Yunurtlama sonrası

Ayyy canim.bence hamilesin git kan ver hemen 😂😘🧿
İgce belirginleşti bilmiyorum ablam canımı çok sıktı gebelik yok dedi direk koyu olmadan inanmaMis ben pcosum ya hormonlar dannmis vs beklicem bir kaç gün daha yarın da bir tekrarlicam

Eklentiler

• 17195758858638064919362798683355.jpg
    17195758858638064919362798683355.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 18
Hamilesiniz bence kaç gün var regl ve son yaptığıniz kaset test mi erken gebelik mi.
Canım mor olan erken 1 saat önce yaptım ama az idrarla idi sonra farklı yapam belki bozukdur dedim erken gebelik yaptım farklı marka alttaki de kaset oda farklı marka 3 farklı marka adetim düzensiz 30 günü baz aldimda 5 gün var ama 26 32 28 vs gidiyir döngüm

İgce belirginleşti bilmiyorum ablam canımı çok sıktı gebelik yok dedi direk koyu olmadan inanmaMis ben pcosum ya hormonlar dannmis vs beklicem bir kaç gün daha yarın da bir tekrarlicam
Ablanız o soyledıgı şeyin ovulasyon testı ıcın gecerlı oldugunu (pcosun testı etkılemesı) bılmıyor bence.boyle mutlu bı anınızı mahvetmeyın.barız hamılesınız cok yenı daha ama beta 30 falandır muhtemelen.beta hormonunu bebişten baska bısey yukseltmez😍hayırlı olsun🌸

Ablanız o soyledıgı şeyin ovulasyon testı ıcın gecerlı oldugunu (pcosun testı etkılemesı) bılmıyor bence.boyle mutlu bı anınızı mahvetmeyın.barız hamılesınız cok yenı daha ama beta 30 falandır muhtemelen.beta hormonunu bebişten baska bısey yukseltmez😍hayırlı olsun🌸
Bende öyle dedm aynen bu şekil ama işte ama biraz incindim hep tedavisiz kalamazsin diyordu tanıdı varmış oda pkomus tedavi ile olmuş dedm tedavi illa pcos şart değil ki bir sürü rahatsızlık var teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Bende öyle dedm aynen bu şekil ama işte ama biraz incindim hep tedavisiz kalamazsin diyordu tanıdı varmış oda pkomus tedavi ile olmuş dedm tedavi illa pcos şart değil ki bir sürü rahatsızlık var teşekkür ederim güzel dilekleriniz için
Canim benim kuzenlerimin çogu pkos lu ama hepsi kisa zamanda hamile kaldi hatta biri ikiz sen kimseyi dinleme sabah tahlil verde bizde sevinelim 😂❤️

X