Yumurtlama sonrasi ???

Herşeye baktılar o test ile ilgili sadece onda sorun gördüler. İleri hız(class a)%25di. Class b %5, class c %5 idi. Toplam bizim için önemli olan %30 dediler. Aşılama yaptırdığımızda ise arttığını gördük. A ve b nin toplamı %40 olmuştu
evet toplama bakılıyor
35 üstü iyi demişti doktor eşime
eşimin de 65 di toplamı

umutlandirmak istemem asla sizi ama kimyasal yaşadığım ay benim de yumurtlamanın ertesi günü başladı hassasiyet
ve. öyle gitti kanama olmadan 2 gün önce geçmişti aslında o ay erken test yapsam çıkarmış çünkü benim adetim oldu 6 gün
sonra tekrar başladı öyle acile gidince beta 470 çıkmıştı
Yaa bende umutluyum bi ay hatta test alicam yarin yapicam adetime 2 3 gun kala

Burda bir çok şey görüyoruz o kadar düşük değil bence belki normalin biraz altında olabilir. Benim ama 1.2 çıkmıştı 30 yaşındayım doktorum sorun yok demişti. Tayin nedeniyle il değiştirdik. Ünlü bir doktora gideyim dedim. Adam bizi çenesiyle dövdü resmen. Erken menopoz, size ben aşılama bile yapmam direk tüp bebek acele edin dedi. Tabi biz ağlayarak çıktık. Bu kadar vahim durumda mıyız diye. Ertesi gün başka doktora gittik. Normal herşey sorun yok o tüp bebek konusunda ünlenen bir doktor olduğu için sizin gibiler onun için bulunmaz nimet dedi. Yani işin özü doktora göre değişiyor bunun yorumu
Evet 2. Doktorum da amh takma bu kadar her sy değişen birsey demisti sen denemeye devam et dedi 😂😂🤭

Kızlar size tavsiyem gününüz geçmeden umutlanmayin. 3 yildir kendi kendime cok belirti aradim hep umut oldu umut fazla olunca hüsranı ağır oluyor

X