Yunurtlama sonrası

hayırlı olsun!! Belirtilerimiz benziyordu, test yaptim adet gunum pzrtesi yada sali,

hayırlı olsun!! Belirtilerimiz benziyordu, test yaptim adet gunum pzrtesi yada sali, bu sabah normal test yaptim cikmadi. Umudumu kesecem sanirim. Adetine kac gun once cikti beta?
Canım valla 5 gün vardı öğrendim de ama düzensiz bazen 26 bazen 32 değişiyor yani

Senin konuları görünce çok sevindim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebişi . Bu arada yumurtlamadan kaö gün önce öğrendin sarı akıntı falan oldumu battan bi hafta önce falan
Yok canım sarı olmadı akıntım kaşık ağrım.vardi yürürken daha çok oluyor du 13 gün sonra ogredindim

Yok canım sarı olmadı akıntım kaşık ağrım.vardi yürürken daha çok oluyor du 13 gün sonra ogredindim
Ay maşallah darısı bize inşallah . Bakalım artık bende hiç bi belirti yok . bugün bi damla sarı akıntı vardı peçetede . Aynı adetten bi hafta önceki belirti gibi buyğzden pek umudum yok hayırlısı ve kolayı olsun inşallah hakkımızda geçen ayki kadarda takmıyorum artık akdkdkdkjxk

Takma kafana olur inşallah güzel haberini aliriz vardır bir vakti zamanı

Ay al bnden o kadar hic adet belirtisi yasamiyorum once bir hafta once baslardi, bat gunum persembe

Ay al bnden o kadar hic adet belirtisi yasamiyorum once bir hafta once baslardi, bat gunum persembe
Bendede yok ama bugün karnım sızlamaya başladı adet gibi . Boşverdim akışına bıraktım nede olsa regl günü herşey ortaya çıkar yumurtlamanın 6. günündeyim adetime daha 7 gün var . beklerim ancak gecikirse test yaparım

Bekle bakalım güzel haberi alırız inşallaj sızlama bende de vardı ağrı yanma gibi garip bir şey oluyor inşallah tutmuştur da yerleşme calisirkenki ağrıdır

Bekle bakalım güzel haberi alırız inşallaj sızlama bende de vardı ağrı yanma gibi garip bir şey oluyor inşallah tutmuştur da yerleşme calisirkenki ağrıdır

Zaten bu ay olurmu olmazmı diye düşünürkeen bide maalesef Bugün trafik kazası geçirdik yüzümde ve kolumda ufak çiziklerle atlattım . ama insanları kanlar içinde görünce bide kazadan dakikalar sonra büyük sancı ve ağrılar başladı .adetimiede 6 gün var olan umutta gitti . Herşey nasip. Canımız sağolsun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…