Regle 4 gün kala kan testi negatif. Yanıltıcı olabilir mi?

415218

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
8
0
28
Merhaba. Bir konuda fikirlerinizi alıp danışmak istiyorum. Bu ay ovülasyon testinden yardım aldım. Normalde adet öncesi göğüs şişmem, kasık ağrım olmaz bu sefer her aydan farklı bir şekilde hissediyorum bunları. Adetime 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Yine aynı gün kan testi verdim <2.30 çıktı. Şimdi reglime 3 giün kaldı. Kan testini erken mi vermişim? Hamile olmuş olsaydım orada kesin olarak çıkar mıydı? Adetim her ay düzenli 1-2 gün ancak oynuyor. Hala hamile olma olasılığım var mı yoksa 4 gün önce verdiğim kan testine güvenip ümidi kesmeli miyim? Etrafınızda bu şekilde olup betası adet gecikmesinde artan falan oldu mu?

Teşekkür ederim. 4 gün kala verdiğim teste dayanarak ümidi kesmiyim o zaman. Gecikme yaşarsam tekrar test vereyim🍀
Rica ederim regl düzensizliği bazen çok fazla stresten olabiliyor çok fazla kafaya takmamanızı tavsiye ederim eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız umarım testiniz pozitif çıkar 💐

Rica ederim regl düzensizliği bazen çok fazla stresten olabiliyor çok fazla kafaya takmamanızı tavsiye ederim eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız umarım testiniz pozitif çıkar 💐
Haklısınız. Normalde hiç regl düzensizliğim yok günü gününe olurum ama bu ay bakacağız. Çok teşekkür ederim isteyen herkese nasip etsin 🌸

X