Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

asli canım karışıklık var gibi ben öyle bir mesaj göremedim.
Sen kime baktın

Kizlar bi sure giremicem ngirsemde ilgilenemem olayi biliyosuniz zaten hakkimizda hayirlisi hakkinizo helal edin kalemeroya soylesm o yapcak sagolsun

Canım Rabbim yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda güzel haberle donersin.
Senin için hayırlısı neyse Rabbim onu nasip etsin İnşaAllah

kızlar merhaba arkadaşımızn ailevi bir problemi var ben özelden görüştüm bana devretti topiği yarın müsadenizle sadece elif arkadaşımız için 100 er okuyacağız ben sabah erkenden girip listeleri toparlayacağım 2 gündür bildirim yapmayan var ise listeden çıkaracağım....
elif arkadaşımıza şu şekilde dua edelim;allahım senin kulun elif için sana dua ediyorum .nasiyesi senin elinde bulunuyor onun derdini sana arz ediyorum ve sana yunusun (As) dediği gibi diyorum''LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE-Z-ZALİMIN'' duamı kabul buyur.yunusun duasını kabul buyurduğun gibi.yunusu gam ve kederden kurtardığın gibi Elif kulunuda kurtar.çünkü senin her şeye gücün yeter ve verdiğin sözdende asla caymazsın.AMİN

41 sayısının özel bir manası yok mu bu dua için, 2 kişiye toplam 82 okurken, tek kişiye neden 100 okuyacağız anlayamadım... Bir de dua sayıları tek rakam oluyor bildiğim kadarıyla ama 100 rakamı çift...

canım 41 veya 100 olarak geçiyor her yerde herkes gönlünden geçeni okusun 41 de olur 100 de olur

Allah yardımcısı olsun. Ne derdi varsa tez zamanda rabbim gidersin İnşaAllah.

Tesadüf olmus kizlar,benim ismim de elif ama duasi okunan elif ben degilim yani buttrfly degil yani

Benimde ailevi sorunlarım var çıkış yolum yok gibi.ne olur dua edin hayırlısıyla bir çkkış yolu bulahıödarmadağınığım.burayı takip edemiyorum.herkesin gönlüne göre versin.

K kalemero Canim rüzgarını elif için 100 tane okudum Allah kabul etsin insallah ne dersi varsa rabbim hayırla S onuclandirsin inşallah. Yuvasına huzur ve mutluluk versin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…