Yumurtlama sonrası devam eden kasık ağrısı

Merhaba kızlar bende yumurtlama günümden beri kasık ağrısı çekiyorum çok kısa sürüyor ama sık sık oluyor akıntım var 20 ekim adet günümdü olmadım sabah ilk idrarla yapıcam inşallah pozitif görürüz sanırım sizlerde test yapıcakmışsınız sonucunuzu yazar mısınız bilgilenelim
Tmm cnm seninde guzel haberlerini bekliyoruz

Hanımlar herkeste farklılık gösterebiliyor. Adet günüm de test yaptım ve silik çizgiyi gördüm. 5 Ekim'de kasık ve bel ağrıları sebebiyle acile gittim bacaklarımın üzerine duramiyordum o kadar ağrım vardi. Yapılan testler içinde gebelikte vardı ama negatifti. 15 inde pozitif oldu. Kızımda göğüslerim kararmıştı ve nokta nokta olmuştu. Şuan ise kasık ağrım hala gecmedi ve çok uykum var. 4+2 yim. Doktorum her gebelikte ağrıların süresi farklı olur dedi. Kızımda 4 -5 gündü bunu ise 15 gündür yaşıyorum hala ağrılarım var kramp şeklinde.
Benim de iki gün önce yumurtlama günümdü. O gece sol kasık ve bacağımın ağrısından uyuyamadım normalde yumurtlamayı hissetmem testle anladım ve ilk defa böyle bi ağrı yaşadım. Acaba döllenmeyle ilişkisi olabilir mi diye düşündüm. 5 ekimden sonraki başka belirtileriniz neydi sizin?

X