Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Kaç tane kim için okuyoruz? Birisi kim için ve duasını da alıntılarsa çok sevinirim

femmepetal canım bugünki listemiz :)

Arkadaslar bi kac gun once demistim 41fetih okuyorum birlikte dua ederiz bitince isterseniz diye rabbime sukurler olsun ki bugun bitti ayni zamanda bugun duamizda bitiyor onuda dualamis oluruz ben tovbe ve sukur namazimi kildiktan sonra
1. buttrfly
2. Sealand
3. Kanguru_
4. asli
6. gulbera
7. derinruzgar
8. kitapseverim
9. cider13
10. G gulbil10
11. whiterose00
12. M Mor hayaller
13.@NEFSSEMS
14. kardelen063
15.@saydin78 icin dualrimi ettim birde birlikte edelim diye dusundum arkadaslar
Fetih ve yunus a.s duasinin kabul ve bagislanmasi icin;

Euzübillahimineşşeytanirracim.Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdülillahi rabbil alemin vel akıbetül müttekin,vesselatü vessalamü ala resulüne Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
Ya Rabbel alemin.
Ya Erhamerrahimin la ilahe illallah kalbimizi karatma.La ilahe illallah rızkımizı azaltma.Kendi kapından başka kapı aratma.Dünyada ve Ahirette bunaltma.Tükenmez sabır azapsız kabir cümlemize nasip eyle Yarabbim.Ey bizi yoktan var eden Allah`ımız gunlerdir okumuş ve okumaya devam ettigimiz yunus a.s duasini,41 fetih suremizi yasinlerimizi mülk nebe surelerimizi ve kıldımız namazlarımızı kabul makbul eyle.Ya rabbi bu sayfada bulunan

1. buttrfly
2. Sealand
3. Kanguru_
4. asli
6. gulbera
7. derinruzgar
8. kitapseverim
9. cider13
10. G gulbil10
11. whiterose00
12. M Mor hayaller
13. Sleepyyy
14. Nefs
15. kardelen063
16. saydin78 arkadaslarimizin kimisi hayirli evlad kimi hayirli is kimi hayirli eş kimi cikmaz sandiği gunlerin gecip rahata ermek kimi dogru yolu bulmak icin gunlerdir birbirine dua ediyor ya rabbi sen duarimizi duy ve kabul buyur.Peygamberimiz Aleyhisselam Efendimiz hazretlerinin mubarek latif ruhuna hediye eyledik.Ahirette şefaatini Cennette komşuluğunu cumlemize nasip eyle.Bütün peygamberlerin ruhuna hediye ettik.hepsini haberdar eyle Yarabbi.Cümlemizin ecdadimizdan ahirete intikal edenlerin ruhuna hediye ettik.Vasıl eyle yarabbi.Ruhlarını şad mestur taksiratlarıni af ve mafirat eyle kabirlerini Pirnur makamlarını Cennet eyle Yarabbi.Vücudumuzu kaim nimetlerimizi daim sıhhatımızi müdavim evladlarimızı alim eyle Yarabbi.Ağzimiza tat vücudumuza sıhhat evladlarımiza itaat lütf eyle Yarabbi.Fakirlik gelmeden evvel nimetin meşguliyet gelmeden evvel boş vaktin,ihtiyarlık gelmeden evvel gençliğin,hastalık gelmeden evvel sıhhatin,ölüm gelmeden evvel hayatın kıymetini bilmeyi bizlere lütf eyle Yarabbi.Amentüye tam inanan kalbi aşkın ile yanan seherlerde erken kalkan fevzü ilahine konan kullarından eyleYarabbi. Zalim nefse dirgen vuran bir ömür dosyasini güzel amellerle dolduran kullarindan eyle bizi Yarabbi.Kabetullaha hazır olan kullarından eyle Yarabbi.Her yerde haddini bilen gönül aynasını silen,mahşerde el ağlarken beraat edip yüzü gülen kullarindan eyle Yarabbi.Lüftu ilahine eren iman ile can veren firdevs cennetine giren orada cemalini goren kullarindan eyle bizleri Yarabbi.Dertli kullarina deva borçlu kullarina eda,hastalara şifalar nasip eyle Yarabbi.Senin indindekabul kullarınin hürmetine bizimde günlerdir ettigimiz yunus a.s LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE`Z-ZALİMIN duasinıni kabul ve makbul eyle Yarabbi.Aramızdan rabıtayı kesme kalp penceremizi kapatma.Müslüman olarak getirdin Müslüman olarak Muhammedine gotur.Ecel gelipte kabre konulduğumuzda Rabbin kimdir Rabbim Allahü Teala Nebim Muhammed Mustafa Dinim İslam Kitabım Kuranı Azimi Şan, Müslümanim Elhamdülillah diyerek cevap vermek cümlemize nasip eyle Yarabbi.Bu topikde ve diger topiklerde tanidigimiz tanimadigimiz arkadaslarimizin annesi babasi kendilerine bizlerin ailelerine ve akrabalarimizin olenleri varsa ruhlarina hediye ettik kabul eyle Yarabbi.Evvelim Allah ahirim Allah kalbimde Beytullah Lailaheillallah Muhammedun Resulullah.Eşhedü ve Resülühü diyerek çene kapatmak cumlemize nasip eyle.Allahım şeytanın şerrinden kabirdeki yılanlardan çiyanlardan ölümün dehşetinden kabirin vahşetinden sıratın zulmetinden muhafaza eyle.
Yarabbi ölümun hayirlisi üc ayların birisi Yasinin yarisini okurken ölmek nasip eyle Yarabbi. Yarabbi tekrar Yarabbi Vağfirlena Zunübenna altı nesne ver bizlere biri iman,biri Kur-an,biri rahmet biru cennet,biri nasip,biri kısmet... Bu altı nesneyi müşşeref eyle Yarabbi.
Yarabbi duarimizi Beytullahta yapilan dualara ilhak ile kabul eyle.Hz. Muhammed Peygamberimizin mübarek hürmetine erenler evliyalar şehitler hürmetine sana yalvaran yaralı gönüller hürmetine arşı alanın altina yazilan isimler hürmetine kabul eyle Yarabbi.AMİN
Sübhane Rabbike Rabbil İzzeti Amme Yesüfun Ve Selamün Alel Mürselin Velhamdülillahi Rabbil Alemin.El FATİHA.Meas Selavat.(arkadaslar duarimiz kabul gorsun hepinizden Allah razı olsun)

bugunku duayı okudum
Sleepyyy canım Rabbim razı olsun ağzına yüreğine sağlık hakkını helal et bizler içinde vakit ayırıp dua ettiğin için

Allah razı olsun canım. Cok sagol bizler icin dua ettin. Rabbim sana döndürsün dualarını insAllah canım.

Kanguru_ canım bu günkü dualarımı okudum. Rabbim kabul etsin inşAllah. Devam edeceğim yeni listeye canım.

ne güzel dualar allah razı olsun senden

butterfly cnm cvbini sen verebilrsn ancak. Ben o yuzdn diyprm duzrnli bildirm dye
Kanguru_ canim bugün dua günü olan 2 arkadaşım icin 41 'şer kez = 82. Kendim icin 41 bana okuyamayan mazeretli arkadaşımın yerine de 41 okuyup, toplamda 164 (4×41=164) okumam gerekmiyor mu?
cnm ama mazeretli arkadasimda duasi okunuyo ya onun sayisinida ikinizr boldum yanlismi yaptm lafam karsti smdi

Kaç tane kim için okuyoruz? Birisi kim için ve duasını da alıntılarsa çok sevinirim

allah razi olsun cnm

AMİNNN AMİN ARKADAŞIM ELİNE, AĞZINA GÜZEL GÖNLÜNE SAĞLIK BENDE 41 GÜN MERYEM SÜRESİ OKUYORUM 22 ARALIKTA BİTECEK İNŞALLAH ONUNDA DUASINI TOPLU YAPALIMMI.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…