Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

olur canim adetliylende okunuyo zaten. Sen Insallah adet olmazsin hayirli haberi alirsin :))
Simdi yarin sabah mi basliyoruz ben kac Isterseniz okurum ama bana kime niyet sekli bildirirseniz hayırlısı ile sabah Rabbim dua kapıları sonunudek açık denir ben sabah ezaniyla baslarim

@milad_tb canim sende duani bana yaz yarin @NEFSSEMS le ikiniz icin okuyalim duamizi.

itiraz eden olmadigindan herkesi gunde 2 kisiye okumayi kabul etmis sayiyorum arkadaslar.
Tamam 41+41okuyoruz selavat ile baslayip selavat ile bitiriyoruz da kişi lerin gercek adlarini yazsaniz öyle daha güzel olmazmı benim aylin değil gerçekte mesela

Tamam 41+41okuyoruz selavat ile baslayip selavat ile bitiriyoruz da kişi lerin gercek adlarini yazsaniz öyle daha güzel olmazmı benim aylin değil gerçekte mesela

Önemli olan niyet değil midir. Herkes gerçek adını vermek istemeyebilir, ben dahil. İsteyen de adını verebilir. Konu sahibi gelince görüşünü bildirir.

Önemli olan niyet değil midir. Herkes gerçek adını vermek istemeyebilir, ben dahil. İsteyen de adını verebilir. Konu sahibi gelince görüşünü bildirir.
Isteyen verir ismini isteyen vermez canim herkesin kendi bilecegi is.
Ben ismini veren olursa yazarim listeye

X