Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

@sleepy arkadasimizin duasi ;Ey guzel rabbim hatice kulunun kaderinde muhtac olma varsa o muhtacligi sana olsun.senden baskasina muhtac etme.Rabbim hatice kuluna ve bu duayi okuyan herkese iman,ihlas,huzur,saglik,mutluluk,helal kazanc,guc ve sabir ver Yarabbim hatice kulunun dogdugu gun emanet ettigin o tertemiz kalbini ayni temizlikte sana sunmayi nasip eyle Allahim!zelil olmaktan ve zillete ugramaktan sana siginiriz.Bizlerin davranislarini inancimizla butunlestir sozumuzu de ozumuzle birlestir bizleri dara dusurme dara dusersekte sukreden kullarindan eyle.rabbim ilk once din kardeslerime ver sonra bana ver bn raziyim bana kalan paydan cogada azada sukurler olsun verdiginede aldiginada. Yarabbim eger kaderinde hatice kulunun anne olmak varsa ahlakli guzel huylu merhametli alim bir evlad nasip eyle zorluk kapilarini bir bir acip feraha ermesini nasip eyle evinden bereket huzur saglik mutlulk saygi sevgi daim olsun seytanin serrinden koru esini sevdiklerini sen dualarini boscevirme yarabbim amin.

@cider13 arkadasimizin duasi ,
Benim duam kardeşim ve bana tez vakitte salih saliha evlatlar insallah buradaki tum arkadaslariminda ne niyetleri varsa tez vakitte olue insallah sevdikleri me saglik huzur bereket ..... versin

Nefs Nefs arkadasimizin duasi ;

Canım duâm ; Rabbimin Pınar kulunun kabul ettiği duâsini devam ettirsin en hayırlı şekilde..
Darda sıkıntıda birakmasin inşallah bir yol gostersin kolaylık sağlasin

1. buttrfly buttrfly
2. @Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
5. @gulbera okudu
6. derinruzgar derinruzgar
8. @cider13 okudi
12. Sleepyyy Sleepyyy
13. Nefs Nefs
14. @saydin78 okudu
15. @mavibilgisayar
16. G guzbahar
18. femmepetal femmepetal
19. @cansu_tr

[/USER]

[FONT=Times New Roman][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][B][U]***Kızlar lütfen duzenli bildirim yapalım yoksa arada karışıyo hak geçıyo. Hergün 5 dkk ayırıp 'duamı aldım okundu yazabilirsin' deseniz yeterli.***[/U][/B]
[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[B]

[FONT=Times New Roman][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][I]*** listeyi takıp edin sırası gelen aksamdan duasını yazsin.[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Canım okudum Rabbim inşallah kabul eder dualarımızı.

O yuzden degil cnm yani listenin basinda yada sonunda olmak farkedermi onu anlamiyrm kac gundur onun kavgasini yapiyo bnmle arkadas. Elimden geldignce hakkaniyetli davranmaya calisiyrm kimsenin hakki kimseye gecmesn diye. O zamanda mazeretli olanlar etiketledm katlmak iatermsn diye isteyenleri yazdiklari siraya fore listeye aldm kafama gore siralama yapmiyrm ben. Bu zamana kdr listeden cikip tekrar girenide sona ekledk hep kimseden ses cikmadi bigun once yada sbra ne darkeder birbirimize dua edyez burda. Ama listeyi birakmamim sebevi bu degl yetistiremyrm kucuk bebegm var zorlanyrm hep

Canım benim bazen oluyor yanlış anlisilmalar.
Eğer yoğunum diyorsan bişey diyemem. .
Zaten çok çabuk ilerleyen bir listemiz var.
Son iki grup kaldı istersen başladın bitir öyle ayrılalim.
Ya da yarın son kalanlar okunsun bitsin.
Nacizane fikrim canım.
Hakkını Helal Et.
Ben çok teşekkür ederim duâ okumama vesile oldun.
Rabbim razı olsun canım senden

Canım benim bazen oluyor yanlış anlisilmalar.
Eğer yoğunum diyorsan bişey diyemem. .
Zaten çok çabuk ilerleyen bir listemiz var.
Son iki grup kaldı istersen başladın bitir öyle ayrılalim.
Ya da yarın son kalanlar okunsun bitsin.
Nacizane fikrim canım.
Hakkını Helal Et.
Ben çok teşekkür ederim duâ okumama vesile oldun.
Rabbim razı olsun canım senden
Allah hepimizden razi olsun canim ozaman bu liste bitsin ben ayrilirim yapmak isteyen olursa devam edersnz

O yuzden degil cnm yani listenin basinda yada sonunda olmak farkedermi onu anlamiyrm kac gundur onun kavgasini yapiyo bnmle arkadas. Elimden geldignce hakkaniyetli davranmaya calisiyrm kimsenin hakki kimseye gecmesn diye. O zamanda mazeretli olanlar etiketledm katlmak iatermsn diye isteyenleri yazdiklari siraya fore listeye aldm kafama gore siralama yapmiyrm ben. Bu zamana kdr listeden cikip tekrar girenide sona ekledk hep kimseden ses cikmadi bigun once yada sbra ne darkeder birbirimize dua edyez burda. Ama listeyi birakmamim sebevi bu degl yetistiremyrm kucuk bebegm var zorlanyrm hep
Ayrılmanı hiç istemem şahsen, çünkü başka dua topiğinde maruz kaldığım nahoş söz ve tavırlardan sonra, mesajlarına önceden bakıp nezaketin ve hoşgöründen dolayı özellikle girmiştim bu topiğe.
O arkadaşımızın neyi kastettiğini ben de tam anlayamadım ama hak iddiası varsa, yarın ona da okuyabiliriz diğer üç kişi yanında, kabul edilirse.

Ayrılmanı hiç istemem şahsen, çünkü başka dua topiğinde maruz kaldığım nahoş söz ve tavırlardan sonra, mesajlarına önceden bakıp nezaketin ve hoşgöründen dolayı özellikle girmiştim bu topiğe.
O arkadaşımızın neyi kastettiğini ben de tam anlayamadım ama hak iddiası varsa, yarın ona da okuyabiliriz diğer üç kişi yanında, kabul edilirse.
Ben listeyi yayinlar okumam ozmn cnm sizin dvm etmenz icn yardmci olurum. Arkadas geldignden beri siralamaya kafayi takmis durumda sonraean gelenler neden sona alindi fln diyo mazeretlileri cikarip yeniden geldiklernde sona ekliyrm ya onu diyo yani.

Zaten bu hafta kimseye okuyamadm yogunlugumdan dolayi insallah onlari okuyablrm hakkiniz uzermde kalmasn

Ben listeyi yayinlar okumam ozmn cnm sizin dvm etmenz icn yardmci olurum. Arkadas geldignden beri siralamaya kafayi takmis durumda sonraean gelenler neden sona alindi fln diyo mazeretlileri cikarip yeniden geldiklernde sona ekliyrm ya onu diyo yani.

Zaten bu hafta kimseye okuyamadm yogunlugumdan dolayi insallah onlari okuyablrm hakkiniz uzermde kalmasn

Sen listeden tamamen çıkacak mısın yani, anlamadım...
Zaten mazeretlilerin artık listeden çıkmayacağı kararlaştırılmıştı, tepki de mazeretle bağlantılıydı sanırım, dolayısıyla sorun kalmaması lazım şu anda aslında...

Kanguru_ Kanguru_ canim sen boswer sonucda biz kimseye giciklik olarak atlayip bi sonraki kisiye gecmedik mazeretliysek ciktik bi sonrakinegrdik gerekirse en sonda olduk gerekirse en basta sonucda 1gun once 5gun sonraamac birbirimize dua etmekdi aksilikler hep cikar sen o kadar guzel birseye vesile oldunki bizlere sabir de bosver sikma tali canini

[/QUOTE][/QUOTE]

Canım okudum Rabbim inşallah kabul eder dualarımızı.[/QUOTE]
Amin canim allah razi olsun

Sen listeden tamamen çıkacak mısın yani, anlamadım...
Zaten mazeretlilerin artık listeden çıkmayacağı kararlaştırılmıştı, tepki de mazeretle bağlantılıydı sanırım, dolayısıyla sorun kalmaması lazım şu anda aslında...
Zaten cikmayi dusunuyodim canim listeyiyaparim yine ama listese olmam bi sure. Yetistiremiyrm su siralar yogunum cnku.
Kanguru_ Kanguru_ canim sen boswer sonucda biz kimseye giciklik olarak atlayip bi sonraki kisiye gecmedik mazeretliysek ciktik bi sonrakinegrdik gerekirse en sonda olduk gerekirse en basta sonucda 1gun once 5gun sonraamac birbirimize dua etmekdi aksilikler hep cikar sen o kadar guzel birseye vesile oldunki bizlere sabir de bosver sikma tali canini
bende onu diyrm cnm ha 1 gum once ha 1 gun snra ne farkeder duan edilcekmi edilcek neyin kavgasi bu sira anlamadim. Neyse duayi devam ettrcem Allahn iznyle

Tamm kuzum bosver biz kac haftadr birbirimzn niyetini anladik o yuzden takmiyoruz allah hepimizi islah etsin canim uzulme sen

Kanguru_ Kanguru_ benim de sürekli anlatmaya çalıştığım şey mazeretlilerin listeden çıkarılıp sonra en sondan yazılması,geçen hafta bana denk geldi en sona yazıldım ok(bu kuralmış madem tamam) sonra ara verdiniz 2 gün,ve liste baştan başlıyor dediniz.Ben de normal olarak neye göre bu liste bu şekilde diye sordum. Sen de bana bunu kimse sorun etmedi böyle herkes memnun dedin ama bak kimse mazeretli diye listeden çıkmak istemiyor,kimse çıkmazsa zaten sıra da şaşırmaz,:stop:
Beni yanlış anladın,bak ne güzel konu başlatmışsın hepimiz toplanmış,birbirimizi tanımadan dua ediyoruz,Allah senden razı olsun ama ben ortalığı karıştırmış konumuna düşmek istemiyorum.sadece önerilere açık olmamız lazım diyorum.
Çok istiyorsa yarın ona yapalım dua ne demek,ben kimsenin Hakkı'na girmem,sıramı beklerim,ekmek sırası değil ki bu dua sırası,bana okunmasa da sevabına Nail olmak isterim.istemeden kırdıysam kusura bakma,konu dua olduğu için çok hassas.sorun etmeyelim :KK37:

Kanguru_ Kanguru_ benim de sürekli anlatmaya çalıştığım şey mazeretlilerin listeden çıkarılıp sonra en sondan yazılması,geçen hafta bana denk geldi en sona yazıldım ok(bu kuralmış madem tamam) sonra ara verdiniz 2 gün,ve liste baştan başlıyor dediniz.Ben de normal olarak neye göre bu liste bu şekilde diye sordum. Sen de bana bunu kimse sorun etmedi böyle herkes memnun dedin ama bak kimse mazeretli diye listeden çıkmak istemiyor,kimse çıkmazsa zaten sıra da şaşırmaz,:stop:
Beni yanlış anladın,bak ne güzel konu başlatmışsın hepimiz toplanmış,birbirimizi tanımadan dua ediyoruz,Allah senden razı olsun ama ben ortalığı karıştırmış konumuna düşmek istemiyorum.sadece önerilere açık olmamız lazım diyorum.
Çok istiyorsa yarın ona yapalım dua ne demek,ben kimsenin Hakkı'na girmem,sıramı beklerim,ekmek sırası değil ki bu dua sırası,bana okunmasa da sevabına Nail olmak isterim.istemeden kırdıysam kusura bakma,konu dua olduğu için çok hassas.sorun etmeyelim :KK37:
Cnm gecen hafta sen listede yoktun ki yeni bu haftaki listeye yazdm ben seni.

Bide soyle dusun ornek veryrm sen listeden mazeret nedenyle ciktin cikmadan once 3. Siradaydin snra geldn ben seni yine 3. Siraya koydm demezlermi noluyo bu nerden cikti yoktu listese yeni geldi bzm onumize gecti. O uizden cikanlari sona ekliysm ki artik mazeretliler listeden cikmicak sorun da kalmicak

Bide soyle dusun ornek veryrm sen listeden mazeret nedenyle ciktin cikmadan once 3. Siradaydin snra geldn ben seni yine 3. Siraya koydm demezlermi noluyo bu nerden cikti yoktu listese yeni geldi bzm onumize gecti. O uizden cikanlari sona ekliysm ki artik mazeretliler listeden cikmicak sorun da kalmicak
Tabi ki derler ,ben de onu diyorum listeden çıkarmaz yanına mazeretli yazarız sorun kalmaz

X