Yumurtlama sonrasi ???

Reed Flowers

İnne me'al'usri yüsren ✨️
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
584
303
29
Kizlar yumurtlamadan sonraki belirtileriniz nelerdi
Bende gogus dolgunlugu ve ara sira gaz var birde cok olmayan kasik agrisi

Benim bugün iki üç kez beyaz kokusuz akıntım oldu. Ama yine bunun içinde erken olduğunu düşünüyorum. Bizim yumurtlama dönemimiz aynıydı 😊
Evet kuzum ayni gun 🥚 kasik agrilarim var bildigin hissediyorum bu agriyi ama az az ara sira vuruyor ağrısı inşallah güzel seyler oluyordur 🙏😞

Sadece amh düşük yaşıma göre galiba o cok etkiliyor ama ovulasyon da pik görüyorum 😞 sende ne sorun var
Amh kaç birde tabi yaşın ? Doktordan doktora bunun yorumu değişiyor onu net bir şekilde gördüm. Bizde hiç sorun yok. Sadece eşim için ileri hız biraz düşük demişlerdi. O da olmasını engelleyecek şekilde değil dediler. Takviye vs. Kullandı. Şuanda da birlikte bir kür kullanıyoruz.

Amh kaç birde tabi yaşın ? Doktordan doktora bunun yorumu değişiyor onu net bir şekilde gördüm. Bizde hiç sorun yok. Sadece eşim için ileri hız biraz düşük demişlerdi. O da olmasını engelleyecek şekilde değil dediler. Takviye vs. Kullandı. Şuanda da birlikte bir kür kullanıyoruz.
29 yaşındayim amh da 1.01

ileri hız kaç eşinizin
bende eşimin testinde öyle yorumladim ama doktorlar sadece ona. bakmiyor

Bende normalde adete yakin baslardi dolgunluk ve bastirinca acimasi ama bu ay yumurtlamadan beri böyle
umutlandirmak istemem asla sizi ama kimyasal yaşadığım ay benim de yumurtlamanın ertesi günü başladı hassasiyet
ve. öyle gitti kanama olmadan 2 gün önce geçmişti aslında o ay erken test yapsam çıkarmış çünkü benim adetim oldu 6 gün
sonra tekrar başladı öyle acile gidince beta 470 çıkmıştı

29 yaşındayim amh da 1.01
Burda bir çok şey görüyoruz o kadar düşük değil bence belki normalin biraz altında olabilir. Benim ama 1.2 çıkmıştı 30 yaşındayım doktorum sorun yok demişti. Tayin nedeniyle il değiştirdik. Ünlü bir doktora gideyim dedim. Adam bizi çenesiyle dövdü resmen. Erken menopoz, size ben aşılama bile yapmam direk tüp bebek acele edin dedi. Tabi biz ağlayarak çıktık. Bu kadar vahim durumda mıyız diye. Ertesi gün başka doktora gittik. Normal herşey sorun yok o tüp bebek konusunda ünlenen bir doktor olduğu için sizin gibiler onun için bulunmaz nimet dedi. Yani işin özü doktora göre değişiyor bunun yorumu

Burda bir çok şey görüyoruz o kadar düşük değil bence belki normalin biraz altında olabilir. Benim ama 1.2 çıkmıştı 30 yaşındayım doktorum sorun yok demişti. Tayin nedeniyle il değiştirdik. Ünlü bir doktora gideyim dedim. Adam bizi çenesiyle dövdü resmen. Erken menopoz, size ben aşılama bile yapmam direk tüp bebek acele edin dedi. Tabi biz ağlayarak çıktık. Bu kadar vahim durumda mıyız diye. Ertesi gün başka doktora gittik. Normal herşey sorun yok o tüp bebek konusunda ünlenen bir doktor olduğu için sizin gibiler onun için bulunmaz nimet dedi. Yani işin özü doktora göre değişiyor bunun yorumu
bu amh testi nasıl yapılıyor bana da homon baktılar ama o test yoktu
etkiliyor mu

ileri hız kaç eşinizin
bende eşimin testinde öyle yorumladim ama doktorlar sadece ona. bakmiyor
Herşeye baktılar o test ile ilgili sadece onda sorun gördüler. İleri hız(class a)%25di. Class b %5, class c %5 idi. Toplam bizim için önemli olan %30 dediler. Aşılama yaptırdığımızda ise arttığını gördük. A ve b nin toplamı %40 olmuştu

X