Yürüyorum

8 mart 🌿

3554 adim attim.🌿

Kadinlar günümüz kutlu olsun🌿

10 Mart 🍀
🍀809 adım

Şaka gibi ama gerçek.Bugun de böyle olsun.Karlı bir İstanbul ve kar tatili.Bol adımlı günlere ulaşmak dileğiyle.

Amacım sayfadan hiç kopmadan az çok demeden her gün mutlaka paylaşım yapmak.Devamlilik sağlamak.

Günaydın 🌨️❄️☃️
İstanbul a kar yağıyor ❄️🌨️☃️
Karda yürüyüşe çıktım 🚶🏻‍♀️🌨️❄️
Evde havanın ısınmasını beklemekle olmuyor 😌
Eksi bir derece 🥶❄️🌨️
Ama olsun 😌🌨️❄️☃️

IMG_20220311_130309.jpg

Bu da burda anı kalsın ☃️❄️🌨️
Karlı bir Mart yürüyüşünden 🚶🏻‍♀️

11 Mart 🥑

🥑7012 adım attım.
5000 civarı karda yürüyüş 2000 kadarı evde spor ile attım.

Karda yürüyüş yapmaya çıktım sabah.❄⛄
Kulağıma taktim kulakligi dimcis dimcis muzik esliginde bir yandan yerler buz kaymamaya çabalarken 😅2.5 km gittim geldim.4000 civarı adim oldu.

Sokaklar genellikle boştu.
Neyseki dusmeden ,kaymadan yurudum geldim.😍

Hava bir yandan eskilerde soguk,bir yanda gunes cok dengesiz idi.Golgede kaygan buzlu,guneste eriyen kar.Bazi yerler ayaz kafasinin icinde hissediyorsun soğuğu ❄⛄

Genel olarak guzel gecti sabah yürüyüşü.💙Usenmeyip ,bahane uydurmayip gittigim icin kendimi tebrik ettim.🍀

Sağolun 😌
Siz de yürüyor musunuz?
Aranız nasıl yürümeyle?
İnanılmaz yoğun bir iş hayatım var. elimden geldiğince 6000 adımın altına düşmemeye çalışıyorum ama günler uzamaya başlayınca kesinlikle her gün 10000 adımı tamamlamak istiyorum.

Canım ben de karıştırmış olabilirim.Uzun süredir uğramıyordum buraya. Kusuruma bakma olur mu:olamaz:
Üyelik tarihlerimize baktım.
12 -10 yıl önce çok aktiftim.

Bir de son iki yıldır.
Genelde diyet ve hamilelik topiklerinde bulundum.

İnanılmaz yoğun bir iş hayatım var. elimden geldiğince 6000 adımın altına düşmemeye çalışıyorum ama günler uzamaya başlayınca kesinlikle her gün 10000 adımı tamamlamak istiyorum.
Mesleğiniz nedir?

Adımlar süper 😍

Havalar ısındıkça temiz havada 10.000 daha güzel olur.😍

Eskiden evde atıyordum dışarı çıkamayinca.

Dışarda atılan daha motive ediyor.

Olsun şimdi tanışmış olduk diyelim
Mesleğiniz nedir?

Adımlar süper 😍

Havalar ısındıkça temiz havada 10.000 daha güzel olur.😍

Eskiden evde atıyordum dışarı çıkamayinca.

Dışarda atılan daha motive ediyor.
Ben bir fen lisesinde matematik öğretmeniyim hatta şu anda pansiyon nöbetindeyim. :KK25: Ders programımı yoğun ve kurslarım da var akşam 6'dan önce evime gidemiyorum. Ondan sonra akşam yemeği hazırlığı çocukların dersleri koşuşturma filan derken ...gün bitmiş oluyor

Olsun şimdi tanışmış olduk diyelim

Ben bir fen lisesinde matematik öğretmeniyim hatta şu anda pansiyon nöbetindeyim. :KK25: Ders programımı yoğun ve kurslarım da var akşam 6'dan önce evime gidemiyorum. Ondan sonra akşam yemeği hazırlığı çocukların dersleri koşuşturma filan derken ...gün bitmiş oluyor
Meslektaşız.😍sınıf öğretmeniyim ben de.
Matematik en sevdiğim ders çocuklarım da çok sever.Denemede filan yüksek yaparlar 😍

Yoğunluk iyidir.Kilo korumada , hareketli bir yaşam için.Psikoloji için.

Ben yoğunluğu seviyorum 😍

X