Yumurtlama sonrası devam eden kasık ağrısı

benem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2024
97
21
40
Mrb bayanlar benimde 10da yumurlama gunumdu 9zunda iliski yasadim 11de bel ve asiri kasık agrisi basladi suan adetime 4gun var agrilar devam sirt agrisi ve afif gogus ağrısı 4gun once test yaptim negatif cikti hamile olabilirmiyim acaba

Mrb bayanlar benimde 10da yumurlama gunumdu 9zunda iliski yasadim 11de bel ve asiri kasık agrisi basladi suan adetime 4gun var agrilar devam sirt agrisi ve afif gogus ağrısı 4gun once test yaptim negatif cikti hamile olabilirmiyim acaba
Canım daha yeni olsa da çok az yumurtlamadan sonra en erken 11 12 günde çıkıyor

Benimde reglime 2 gün var ağrım başladı normalde benim ağrım başladıktan 2-3 saat içinde regl olurum şu an 2 gün kala ağrı başladı normal mi acaba

Benimde reglime 2 gün var ağrım başladı normalde benim ağrım başladıktan 2-3 saat içinde regl olurum şu an 2 gün kala ağrı başladı normal mi acaba
Olabilirde olmaya bilirde benim bazen gunun de bazen iki gun once baze adetimin ikici gununde basliyordu beklemekten baska caremiz yok

Benimde 8 de çatlatma 10 da aşılama bel kasik ağrısı yaşadım şuan kasik ve bel hafif göğüs ucum çok aciyo test salı günü aynı duruyo belirtiler ama adetle ayni

Benimde 8 de çatlatma 10 da aşılama bel kasik ağrısı yaşadım şuan kasik ve bel hafif göğüs ucum çok aciyo test salı günü aynı duruyo belirtiler ama adetle ayni
Hemen hemen aynıyız cnm inşallah hamileyiz ben 2 seneden beri ilk defa bu ay boyle birsey yaşadım

Testi cok erken yapmissin benjmde catlama 11 iydi. . Regle 5 gun var ben de dün yaptim negatif cikti pztsi yapacam tekrar insallahh pozitif cikar. Sen cok erken yapmissin . Hamileyizdir insallahhh

Testi cok erken yapmissin benjmde catlama 11 iydi. . Regle 5 gun var ben de dün yaptim negatif cikti pztsi yapacam tekrar insallahh pozitif cikar. Sen cok erken yapmissin . Hamileyizdir insallahhh
İnşallah cnm ya bende pazartesi tekrar yapicam sfnin belirtilerin neydi

İnşallah cnm ya bende pazartesi tekrar yapicam sfnin belirtilerin neydi
Benim catlamadan sonra kasik agrisi oldu gogus hassasiyeti oluştu bi ara da regl olacakmisim gibi oldu da su an hicbir belirti yok artik.. ne regl ne hamilelik

Ayni yastayiz o beni biraz korkutuyor iste Allahin izniyle insallah hamileyizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…