Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Kanguru_ Kanguru_ canım benim haftasonu sınavım var belki giremeyebilirim cumartesi ve pazar günlerini bugünden okumamı kabul edersen bugünden okuyayım olurda haftasonu giremem kimsenin de hakkına girmemiş olurum

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi pesinden yunus a.s duasi 3 salavalta bitiriyoruz.
# 3 arkadasimiz icin toplam 123 tane okuyoruz

whiterose00 whiterose00 arkadasimizin duasi
ocak ayinca dondurulmuş embriyo transferim olacak.embriyonun tutması ve bebegimi kucagima almak duam

S sleepyy arkadasimizon duasi ;

Ya rabbi!sen hatice kulunun kildigi namazlari ibadetlerini eksikleriyle kabul eyle.yarabbim evinin huzuru mutlulugu daim olsun esiyle birbirlrine herdaim saygi sevgi cercevesinde olsunlar.evlerinden saglik sihat mutluluk huzur bereket eksik olmasin.sen onu ve tum sevdiklerini seytanin hilabaz oyunlarindan vesveselerinden koru yarabbim.hayirli evladlar hayirli isler nasip eyle gecmiste var ise gunahlari ellerini acip sana geldiginde dualarini kabul buyur yarabbim.sen affedicisin comertsin haticenin ve burda bulunan tum arkadaslarin ne icin dualar ediyorlarsa sen kabul et yarabbim.amin.amin.Ya Rabbi dualarimizi kabul eyle.

Nefs Nefs arkadasimizin duasi;

Rabbim Pınar kulunun çok şükür kabul ettiğin duâsini en hayırlı şekilde devamını nasip et.
Zor durumda bırakma elini amin.

1. buttrfly buttrfly okudu

2. Sealand Sealand okudu
3. Kanguru_ Kanguru_ okudu
4. asli asli okidu
6. gulbera gulbera okudu
7. derinruzgar derinruzgar
8. kitapseverim kitapseverim
9. cider13 cider13 okdu
10. G gulbil10 okudu
11. whiterose00 whiterose00 okudu
12. M Mor hayaller okudu
13. Sleepyyy Sleepyyy okudu
14. Nefs Nefs okudu
15. kardelen063 kardelen063 mazeretli
16. saydin78 saydin78 okudu

***** lutfen duzenli bildirim yapalim kizlar*****

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin***

1 mazeretli arkadas var onun yerine okumak isteyen varsa okumadan yazsin kizlar
[[/QUOTE][/QUOTE]

]LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi pesinden yunus a.s duasi 3 salavalta bitiriyoruz.

M Mor hayaller arkadasimizin duasi ;
Duam allahım dünya ve ahirette bana eş olabilecek hayırlı ve senin sevdiğin insanın en hayırlı ve tez vakitte karşıma çıkması ve hayırlı bir evlilik yaparak salih Saliha vesağlıklı çocuklar yetiştirmeyi nasip et amin

kardelen063 kardelen063 arkadasimizin duasi;

saydin78 saydin78 arkadasimizn duasi ;

Allah'ım Sevda kulunun ve esinin 3. tüp bebek denemesi basarılı gecsin yüzleri gülsün. Eşinde kaliteli bol bol sperm bulunsun. Yumurtalari kaliteli olsun. Transferi olsun ve sağlıcakla evlatlarını kucağına almayı nasip et. Kim evlat hasreti ile yanıp tutuşuyorsa Rabbim hepimize tez elden evlatlarımızı göndersin inşAllah

1. buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. gulbera gulbera
9. cider13 cider13
10. G gulbil10
11. whiterose00 whiterose00
12. M Mor hayaller
13. Sleepyyy Sleepyyy
14. Nefs Nefs
16. saydin78 saydin78

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin***

saydin78 saydin78 cnm mazeretli arkadasdan dolayi senin 185 defa okuman lazim.

M Mor hayaller canim mazeretli arkadasdan dolayi senin 184 defaokuman lazim

Son düzenleme:
Kanguru_ Kanguru_
bugünkü arkadaşlar için de okudum
yalnız aklıma takılan bişey var
benim duam okunurken butterfly okumadı sanırım
okudum yazdı ama bizden sonraki grup içindi
kontrol edermisin canım eksik kaldıysa tamamlayayım

]LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip

M Mor hayaller arkadasimizin duasi ;
Duam allahım dünya ve ahirette bana eş olabilecek hayırlı ve senin sevdiğin insanın en hayırlı ve tez vakitte karşıma çıkması ve hayırlı bir evlilik yaparak salih Saliha vesağlıklı çocuklar yetiştirmeyi nasip et amin

kardelen063 kardelen063 arkadasimizin duasi;

saydin78 saydin78 arkadasimizn duasi ;

Allah'ım Sevda kulunun ve esinin 3. tüp bebek denemesi basarılı gecsin yüzleri gülsün. Eşinde kaliteli bol bol sperm bulunsun. Yumurtalari kaliteli olsun. Transferi olsun ve sağlıcakla evlatlarını kucağına almayı nasip et. Kim evlat hasreti ile yanıp tutuşuyorsa Rabbim hepimize tez elden evlatlarımızı göndersin inşAllah

1. buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. gulbera gulbera
9. cider13 cider13
10. G gulbil10
11. whiterose00 whiterose00
12. M Mor hayaller
13. Sleepyyy Sleepyyy
14. Nefs Nefs
16. saydin78 saydin78

saydin78 saydin78 cnm mazeretli arkadasdan dolayi senin 185 defa okuman lazim.

M Mor hayaller canim mazeretli arkadasdan dolayi senin 184 defaokuman lazim
Kanguru_ Kanguru_ canim bugün dua günü olan 2 arkadaşım icin 41 'şer kez = 82. Kendim icin 41 bana okuyamayan mazeretli arkadaşımın yerine de 41 okuyup, toplamda 164 (4×41=164) okumam gerekmiyor mu?

X