Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Kanguru_ Kanguru_ canım Allah razı olsun dualarımıza ön ayak oldun hakkını helal et. Ne güzel dua ediyoruz tanımadan birbirimize.Sagolun hepinizden Allah razi olsun. Devam etsin listemiz lütfen. Ben 15 yıldır evlat hasreti ile yanıp tutuşuyorum:cry:Bu benim imtihanım, tek sığınagım dualarım, Rabbim. 10 güne kadar 3. Tüp bebek tedavimize başlıyoruz. Insallah Rabbim bu kez yüzümüzü güldürür. Rabbim hepimize evlat sevinci yaşatsın insAllah. Dualara bu kadar ihtiyacım varken beni yanlız bırakmayın canlarım

Yarın için duam:
"Rabbim 3. tüp bebek tedavimiz başarılı olsun. Sevda kuluna ve esine sağlıklı sıhhatli zeki akıllı fiziksel ruhsal bedensel problemi olmayan dünya ve ahirette yüzümüzü güldürecek bizim ona onun da bize hayırlı olacagı imanlı inanclı salih saliha evlatlar nasip eyle Yarabbim. Ol dersin oluverir ol de olsun Allahım bizim de evimiz cocuk sesleri kahkahaları ile cınlasın Allah'ım. Beni esimi ailemi ve tum sevdiklerimi her turlu kötülüklerden koru, cennet kapılarından girmemizi nasip eyle Yarabbim" Aminnn

Son düzenleme:
Bugün itibariyle mazeretli yim canım dun haber veremedim internetim de sorun vardi bitince haber veririm insal

Rabbim ocak ayındaki transferim başarılı olsun. Güzbahar kuluna ve esine sağlıklı sıhhatli zeki akıllı fiziksel ruhsal bedensel problemi olmayan dünya ve ahirette yüzlerini güldürecek hayırlı, imanlı inanclı evlat nasip eyle Yarabbim güzbaharın bu evladını eşiyle birlikte büyütmesini, eşiyle aralarının daima huzurlu olmasını, aralarına kimsenin girmemesini, evlerinden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. . Ol dersin oluverir ol de olsun Allahım. Güzbaharı, eşini, ailesini ve tum sevdiklerini her turlu kötülüklerden koru, cennet kapılarından girmelerini nasip eyle Yarabbim. Aminnn

kızlar duam

bugün için ve hafta sonu için dualarımı aldım. şehir dışına çıkacağım. girip bildirim yapmam imkansız. şimdiden okundu bilin. telefondan yazmak çok zor. sayıları kontrol edip öyle okuyacağım. onda sıkıntı yok. sadece bildirim yapamayacağım.

Yarın için duam:
"Rabbim 3. tüp bebek tedavimiz başarılı olsun. Sevda kuluna ve esine sağlıklı sıhhatli zeki akıllı fiziksel ruhsal bedensel problemi olmayan dünya ve ahirette yüzümüzü güldürecek bizim ona onun da bize hayırlı olacagı imanlı inanclı salih saliha evlatlar nasip eyle Yarabbim. Ol dersin oluverir ol de olsun Allahım bizim de evimiz cocuk sesleri kahkahaları ile cınlasın Allah'ım. Beni esimi ailemi ve tum sevdiklerimi her turlu kötülüklerden koru, cennet kapılarından girmemizi nasip eyle Yarabbim" Aminnn

Rabbim ocak ayındaki transferim başarılı olsun. Güzbahar kuluna ve esine sağlıklı sıhhatli zeki akıllı fiziksel ruhsal bedensel problemi olmayan dünya ve ahirette yüzlerini güldürecek hayırlı, imanlı inanclı evlat nasip eyle Yarabbim güzbaharın bu evladını eşiyle birlikte büyütmesini, eşiyle aralarının daima huzurlu olmasını, aralarına kimsenin girmemesini, evlerinden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. . Ol dersin oluverir ol de olsun Allahım. Güzbaharı, eşini, ailesini ve tum sevdiklerini her turlu kötülüklerden koru, cennet kapılarından girmelerini nasip eyle Yarabbim. Aminnn

kızlar duam
Kızlar mavinilgisayarın duasını göremedim,alıntılar mısınız?

S sleepy arkadasimizin duasi ;Ey guzel rabbim hatice kulunun kaderinde muhtac olma varsa o muhtacligi sana olsun.senden baskasina muhtac etme.Rabbim hatice kuluna ve bu duayi okuyan herkese iman,ihlas,huzur,saglik,mutluluk,helal kazanc,guc ve sabir ver Yarabbim hatice kulunun dogdugu gun emanet ettigin o tertemiz kalbini ayni temizlikte sana sunmayi nasip eyle Allahim!zelil olmaktan ve zillete ugramaktan sana siginiriz.Bizlerin davranislarini inancimizla butunlestir sozumuzu de ozumuzle birlestir bizleri dara dusurme dara dusersekte sukreden kullarindan eyle.rabbim ilk once din kardeslerime ver sonra bana ver bn raziyim bana kalan paydan cogada azada sukurler olsun verdiginede aldiginada. Yarabbim eger kaderinde hatice kulunun anne olmak varsa ahlakli guzel huylu merhametli alim bir evlad nasip eyle zorluk kapilarini bir bir acip feraha ermesini nasip eyle evinden bereket huzur saglik mutlulk saygi sevgi daim olsun seytanin serrinden koru esini sevdiklerini sen dualarini boscevirme yarabbim amin.

cider13 cider13 arkadasimizin duasi ,
Benim duam kardeşim ve bana tez vakitte salih saliha evlatlar insallah buradaki tum arkadaslariminda ne niyetleri varsa tez vakitte olue insallah sevdikleri me saglik huzur bereket ..... versin

Nefs Nefs arkadasimizin duasi ;

Canım duâm ; Rabbimin Pınar kulunun kabul ettiği duâsini devam ettirsin en hayırlı şekilde..
Darda sıkıntıda birakmasin inşallah bir yol gostersin kolaylık sağlasin

1. buttrfly buttrfly okudu
2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli okudu
5. gulbera gulbera okudu
6. derinruzgar derinruzgar okudu
8. cider13 cider13 okudi
12. Sleepyyy Sleepyyy okudu
13. Nefs Nefs okudu
14. saydin78 saydin78 okudu
15. M mavibilgisayar okudu
16. G guzbahar okudu
18. femmepetal femmepetal
19. C cansu_tr okudu

[/USER]

[FONT=Times New Roman][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][B][U]***Kızlar lütfen duzenli bildirim yapalım yoksa arada karışıyo hak geçıyo. Hergün 5 dkk ayırıp 'duamı aldım okundu yazabilirsin' deseniz yeterli.***[/U][/B]
[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[B]

[FONT=Times New Roman][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][I]*** listeyi takıp edin sırası gelen aksamdan duasını yazsin.[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

duası okunan arkadaslar 41 tane fazla okuyacak

@saydın78 duası :Rabbim 3. tüp bebek tedavimiz başarılı olsun. Sevda kuluna ve esine sağlıklı sıhhatli zeki akıllı fiziksel ruhsal bedensel problemi olmayan dünya ve ahirette yüzümüzü güldürecek bizim ona onun da bize hayırlı olacagı imanlı inanclı salih saliha evlatlar nasip eyle Yarabbim. Ol dersin oluverir ol de olsun Allahım bizim de evimiz cocuk sesleri kahkahaları ile cınlasın Allah'ım. Beni esimi ailemi ve tum sevdiklerimi her turlu kötülüklerden koru, cennet kapılarından girmemizi nasip eyle Yarabbim" Aminnn

M mavibilgisayar duası :Benim duam en kisa zamanda kizima ve eski eşime kavuşmak. Yuvama kavuşmak ins

G guzbahar duası :Rabbim ocak ayındaki transferim başarılı olsun. Güzbahar kuluna ve esine sağlıklı sıhhatli zeki akıllı fiziksel ruhsal bedensel problemi olmayan dünya ve ahirette yüzlerini güldürecek hayırlı, imanlı inanclı evlat nasip eyle Yarabbim güzbaharın bu evladını eşiyle birlikte büyütmesini, eşiyle aralarının daima huzurlu olmasını, aralarına kimsenin girmemesini, evlerinden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. . Ol dersin oluverir ol de olsun Allahım. Güzbaharı, eşini, ailesini ve tum sevdiklerini her turlu kötülüklerden koru, cennet kapılarından girmelerini nasip eyle Yarabbim. Aminnn

1. buttrfly buttrfly okudu
2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
5. gulbera gulbera okudu
6. derinruzgar derinruzgar okudu
8. cider13 cider13 okudi
12. Sleepyyy Sleepyyy okudu
13. Nefs Nefs okudu
14. saydin78 saydin78 okudu
15. M mavibilgisayar okudu
16. G guzbahar okudu
18. femmepetal femmepetal okudu
19. C cansu_tr okudu

[/USER]

[FONT=Times New Roman][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][B][U]***Kızlar lütfen duzenli bildirim yapalım yoksa arada karışıyo hak geçıyo. Hergün 5 dkk ayırıp 'duamı aldım okundu yazabilirsin' deseniz yeterli.***[/U][/B]
[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[B]

[FONT=Times New Roman][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][I]*** listeyi takıp edin sırası gelen aksamdan duasını yazsin.[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]

X