Yumurtlama sonrası devam eden kasık ağrısı

Ayni yastayiz o beni biraz korkutuyor iste Allahin izniyle insallah hamileyizd
Yok yok dogurma yasi artti artik 35 ten once evlenmeler azaldi 😄 korkma.. bu ay olacak olmazsa gelecek ay olur 🙏olumlu dusün
Ümit ediyorum sonu hüsran oluyor sonrada üzülüyorum

Benim catlamadan sonra kasik agrisi oldu gogus hassasiyeti oluştu bi ara da regl olacakmisim gibi oldu da su an hicbir belirti yok artik.. ne regl ne hamilelik
Benimde şöyle oldu 5-6 sı ilişkim oldu 7 si yumurtlama günümdü ağrım 2 gün sürdü akıntımda oldu sonra kesildi tam bir hafta sonra yumurtlama günüm pazartesi ye denk geliyordu tam bir hafta sonra pazartesi yine ağrım oldu ve bu sefer akıntım sarı değil çok açık kahve gibiydi sonra ağrım durdu 1 gün sonra bu seferde ufak ufak göğüs hassasiyeti başladı ağrı dediğim şeyde sağ tarafım kasık tarafım . Neyse reglim normalde pazartesi günü olcak şu ana kadar göğsüm hassastı bugün bi normal oldu sadece uçları hassas bugüne kadar komple hassastı. Bugün sağ kasığımda ağrı ara ara devam etti şimdide belim ağrıyor . Reglime 1 gün kaldı artık bakalım ne olcak

Ayni yastayiz o beni biraz korkutuyor iste Allahin izniyle insallah hamileyizd
Ümit ediyorum sonu hüsran oluyor sonrada üzülüyorum
Biliyor musun ben 2 yılda sadece 1 ay sallamadim tup bebek yapacam dedim hatta
Benimde şöyle oldu 5-6 sı ilişkim oldu 7 si yumurtlama günümdü ağrım 2 gün sürdü akıntımda oldu sonra kesildi tam bir hafta sonra yumurtlama günüm pazartesi ye denk geliyordu tam bir hafta sonra pazartesi yine ağrım oldu ve bu sefer akıntım sarı değil çok açık kahve gibiydi sonra ağrım durdu 1 gün sonra bu seferde ufak ufak göğüs hassasiyeti başladı ağrı dediğim şeyde sağ tarafım kasık tarafım . Neyse reglim normalde pazartesi günü olcak şu ana kadar göğsüm hassastı bugün bi normal oldu sadece uçları hassas bugüne kadar komple hassastı. Bugün sağ kasığımda ağrı ara ara devam etti şimdide belim ağrıyor . Reglime 1 gün kaldı artık bakalım ne olcak
Hamile olma olasıligin cok yuksek 🙏🙏 pztsi guzel haberler verelim 🙏🙏

Galiba sende yerleşme kanaması olmus

Mrb bayanlar benimde 10da yumurlama gunumdu 9zunda iliski yasadim 11de bel ve asiri kasık agrisi basladi suan adetime 4gun var agrilar devam sirt agrisi ve afif gogus ağrısı 4gun once test yaptim negatif cikti hamile olabilirmiyim acaba
Olabilirsin benimde öyle olmuştu

Mrb bayanlar benimde 10da yumurlama gunumdu 9zunda iliski yasadim 11de bel ve asiri kasık agrisi basladi suan adetime 4gun var agrilar devam sirt agrisi ve afif gogus ağrısı 4gun once test yaptim negatif cikti hamile olabilirmiyim acaba
Benimde 8 de çatlatma 10 da aşılama bel kasik ağrısı yaşadım şuan kasik ve bel hafif göğüs ucum çok aciyo test salı günü aynı duruyo belirtiler ama adetle ay
Hemen hemen aynıyız cnm inşallah hamileyiz ben 2 seneden beri ilk defa bu ay boyle birsey yaşadım
Bende ya aşırı göğüs ucum aciyo salı test

Benimde 8 de çatlatma 10 da aşılama bel kasik ağrısı yaşadım şuan kasik ve bel hafif göğüs ucum çok aciyo test salı günü aynı duruyo belirtiler ama adetle ay

Bende ya aşırı göğüs ucum aciyo salı test
Bende ucu acimiyor direk alt ve yanlar

Teşekkür ederim inşallah 4gunu bekliycem nasil sabretcem bende bilmiyorum ama
Birde test için çok erken benim tanıdığım sürekli tedt yaptı negatif ti dedi gebe değilim bi kan verdi 399 çıkti hamile şimdi asilamanin 14. Günü yaptı

Benim adete yakın şişer komple acır bunda iki gündür ucuma dokunamiyorum bile bu değişik salı güzel haberi alırım inşallah birde sık sık idrar mide yanmasi var
Insallah cnm haberlerini bekliyorum bende mide yanmasi 2yada 3gun surdu

Birde test için çok erken benim tanıdığım sürekli tedt yaptı negatif ti dedi gebe değilim bi kan verdi 399 çıkti hamile şimdi asilamanin 14. Günü yaptı
O zaman adeti beklicez tam adet gunume denk geliyor 14gun

X