Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Ben mor hayaller ve sevda için okudum,yanlış mı oldu? Sıra kimde?kaç tane okunuyor?

[/QUOTE]
Tamam Canım şimdi gördüm,Allah kabuk etsin yazmışım da güldüm tabi ki kabul etsin,sevda ya dua ederken de kucağını bebekle,memelerini sütle doldur inşallah dedim Bi de ona güldüm iyi mi :)))

Tamam Canım şimdi gördüm,Allah kabuk etsin yazmışım da güldüm tabi ki kabul etsin,sevda ya dua ederken de kucağını bebekle,memelerini sütle doldur inşallah dedim Bi de ona güldüm iyi mi :)))[/QUOTE]
ehehe ne guzel dua :) ağzına sağlık cok bebek isteyenimiz var insallah guzel haberler alırız hepsnden

Tamam Canım şimdi gördüm,Allah kabuk etsin yazmışım da güldüm tabi ki kabul etsin,sevda ya dua ederken de kucağını bebekle,memelerini sütle doldur inşallah dedim Bi de ona güldüm iyi mi :)))[/QUOTE]

:) ilahi ben de guldum. Sagol canim duana. AMINNNNNN :)

Kanguru_ canım bugünkü dualarimi okudum. Rabbim kabul etsin. Hepinizden Allah razı olsun canlarım sağolun. Duaya yarın da başlayabiliriz pazartesi de olur canım. Çoğunluk ne derse uygun benim için

[/QUOTE]
123 okudrm

Duayı okuyamadım daha.
Kanguru_ Duaya iki gün ara verip pazartesi başlarsak benim için daha iyi olacak gibi. Hem mazereti olanların da mazereti tam bitmiş olur. Siz bilirsiniz. Çoğunluğa uyarım.

Bugünün duasını okudum. Benim de adet olmam yakın. Adetken de okuyabilecegimiz bir şey mi okusak

Burayı okuyup dua ettim ben de. Allah razı olsun.

femmepetal canım yeni listede varsın, bugün diger listenin son günüydü. Senin dileğin duan nedir canım? Ben de senin icin okumak istiyorum
Kuzummm Allah razı olsun,benim sıram mı ki?sıram değil de içinden geldiyse," allahım Gül kulunun iki yavrusunu sağlıkla,analı babalı büyütmesini nasip eyle,eşiyle beraber yuvasına huzur,muhabbet,afiyet ver" de yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…