Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Duam: (cuma)
Allahım bu duaları Gül kulun için okuyorum,rabbim sen gül kulunu eşine hayırlısıyla kavuştur,yuvasına huzur afiyet,mutluluk ver,çocuklarına başarılı,sağlıklı uzun ömür nasip et.rızklarına bolluk,bereket ver,gönlünden geçirdiği dileğini gerçeği yap,hayallerini gerçeğe döndür.amin

Kızlar benim duam hayırlısıyla tez zamanda nişanlımla yuvamızı kurmak, bizim aramızı bozmaya çalışan insanlara Rabbimin fırsat vermemesi, nişanlımın eskiden olduğu gibi tekrar namaz kılmasını , anneme babama hayırlı ve uzun ömürler , kardeşime hayırlı ,imanlı ,uzun ömürler , ölen yakınlarıma Allahtan rahmet ; evi olmayanlara hayırlı komşuları olan bir yerden ev almayı , işi olmayanlara hayırlı imanlı rızık kapılarından iş bulmayı; evladı olmayanlara hayırlı imanlı salih veya saliha evlatlarının olmasını nasip et yüce Rabbim biz kulunuz aciziz sadece isteriz elimizden bir şey gelmez Yüce Rabbim ama sen bizim Rabbimizsin ol dersin oluverir Allahım Hakkımızda herşeyi hayırlısıyla tez zamanda oldur Allahım hayırlı cumalar Cumamız mübarek olsun ...

cumamız mübarek olsun arkadaslar Rabbim dualarınızı kabul etsın
bugunku arkadaslar ıcın okudum

Kizlar listeyi yonetecrk vri varmi ben yapamcam artik

Canım Rabbim razı olsun senden ve okuyan arkadaşlardan da.
Ben yeni liste de olamayacağım tatlım.
Rabbim hepimizi dustugumuz dardan sıkıntıdan kurtarsin.
Yol göstersin bir kapıyı kapatıp bin kapı açsın inşallah.
Hepinize saygılar sevgiler.

Canım Rabbim razı olsun senden ve okuyan arkadaşlardan da.
Ben yeni liste de olamayacağım tatlım.
Rabbim hepimizi dustugumuz dardan sıkıntıdan kurtarsin.
Yol göstersin bir kapıyı kapatıp bin kapı açsın inşallah.
Hepinize saygılar sevgiler.
Amin canim Allh razi olsn

Bugünkü duaları okudum Allah kabul etsin inşallah

Sanırım liste devam etmicek.Duama amin diyen herkesten Allah razi olsun. Inşallah hepimizin duasi kabul olur.

Sana da ayrıca teşekkür ederim Kanguru_ Kanguru_ Allah senden razi olsun sayende başkalarından dua aldık dua ettik sağol. ALLAHIM seninde ne muradin varsa kabul etsin

X