Yumurtlamadan itibaren geçmeyen göğüs hassasiyeti. GEBELİK OLABİLİR MI? 😔

busrazxcv

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
108
18
26
Herkese selam öncelikle gecen ay doktorum polikistik over olduğunu söyledi. Yaklaşık 10 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyor daha önce bir düşüğüm oldu. Herneyse kan testlerimde hormonlarımda vs bi şey çıkmadı kilo vermemi söyledi o günden itibaren sağlıklı beslenmeye ve düzenli egzersiz yapmaya başladım birkaç hafta sonra adet oldum ve adet bitiminden itibaren 4-5 kere soğan suyu içtim. Adet bittikten sonra 4-5 gün süren sağ kasık batması yaşadım zaten adet bittikten birkaç gün sonra yumurtladım ve ilişki gördüm bir iki gün sonra aniden göğüs hassasiyeti başladı ve her geçen gün şiddeti arttı normalde adete 3-4 gün kala olurdu ve adet geldiğini anlardım ama bu geçmiyor şu an 6 gün var adetime o bahsettiğim kasık batması ara ara devam ediyor. Mide bulantısı halsizlik falan bende normalde de olur o yüzden ayırt edemiyorum ama aşırı duygusallaştım adet dönemimdekinden bi tık fazla gibi geliyo neyse benim aslında tek sorum

•göğüs hassasiyeti yumurtlamayla başlayıp gebe olduğunu öğrenen var mı ??? 🫠

göğüs hassasiyeti adet dönemi öncesi de olabiliyor. heyecanlanıp bekleyemiyoruz ama en iyisi adet gününü beklemek. bazı hanımlarda altı gün önceye kadar silik de olsa çıkabiliyor isterseniz siz de deneyin ilk idrarla gebelik testini

göğüs hassasiyeti adet dönemi öncesi de olabiliyor. heyecanlanıp bekleyemiyoruz ama en iyisi adet gününü beklemek. bazı hanımlarda altı gün önceye kadar silik de olsa çıkabiliyor isterseniz siz de deneyin ilk idrarla gebelik testini
Evet haklısınız ama her ay tek çizgi görmekten yoruldum bir de ilk kez böyle yumurtlamadan İtibaren acı olunca aynı şeyleri yaşayan var mı merak ettim bi ümit ☺️

Merhaba. Rabbim gönlünüzdekini hayırlısıyla nasip etsin🤗❤️

Soğan suyu da yapmış olabilir bu etkileri, düzenlediği için.

Ancak soğan suyu gebeliğe de vesile olmuş olabilir 🤗 Hepsi mümkün.

Kızıma gebeyken belirtilerim yumurtlama döneminden itibaren ay sonuna kadar sürmüştü. Yani yumurtlama bitince ağrı sızılar bitmemişti. Ama benim göğüs ağrım pek olmadı yani bu benimle alakalı. Normalde de çok olmaz.

Evet haklısınız ama her ay tek çizgi görmekten yoruldum bir de ilk kez böyle yumurtlamadan İtibaren acı olunca aynı şeyleri yaşayan var mı merak ettim bi ümit ☺️
rabbim çabalarımızı hayırla sonuçlandırsın. umarım hepimiz bu ay çift çizgileri görürüz ❤️

Merhaba. Rabbim gönlünüzdekini hayırlısıyla nasip etsin🤗❤️

Soğan suyu da yapmış olabilir bu etkileri, düzenlediği için.

Ancak soğan suyu gebeliğe de vesile olmuş olabilir 🤗 Hepsi mümkün.

Kızıma gebeyken belirtilerim yumurtlama döneminden itibaren ay sonuna kadar sürmüştü. Yani yumurtlama bitince ağrı sızılar bitmemişti. Ama benim göğüs ağrım pek olmadı yani bu benimle alakalı. Normalde de çok olmaz.
Amin cümlemiz için 🌸
Çok düzensiz içtim iki üç günde bir aslında ama bu da bir seçenek tabiki umarım gebeliğe vesiledir 🙂
Benımde kasık batmalarım devam ediyor ara ara baş dönmesi de yaşıyorum ama cesaretim yok teste pcos olduğu için 😔 Siz ne zaman öğrenmiştiniz gebe olduğunuzu?☺️

Umarım canım anladığım kadarıyla sende istiyorsun bir belirtin var mı bat 6 benim senin yakınsa beraber bekleyelim 🥰
benim de 5 günüm var canım sadece göğüslerde dolgunluk hissiyatım var onun dışında bir belirtim yok, kötüyü çağırmak istemiyorum ama sanırım bu ay da olmadı😖

benim de 5 günüm var canım sadece göğüslerde dolgunluk hissiyatım var onun dışında bir belirtim yok, kötüyü çağırmak istemiyorum ama sanırım bu ay da olmadı😖
Ayy hayırlı haberler alırız insaAllah hiç belli olmaz biz iyi düşünelim 🥰 hem çoğu insanda ilk haftalar belirti bile olmuyor, ne zamandır düşünüyorsunuz? 🙂

Amin cümlemiz için 🌸
Çok düzensiz içtim iki üç günde bir aslında ama bu da bir seçenek tabiki umarım gebeliğe vesiledir 🙂
Benımde kasık batmalarım devam ediyor ara ara baş dönmesi de yaşıyorum ama cesaretim yok teste pcos olduğu için 😔 Siz ne zaman öğrenmiştiniz gebe olduğunuzu?☺️
Ahh çok isterim güzel haberle sevinmenize ortak olmayı ❤️

Adetime 6 gün kala negatifti idrar testim. 4 gün kala yaptığımda ise pozitifti ama sadece benim göreceğim varla yok arası bir çizgiyle :) 2 gün kala pembe çizgi çıktı. Adet günü kan vermiştim 67.7 çıkmıştı ve o gün de pembe leke geldi. Ertesi gün de geldi sonra bitti. Yerleşmeymiş 😊

Ahh çok isterim güzel haberle sevinmenize ortak olmayı ❤️

Adetime 6 gün kala negatifti idrar testim. 4 gün kala yaptığımda ise pozitifti ama sadece benim göreceğim varla yok arası bir çizgiyle :) 2 gün kala pembe çizgi çıktı. Adet günü kan vermiştim 67.7 çıkmıştı ve o gün de pembe leke geldi. Ertesi gün de geldi sonra bitti. Yerleşmeymiş 😊
Yaa güzel sonuç alırsam direkt yazıcam buraya 🥹🌸
O zaman ben birkaç gün daha bekleyip öyle test yapayım daha mantıklı olacak ☺️
Birde iki üç gündür afedersiniz kremsi akıntı geliyor bazıları adet öncesi gelir yazmış ama gebelik bekleyene her şey acaba mı dedirtiyor 😔

Yaa güzel sonuç alırsam direkt yazıcam buraya 🥹🌸
O zaman ben birkaç gün daha bekleyip öyle test yapayım daha mantıklı olacak ☺️
Birde iki üç gündür afedersiniz kremsi akıntı geliyor bazıları adet öncesi gelir yazmış ama gebelik bekleyene her şey acaba mı dedirtiyor 😔
Gebeyken de geldi bende onlar 😊

Ayy demeyinnn💃🏻 hayırlısı olsun o zamannnn heyecan yaptım beklemedeyim bende iki üç gün kala yapsam çıkar herhalde testte ☺️
Çıkabilir çıkmasa da adet gecikmesi en doğru sonuçtur. Ben de beklemedeyim test yapmadım. Birlikte güzel haberler alırız inşaAllah ❤️ 🤗

Yaa sizde mi bekliyorsunuz insaAllah ya Rabbim gönlümüze göre versin 🥹♥️
Evet ve benimde şuan kremsi akıntılara döndü 😊 şiddetli bel ağrısı ve krampları, ani harekette kasık batması ve ara ara gelen kasık ağrısı belirtilerim. Bakalım regl mi gebelik mi bekliyorum😊

Evet ve benimde şuan kremsi akıntılara döndü 😊 şiddetli bel ağrısı ve krampları, ani harekette kasık batması ve ara ara gelen kasık ağrısı belirtilerim. Bakalım regl mi gebelik mi bekliyorum😊
İnsaAllah ikimizde hamileyizdir hayırlı sağlıklı bir şekilde 🥰

X