Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Kanguru_ canım benim adım özge duam ;Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed Allahım sen meliki Muktedirsin yeri göğü yaradansın allahıum sen Özge kulunun işlerini en hayırlı şekilde çöz avuçlarına kondur kapalılıklarını aç feraha kavuştur onları kazananlardan eyle bir an önce ortaklık işini oldur Ya Rabbim .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed .AMİN

Slm ilerleyen saatlerde listeyi güncelleyip kim icin ve nasil niyet edip okuycaz yazarmisin olurya net gider eksik kalsın istemem ben o listeyi kaydederim okurum inşallah

Hergun LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden
82 defa
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.
3 salavatla bitircez.
abdestli olunursa daha iyi olur.

2 arkadasimizin duasini okumayi unutmayalim.

K kalemero arkadasimizin duasi Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed Allahım sen meliki Muktedirsin yeri göğü yaradansın allahıum sen Özge kulunun işlerini en hayırlı şekilde çöz avuçlarına kondur kapalılıklarını aç feraha kavuştur onları kazananlardan eyle bir an önce ortaklık işini oldur Ya Rabbim .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed .AMİN

Nefs arkadasimizin duasi ; Allah'im Pinar arkadasimizin kizinin teog sinavindan basariyla gecmesini, emeklerinin karsiligi olarak guzel bir puan almasini nasip et.Pinarin kizina sinavda yardimci ol Rabbim Hayirlisiyla emeginim karsiligini ver. Amin.

1. Nefs
2. @milad_tb
3. K kalemero
4. COLIN
5. buttrfly
6. M mavibilgisayar
7. N nelfn
8. Sealand
9. asli
10. G guzbahar
11. eleysu
12. tuanaker
13. Kanguru_
14. Selenofil
15. E elif003
16. @Sukasidesi32
17. Sleepyyy
18. M ms92

Bu gece saat 00.00 dan itibaren okumaya baslayalim kizlar. Sali gunu saat sabah 10.00 a kadar bildirimleri yapmayi unutmayalim.

herkesim gordugunu anlamam icin begenin lutfen.

Son düzenleme:

Canım bence daha başlamadık ama şöyle yapalım.
Mazeretli olanların sayısını bolelim çünkü karışıklık oluyor.
Hep listeyi yapan okuyor sen mazaretli olunca da kalıyor.
Diğer duâ topiklerden biliyorum.
Hem kimseyi zorlamaz bolelim derim benn.

Mazeretli olanlar sana bildirsin. Sen ona göre sayıyı belirle.

Tamam canim oyle yapalim karisiklik olmasin ozaman

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden
82 defa
3 salavatla bitircez.
abdestli olunursa daha iyi olur.

2 arkadasimizin duasini okumayi unutmayalim.

@milad_tb arkadasimizin duasi
Allahimsen sevim arkadasimizin ailesiyle arasini duzeltmesine yardimci ol.Babasiyla barismasini, ailesiyle hasret gidermeyi ona nasip et. Ailesiyle barismadan onlarin rizasini almadan canini alma Yarabim.amin.

Nefs arkadasimizin duasi ; Allah'im Pinar arkadasimizin kizinin teog sinavindan basariyla gecmesini, emeklerinin karsiligi olarak guzel bir puan almasini nasip et.Pinarin kizina sinavda yardimci ol Rabbim Hayirlisiyla emeginim karsiligini ver. Amin.

1. Nefs
2. @milad_tb
3. K kalemero
4. COLIN
5. buttrfly
6. M mavibilgisayar
7. N nelfn
8. Sealand
9. asli
10. G guzbahar
11. eleysu
12. tuanaker
13. Kanguru_
14. Selenofil
15. E elif003
16. @Sukasidesi32
17. Sleepyyy
18. M ms92

Bu gece saat 00.00 dan itibaren okumaya baslayalim kizlar. Sali gunu saat sabah 10.00 a kadar bildirimleri yapmayi unutmayalim.

herkesim gordugunu anlamam icin begenin lutfen.

Ben şimdiden bildirim yapim alıyorum sali gununku duamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…