Yürüyorum

Benim 7 kilo fazlalığım var yaza kadar onu vermek istiyorum 3 haftadır kalori sayımı ile diyet yapıyorum. Bunu ilerleyen zamanlarda yürüyüşle iyice desteklemem gerekicek.

Meslektaşız.😍sınıf öğretmeniyim ben de.
Matematik en sevdiğim ders çocuklarım da çok sever.Denemede filan yüksek yaparlar 😍

Yoğunluk iyidir.Kilo korumada , hareketli bir yaşam için.Psikoloji için.

Ben yoğunluğu seviyorum 😍
Ayy çok mutlu oldum.Demekki bir enerji oluşmuş :KK50:

Benim 7 kilo fazlalığım var yaza kadar onu vermek istiyorum 3 haftadır kalori sayımı ile diyet yapıyorum. Bunu ilerleyen zamanlarda yürüyüşle iyice desteklemem gerekicek.
2 sene önce 17 kilo vermiştim.
Son 7 kiloyu kışın gelmesiyle biraz tatlı biraz hareketsizlikten geri aldım.

Şimdi hem onu verip hem tekrar fit halime döneceğim.

Size ne diye hitap edeyim hocam ? :KK19:
Boy kaç ?
Hedeflerimiz yakın benimde 5-7 arası vermem gerekiyor.
Nasıl istersen hitap edebilirsin tatlım.
Boyum :1.61
Ama kesinlikle göstermiyorum. Yani yakın çevrem bunu dile hep getiriyor yeni tanistiklarim da bu yaşta olduğuma inanmıyor:KK22:

Muhtemelen sen benden küçüksün. Dediğim gibi ister abla ,ister roka, istersen hocam ,nasıl içinden geliyorsa öyle hitap edebilirsin canım,

Nasıl istersen hitap edebilirsin tatlım.
Boyum :1.61
Ama kesinlikle göstermiyorum. Yani yakın çevrem bunu dile hep getiriyor yeni tanistiklarim da bu yaşta olduğuma inanmıyor:KK22:
Kilolarimizdaki matematik hesabı bile birbiriyle aynı :KK50:bide burcumuz filan tutarsa tamamdır :KK5:

Boy 1.71
Kilo 73,6
Eski kilom 66

Yaş 37

Ay ne kadar güzel .boyun çok iyi.istedigin kiloya inince manken gibi olursun.kiskananlar çatlasın. :KK48: önce sen .Burcun ne Sudemcim

Muhtemelen sen benden küçüksün. Dediğim gibi ister abla ,ister roka, istersen hocam ,nasıl içinden geliyorsa öyle hitap edebilirsin canım,
En samimi arkadaşım benim 44 yaşında.

Yakın yaştaki kişileri abla diye etiketleyip onlardan olgunluk bekler gibi hitap etmeyi sevmiyorum 😌

10 yaş altı üstü arkadaş benim için.

İnsanin hissettiği yaş önemli 🎯

Daha yirmisinde içi geçmiş karamsar şikayet dolu arkadaşlarim var reel hayatta.😌

Sizin enerjiniz 30 larda yürüyüş spor diyet .Herkesin cesaret edeceği şeyler değil.

Üstelik kilonuz vki 25 lerde iken.

Normal değerlerde olmasına rağmen.

Bu kendinize baktığınız fiziki görünume dikkat ettiğiniz kendinizi sevdiğiniz fedakarlık yapabildiğiniz anlamına geliyor.😌

X