Yumurtlamadan kac gun sonra idrar testi net sonuc verir

deryadern

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
41
19
33
Selam kızlar 9 ocakta dr kontrolünde dr iki yumurtan çatlamış dedi letu kullandım bu ay fakat ne zmn catladigina dair bilgi vermedi. 15 gün sonra test yap dedi ama ben dayanamadim 3 defa evde test yaptım negatif. Ve tüm belirtiler mevcut belkide psikolojik bilmiyorum. Ama sizce en doğru tarih ayın kaçı olur kan testine gidemiyorum başımda Nalet bir kaynana var tedavi olduğumu söylemiyorum..

Selam kızlar 9 ocakta dr kontrolünde dr iki yumurtan çatlamış dedi letu kullandım bu ay fakat ne zmn catladigina dair bilgi vermedi. 15 gün sonra test yap dedi ama ben dayanamadim 3 defa evde test yaptım negatif. Ve tüm belirtiler mevcut belkide psikolojik bilmiyorum. Ama sizce en doğru tarih ayın kaçı olur kan testine gidemiyorum başımda Nalet bir kaynana var tedavi olduğumu söylemiyorum..
Merhaba, daha çok erken yumurtlamadan sonra en erken 10-12 günde öğreniliyor. Yani reglinizden 3-4 gün önce erken gebelik testi ile silik bir çift çizgi ile öğrenebilirsiniz. Sizin çook erken daha boşuna üzülmeyin. Belki geç döllenmede olabilir. O zaman regli geçmesi gerekir

Merhaba, daha çok erken yumurtlamadan sonra en erken 10-12 günde öğreniliyor. Yani reglinizden 3-4 gün önce erken gebelik testi ile silik bir çift çizgi ile öğrenebilirsiniz. Sizin çook erken daha boşuna üzülmeyin. Belki geç döllenmede olabilir. O zaman regli geçmesi gerekir
Pcos var bende 19 aralıkta regl oldum o tarihe göre gidecek olursak 4 gün kaldı.. 9 ocakta gittiğimde dr bana artık gün aşırı ilişki yapmana gerek yok dedi ama ben risk almadım 10 ocakta tekrar ilişki oldu.. umarım bu ay o çizgiyi görürüm rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.. ama bundan sonra net kararlıyım 24 ocağa kadar kesinlikle test yapmicam. Ki daha önce letu kullandım erken adet olmazsam geç olmam o dönemde de pcos olmasına rağmen 1 gün erken adet oldum keşke şu beynimi bosaltsam takmasam tedaviye letu kullanmama rağmen hamile kaldığım ay umursamadim regl günü arkadaşımın zoruyla test yaptım ve ilk dakikada tam koyu iki kırmızı çizgi vardı ertesi gün kan değerim 1500 çıktı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 😊🥰😘

X