Yumurtlamadan itibaren geçmeyen göğüs hassasiyeti. GEBELİK OLABİLİR MI? 😔

Ayy hayırlı haberler alırız insaAllah hiç belli olmaz biz iyi düşünelim 🥰 hem çoğu insanda ilk haftalar belirti bile olmuyor, ne zamandır düşünüyorsunuz? 🙂
dkh kullanıyordum bıraktım martta, o zamandan beri deniyoruz daha yeni sayılır, siz de 10 aydır deniyorsunuz sanırım☺️

dkh kullanıyordum bıraktım martta, o zamandan beri deniyoruz daha yeni sayılır, siz de 10 aydır deniyorsunuz sanırım☺️
Evet pcosdan kaynaklı sanırım olmuyor ama hayırlısı vardır vakti saati🥰 az veya çok Rabbim isteyen herkese versin ya sonuçlarımızı yazalım buraya mutlakaaa 🌸

Herkese selam öncelikle gecen ay doktorum polikistik over olduğunu söyledi. Yaklaşık 10 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyor daha önce bir düşüğüm oldu. Herneyse kan testlerimde hormonlarımda vs bi şey çıkmadı kilo vermemi söyledi o günden itibaren sağlıklı beslenmeye ve düzenli egzersiz yapmaya başladım birkaç hafta sonra adet oldum ve adet bitiminden itibaren 4-5 kere soğan suyu içtim. Adet bittikten sonra 4-5 gün süren sağ kasık batması yaşadım zaten adet bittikten birkaç gün sonra yumurtladım ve ilişki gördüm bir iki gün sonra aniden göğüs hassasiyeti başladı ve her geçen gün şiddeti arttı normalde adete 3-4 gün kala olurdu ve adet geldiğini anlardım ama bu geçmiyor şu an 6 gün var adetime o bahsettiğim kasık batması ara ara devam ediyor. Mide bulantısı halsizlik falan bende normalde de olur o yüzden ayırt edemiyorum ama aşırı duygusallaştım adet dönemimdekinden bi tık fazla gibi geliyo neyse benim aslında tek sorum

•göğüs hassasiyeti yumurtlamayla başlayıp gebe olduğunu öğrenen var mı ??? 🫠
Merhaba benim de yumurtlamadan sonra göğüs hassasiyeti başladı hala devam ediyor. Bat 31 Mayıs

Hadi hayırlısı ya güzel haber alırsınız insaAllah, benim dünden beri adet olacakmış gibi kasık ağrım başladı, midem de pert 😔 sizin başka belirtileriniz var mı?
Amin inşallah Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🌸 benim başka belirtim Yok adetime 9 gün var. Sizin kaç gün kaldı

X