Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Arkadaşlar icin okudum Rabbim kabul etsin
Yalnız bana bildiriminiz gelmedi aklıma topige bakmak geldi iyikide bakmisim

Hergun LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden
82 defa
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.
3 salavatla bitircez.
abdestli olunursa daha iyi olur.

2 arkadasimizin duasini okumayi unutmayalim.

K kalemero arkadasimizin duasi Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed Allahım sen meliki Muktedirsin yeri göğü yaradansın allahıum sen Özge kulunun işlerini en hayırlı şekilde çöz avuçlarına kondur kapalılıklarını aç feraha kavuştur onları kazananlardan eyle bir an önce ortaklık işini oldur Ya Rabbim .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed .AMİN

COLIN arkadasimizin duasi ;
Allahim Ömer kızı Aslı'yi senden baska kimseye muhtac etme. Kötü niyetli insanlarin elestirilerinden, şerlerinden, hasedinden koru yarabbim. (Amin)

1. Nefs
2. @milad_tb okudu
3. K kalemero okudu
4. COLIN okudu
5. buttrfly
6. M mavibilgisayar okudu
7. N nelfn
8. Sealand
9. asli
10. G guzbahar okudu
11. eleysu
12. tuanaker
13. @ruzgarinannesii
14. Selenofil okudu
15. E elif003 okudu
16. Tubdur32
17. Sleepyyy okudu
18. M ms92 okudu

Kizlar lutfen herkes verilen sayi kadar okusun diger arkadaslara hak gecmesin.

***mazeretliyken okunmaz mazeretli olan varsa bildirsin***

Bu gece saat 00.00 dan itibaren okumaya baslayalim kizlar. Carsamba gunu saat sabah 10.00 a kadar bildirimleri yapmayi unutmayalim.

herkesi gordugunu anlamam icin begenin lutfen.

BEN MAZERETLIİYİM CANIM

Yarın ki arkadaşlarin adı ve dualarini yazdığınızda bana bildirim atarmisiniz net iyi çekmiyor bazen sayfaya giremiyorum bildirim düşmüyor sayfama kacirmak istemiyorum günüm yakın.. olabildiğince arkadaşa okumak istiyorum

Kalemero konu sahibi başka bir topiğe 45 dakika önce bir süre nete giremeyeceğini yazmış, buraya bir şey yazmamış şimdilik. Sen daha önceden ayarlama yapmışsın burada, kendisiyle özelden mi görüştün acaba, sana mı devretti topiği.

Nasıl yanE="aslii, post: 43728887, member: 306749"]Konu sahibi evi terk ettiğini yazmış, ona çok üzüldüm bu arada[/QUOTE]
Nasil yani

Tüh hakkında hayırlısı olsun inşallah. Yuvası yıkılmaz düzelir inşallah. Bengi vardı bide rabbim o çocuğun yüzüne baksın hayırlısıyla annesi babasının yanında büyüsün insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…