yurt dışı tatili :/

tubitak

-Her şey Güzel Olacak-
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
836
341
hanımlar merhaba önerbileceğiniz tur var mı? fiyatlar çok değişken kazıklanmak istemıyorum açıkçası italya roma turu vs. gidenler varmı? nasıl geçti biraz paylaşırmısınızZ..:KK15:

hanımlar merhaba önerbileceğiniz tur var mı? fiyatlar çok değişken kazıklanmak istemıyorum açıkçası italya roma turu vs. gidenler varmı? nasıl geçti biraz paylaşırmısınızZ..:KK15:
romaya kendiniz gidin tur olayı çok sıkıcı, vatikan, kolezyuma falan biletleri netten alın sıra bekmezsiniz

Ne zaman gitmeyi planlıyorsunuz. Ben son iki turumu şu siteden aldım:
https://www.bonubon.com/istanbul/kategori/yurtdisi

Şu an avantaj yok ama zaman zaman ikinciye %50 ya da bir keresinde ikincisi bizden şeklinde kampanyalar yaptılar. Kurban Bayramından sonra ben gene bu tars bir kampanya bekliyorum. Buradan sadece uçak bileti fiyatına Taylanda gittik. 2800 liraydı ve iki kişiydi.

Şu an avantaj yok ama zaman zaman ikinciye %50 ya da bir keresinde ikincisi bizden şeklinde kampanyalar yaptılar. Kurban Bayramından sonra ben gene bu tars bir kampanya bekliyorum. Buradan sadece uçak bileti fiyatına Taylanda gittik. 2800 liraydı ve iki kişiydi.

TAYLAND DEĞİLDE ITAYLA İSTİYORUM ACABA NEKADAR OLUYOR 4GECE 5 GÜN FALAN ÇOKTA ISTEMIYORUZ YAZ DÖNEMİ GİDERİZ CANIM ŞİMDİ ANCA PASAPORT İŞLEMLERİ ÇOK PAHALI OLURMU:KK43:

Süpermi şTürkiyede tırt bi tattil bu fiyata...

Biz eşimle romaya gittik, turla gitmek istemedik ama muhteşemmdi. roma yaşayan tarih gerçekten şiddetle tavsiye ederim.
roma zaten tursuz da rahatlıkla gezilebilir bir yer, romepass alırsanız toplu taşıma araçları bedava ve ilk girilen müze bedava (biz colosseum da kullandık vip gibi bekleyen yüz kişinin yanından yürüdük girdik :-) ) yemekler de harika.
gidip gelince paylaşırsanız sevinirim iyi gezmeler :)

Biz eşimle romaya gittik, turla gitmek istemedik ama muhteşemmdi. roma yaşayan tarih gerçekten şiddetle tavsiye ederim.
roma zaten tursuz da rahatlıkla gezilebilir bir yer, romepass alırsanız toplu taşıma araçları bedava ve ilk girilen müze bedava (biz colosseum da kullandık vip gibi bekleyen yüz kişinin yanından yürüdük girdik :-) ) yemekler de harika.
gidip gelince paylaşırsanız sevinirim iyi gezmeler :KK66:

AY INŞ OLUR BIZIMDE DEDĞİNİZ GBI FAKAT INGLIZCE YETERLİ DEĞİL BİZDE :KK43: CESARET EDEMİYORUM BEN AÇIKÇASI BU YUZDEN TURLA GİTSEK DİYE DÜŞÜNDÜM. SİZ KAÇ GÜN KALDINIZ PEKİ TL OLARAK NEKADAR TUTTU TOPLAMDA? PAYLAŞIRSANIZ SEVINIRIM VE HANGİ ACENTE_? :)

Süpermi şTürkiyede tırt bi tattil bu fiyata...

Aslında güzel fırsat düşünce indirimler fırsatlar kısmına konu açıyorum:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/prag-bonubon.714223/
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/paris-bonubon.715880/

Ama en güzeli ikincisi bizden kampanyası idi. O bir daha denk gelsin direk bdvye konu açıcam herkes görsün. Arkadaşlarla anlaştık haftasonu falan kim görürse diğerlerine haber verecek.

gidip gelince paylaşırsanız sevinirim iyi gezmeler :KK66:

:) CANIMM HABER BEKLIYORUM FIYAT ACENTE VE KALDIĞIN GUN SAYISI:KK6::KK8::KK8::KK24:

ben arkadaşımla kendim gidiyorum aslında zor değil ama turla gideceksiniz venedik turuna da gidin

ayrıca budapeşte prag gibi yerler de çok hoş

:KK66: CANIMM HABER BEKLIYORUM FIYAT ACENTE VE KALDIĞIN GUN SAYISI:KK6::KK8::KK8::KK24:

4 gün kaldık canım, kaldığımız yer vatikana on dakika mesafede bir malikanenin dairesiydi çok hoştu :)
biz tur ile gitmedik uçak bilet sitesi var tüm biletleri sorgulatıyor oradan aldık. konaklamayı da bookingden halletik herşey çok güzeldi :)

şunu söyleyebilirim; tur ile gitmek dil açısından ve fiyat açısından süper birşey. bizim tur fiyatlarının birbuçuk katına falan denk geldi. 1000tl uçak+ 600tl konaklama 1600tl sadece ulaşım ve konaklama oldu. yeme içme zaten pahalı orada. bir makarnayı 8 eurodan aşağı bulamazsın ama muhteşem lezzetli. bide heryer çeşme suya para vermemek harika normalde 2 euroya su almak koyuyor :) ama iyki turla gitmemişiz demiştik biz mahallelerde kaybola kaybola gezmeyi seviyoruz :) turda da yemek dahil değil ya, aklınızda bulunsun iki kişi bir normal öğle yemeğine en az 25-30 euro ödüyor ortalama.
tur dersen de daha önce bir jolly tur ile gitmişliğimiz var çok memnun kalmıştık onu tavsiye edebilirim.

umarım istediğin gibi güzel bir tatil geçirirsin unutulmaz anlar yaşarsın :)

Tursuz gezmek hiç zor değil, tourist information dan alacağınız bir haritayla tüm şehri rahatlıkla gezebilirsiniz. Bizdeki gibi değil oralar en ufak sokak bile belli haritada, kaybolmazsınız. Tarihi yerlerde de rehberler oluyor zaten. İtalya'da tren çok ucuz ayıca her şehre de hızlı tren var. Cesaret edemem derseniz bilemem tabi ama turlar oldum olası sıkıcı gelir bana. Bence kendiniz gitme seçeneğini bir düşünün.

4 gün kaldık canım, kaldığımız yer vatikana on dakika mesafede bir malikanenin dairesiydi çok hoştu :KK66:
biz tur ile gitmedik uçak bilet sitesi var tüm biletleri sorgulatıyor oradan aldık. konaklamayı da bookingden halletik herşey çok güzeldi :KK66:

şunu söyleyebilirim; tur ile gitmek dil açısından ve fiyat açısından süper birşey. bizim tur fiyatlarının birbuçuk katına falan denk geldi. 1000tl uçak+ 600tl konaklama 1600tl sadece ulaşım ve konaklama oldu. yeme içme zaten pahalı orada. bir makarnayı 8 eurodan aşağı bulamazsın ama muhteşem lezzetli. bide heryer çeşme suya para vermemek harika normalde 2 euroya su almak koyuyor :KK66: ama iyki turla gitmemişiz demiştik biz mahallelerde kaybola kaybola gezmeyi seviyoruz :KK66: turda da yemek dahil değil ya, aklınızda bulunsun iki kişi bir normal öğle yemeğine en az 25-30 euro ödüyor ortalama.
tur dersen de daha önce bir jolly tur ile gitmişliğimiz var çok memnun kalmıştık onu tavsiye edebilirim.

umarım istediğin gibi güzel bir tatil geçirirsin unutulmaz anlar yaşarsın :KK66:

CANIM TOPLAMDA YEME İÇME HARİÇ 6BİN 7 BİNİ BULDUMU MESELA 2KİŞİ BEN BAKTIĞIMDA BU CİVARLAR DA

canım ben seyahat acentasında çalışıyorum. çalıştığımız firmanın turlarından gidenler çok memnun. buradan paylaşırsam reklama girer mi bilmiyorum ama çalıştığımız firmanın web sitesini atayım özelden bir incele istersen ?

X