Yumurtlamadan sonra kaçıncı gün gebelik testinde gözükür

Kızlar merhaba,
Yumurtlama gününden kaç gün sonra idrar testinde pozitif çıkar? Yani bu erken gebelik testlerinden bahsediyorum. Yumurtlamanın üzerinden 9 gün geçti üzerinden regliye 5 gün var. Siz en erken yumurtlamadan sonra kaçıncı gün pozitif sonuç aldınız?
Canim ben adetime 9 gün varken öğrendim hamile olduğumu çok yeni tabi 2 3 haftalık

Yeni test mi bu ? Biraz daha net çeker misin var gibi
Evde spot ışık var o kadar parlıyor ki inan flaşla cekıyorum gibi oluyor kaç tane test yaptım vallahi ilk defa böle cıktı

Eklentiler

• IMG_0985.jpeg
    IMG_0985.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 10
Seni takip ettim çok erken çıktı ya yumurtlamadan kaç gün sonraydı peki o hesapla söyleyebilir misin? Yada ilişkiden kaç gün sonra ?
Söyle diyim canım bu ayın 3 de korunmasız ilişkiye başladık 17 sinde normal kan verdim genel kan herseye baksın diye 17 sinde beta da almış 05 di 19 da evde kaset test aldm direk silik çıktı gittim 15.38 yani sanırım ilişkiden 16. Gün Öğrendim

Söyle diyim canım bu ayın 3 de korunmasız ilişkiye başladık 17 sinde normal kan verdim genel kan herseye baksın diye 17 sinde beta da almış 05 di 19 da evde kaset test aldm direk silik çıktı gittim 15.38 yani sanırım ilişkiden 16. Gün Öğrendim
O zaman baya olmuş ilişkinin üstünden hayırlı olsun tekrar rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻♥️

Bence erken gebelik al eczaneden ben olsam duramazdım 😂
Eczane hastanenın orda :):) surelab testı sanırım beta yukselınce çıkarıyormuş erkenden gostermıyor ölçümü yüksek diğerlerine göre öyle okudum heryerde 40-50 lerde sanırım eczaneye giderken hastaneye gidin daha iyi 😂

Eczane hastanenın orda :):) surelab testı sanırım beta yukselınce çıkarıyormuş erkenden gostermıyor ölçümü yüksek diğerlerine göre öyle okudum heryerde 40-50 lerde sanırım eczaneye giderken hastaneye gidin daha iyi 😂
Mantıkllıııı 😂

X