÜYÜŞ BANDI ZAYIFLATIR MI? YARDIMA İHTİYACIM VAR :KK43:
Ben lokalde spor aletleri ve birazda az yiyerek ayda 5kilo vermiştim ama iyi spor yapiyordum bir iki günde etki etmez bir hafta sonra tartilin ama düzenli yapin sporu

benim en sevdiğim arkadaşlarımdan biridir koşu bandım:KK9:

Ben de 3 ay evvel aldım. Inanın ki bu garantina günlerinde; 'iyi ki aldım' diyorum.. 4 haftadır evdeyım. 6 kilo verdim. Tabi yediklerimi de azalttım bir miktar..

benim en sevdiğim arkadaşlarımdan biridir koşu bandım:KK9:
Gerçekten mi ya ben neden soğudum bu aletten anlamıyorum
1587214792771.png

6 kiloyu ne kadar sürede verdiniz
6 kiloyu 5 haftada verdim. 5.0 hizinda 1 gun 45 dk. 1 gun 30 dk. Cumartesi de yapmiyorum. Kendimi cok sikarlamadan.. yediklerimi de miktar olarak azalttim, kendime özel yemek yapma sansim pek yok. Cocuk esim ve benim yiyebilecegi seyler yapiyorum mecburen. Ne pisirdiysem ondan yiyorum..

6 kiloyu 5 haftada verdim. 5.0 hizinda 1 gun 45 dk. 1 gun 30 dk. Cumartesi de yapmiyorum. Kendimi cok sikarlamadan.. yediklerimi de miktar olarak azalttim, kendime özel yemek yapma sansim pek yok. Cocuk esim ve benim yiyebilecegi seyler yapiyorum mecburen. Ne pisirdiysem ondan yiyorum..
Anladım çok teşekkür ediyorum 🙏 ben de ertesi gün hemen azalmasında psikolojik olarak zayıflatmıyor gibi düşünmeye başlamıştım ama artık karar verdim ben de yapacağım

Siz ne kadar kilo verdiniz ayrıntılı anlatır mısınız rica etsem
Ben koşuyorum yani bende kilo vermeye etkisi olmuyor çünkü uzun zamandır koşu yapıyorum hatta şu anda koşu yapmama rağmen yemem arttığı için 4 kilo aldım, onu vermek istiyorum... ama aldığın kaloriyi azaltıp üstünde de 45 dk falan yürüme koşma arası kullansan verirsin. Ben o şekilde başlamıştım 3 dk koşuyor 2 dk yürüyor sonra yine 1dk koşuyor 4 dk yürüyor şeklinde.... bu sayede yağ yakımında hızlanır, tempoyu değiştirirsen. Kararlı olmak lazım, ben tutamıyorum kendimi şu sıralar yiyorum

evinde bu şartlara sahip olanlar çok şanslılar bence bende o şanslılardanım koşu bandı 4 ve 4,5 hızında 1 hafta 30 dakika ile başlayıp 1 saat hergün yürümek hem zyıflamak hem sağlıklı dinç enerjik olma açısından oldukça faydalı ama şöylede çok etkili yarım saat yürüyüş bantda yarım saat de egzersiz bölgesel daha çok yağ yakılıyo 5 hafta sonra o göbek gidince bel kıvrımın oluşunca bidaha konuşalım :) ama istikrar ve diyetide unutma ...! Sevgiler

X