Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Bülent Bey in hastası değilim tanımıyorum kendisini yorum yapsam doğru olmaz, Sadece Brüksel Tüp Bebek Yücel Bey için söyleyebileceğim şu, paranızı almış olmak için kesinlikle işlem yapmıyor. Eğer size faydalı olacağını düşünüyor ise yapıyor. Benim bu yaz denediğim tüp bebek de yumurtalarım büyümedi şansım az diye tedaviyi yarıda kesti, paragöz biri olsa gayet de devam edip benden çok daha para alabilirdi ama yapmadı. Gerçekten dürüst bir insan. Yanlış anlamayın kimseyi etkilemek için yazmıyorum. Sadece paylaşmak istedim. Tekrar söylüyorum moralinizi yüksek tutun lütfen.. Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin. Sevgiler

BİZİM KONUMUZ SÜİSTİMALE ÇOK AÇIK Bİ KONU BELKİ DENEME AMAÇLI TÜP BEBEK TEDAVİSİNİN AŞAMLARINDAN BİR BASAMAĞI DENENEBİLİR İĞNE İLAÇ HERNEYSE KULLANILIP ARDINDAN KAN DEĞERLERİ VE ULTRASONA O FOLİKÜLDEN NE OLUP OLMAYACAĞI BELLİ OLUYOR DAHA FAZLA BÜYÜRMÜ DOLU ÇIKAR MI KALİTELİMİ YANİ BİRİNCİ BASAMAKTA İLERLEME OLMAZSA DİĞERLERİNE GEÇMEK MANASIZ GEÇENLERDE PARA İÇİN GEÇİYOR OLAN DA BİZE OLUYOR BİRAZ BİLİNÇLİ OLMAK LAZIM AMA O AN YAŞANANLAR BAZEN MANTIĞI DEVRE DIŞI BIRAKIYOR YA DA BUNCA ŞEY YAPTIM BUNUDA DENEYİM BU BASAMAĞADA BAKALIM DİYOR İNSAN

PRP KONUSUNA GELİRSEK BUNU DAHA ÖNCE DE YAZDIM KENDİNİZE ZARARI OLMADIĞINA KANAAT GETİRİSENİZ GÜVENİLİR YERLERDE YAPTIRIN AMA ŞU Bİ GERÇEK ERKEN MENOPOZ YA DA MENOPOZ DURUMUNUZ SON İKİ ÜÇ YILLIK Bİ DURUMSA YA DA EN AZINDAN İLÇASIZ ADET OLABİLİYOR VE DE FOLİKÜL ÜRETEBİLİYORSANIZ BU DURUMLARDA DAHA ETKİLİ OLUMLU SONUÇ ALINIYOR.

BEN HAZİRAN AYINDA PRP YAPTIRDIM SEKİZ HAFTA BEKLEME SÜREMİ TAMAMLADIM İLK REGLİDE FOLİKÜL GÖRÜLMEDİ ONA RAĞMEN YÜKSEK DOZDA İĞNE TEDAVİSE BAŞLANDI FOLİKÜL OLABİLİRMİŞ DİYE SONUÇ OLMADI İKİNCİ REGLİMDE FOLİKÜL GÖRÜLDÜ Kİ ZATEN PRP ÖNCESİDE BENİM SAĞDA HER AY OLMASA DA ARADA FOLİKÜL BİR TANE OLUYORDU YİNE BEŞ GÜNLÜK YÜKSEK DOZDA İĞNE TADAVİSE BAŞLANDI FAKAT FOLİKÜL BÜYÜMEDİ . PRP NİN OLUMLU BİR ETKİSİNİ BEN KENDİ ADIMA GÖREMEDİM.

Hangi merkeze ve hangi doktora gidiyorsunuz bilmiyorum ama yüksek dozlar rezervi az olan hastalar için pek tercih edilmiyor,düşük doz ya da klomenle denediniz mi ?

Bülent Beyi kesinlikle tavsiye ederim. Kişiye göre en doğru tedaviyi uyguluyor

Arkadaşlar...
En önemli konu STRES.
Lütfen stres yapmayın.
Elinizden geleni yapın ve kabullenin. Sonuçlarını kabul edin.
Herkesi dinlemeyin. Bu çok önemli. Herkesin bir fikri var, kulak arkası edin.
Nasipten öte köy yok.

çok katılıyorum..kendime sürekli moral vermeye çalışıyorum. hepinize kolaylıklar dilerim.

çok katılıyorum..kendime sürekli moral vermeye çalışıyorum. hepinize kolaylıklar dilerim.
Moral önemli tabi bıraktığınızda çok daha güzel sonuçlar alınıyor.Ben şimdi uzun uzun hangi süreçlerden geçtiğimi anlatmıcam ama prp yıllardır adet görmeyen ilaçla adet gören kişilerde bir işe yaramıyor yumurta oluşsa bile kalitesiz çıkma yüzdesi çok yüksek.Arada yumurtası olan kendiliğinden adet gören kişilerde daha çok işe yarıyor.Kimseyi demorolize etmek için yazmıyorum alternatif tıp,prp,ozon ve çoook uzun süre tüp bebek tadavisi görmüş biri olarak yazıyorum bunları.En son gittiğim doktor hiç bişey yapmana gerek yok çünkü bir işe yaramaz dedi.Yumurtalık bitmiş yumurta üretilmiyor bende ilaçlarla sende yumurta üretip bisürü paranı alırım ki bir servet harcamışsın dedi.Ama elde edilen yumurta hücreli çıkmaz oyuzden bırak olursa mucize olur dedi bende öyle yaptım burada yazdığınız herşeyi fazlasıyla defalarca yaptım olmayınca olmuyor.Tevekkül ettim artık.Gerisi Allaha kalmış.Paranız varsa aklımda kalmasın diyorsanız yaptırın bende öyle yaptım bir umut.Umarım herşey gönlünüzce olur.

Merhaba Emine hanım cebin için çok teşekkür ederim bir yıldır iki ayda adet oluyordum ama iki aydır regli olmuyorum ateşlerdeyim bilmiyorum menopozdan yada stresten çocuk aklından çıkmıyor çok üzülüyorum ben ölünce arkamdan hayır duası edecek kimsem olmayacak bayramlarda kimsem olmayacak diye çok duygusal biriyim yazarken ağlıyorum Allah tan ümit kesmiyorum fakat çok benim işim biliyorum prp 'den tam bir sonuç elde edildi mi benim yaşımdaki kişilerde net bir bilgim yok sanki prp gençlere daha faydalı öyle gözüküyor inşallah herkese faydalı olurda kadınlarımızın göz yaşları kurur Allah ım hepimizin dileğini versin rabbimin oğlu da çok kızıda dileyen herkese ikiz ikiz versin sevgiler emine hanım sagolasin

Sağolasın kardeşim ilgin için ben enson nisan ayında doktor a gittim çok iyi biriydi üniversitede abla biz burda anlamlı yapamıyoruz bir beş yıl sonra pişman olma beni ricam üzerine beni arkadaşına yönlendirdi özel bir tüp bebek merkezî Hasan bey çok Iyi bir doktor hiç uğraşma bir kardeşimden nasıl konusuyorum sizinlede öyle yumurta boş çıkar vs vs her neyse olmaz buraporlarla nereye gitsen olmaz paranı alırlar sonu hüsran yıpratsın uğraşma bendekabuma çakıldım fakat prp umut oldu birde saracoğlu kürleri yapıyorum bir umut amg eksi 0.02 den0.03 çıktı fsh eksi 29 'dan 4.5 oldu denemenizi tavsiye ederim resmi satış mağazasından alıyorum ayda testlerimi yaptırıyorum ordaki elaman sonuçlara göre kur veriyor gerek duyarsa durumunuzhakkinda hocan bilgi alıyor kaybedecek bir şeyim yok inşallah şifa olur allah umudumuzu kaybettirmesin arkadaşlar

Hangi merkeze ve hangi doktora gidiyorsunuz bilmiyorum ama yüksek dozlar rezervi az olan hastalar için pek tercih edilmiyor,düşük doz ya da klomenle denediniz mi ?
Emine hanım adet oluyormuydunuz yaşınız kaç acaba amh .ve fsh kaç acaba ben galiba menapoza girdim cunki doktorlar söylemişti bir yıl içinde gireceğimi ama umudumu kaybetmedim rabbimin mucizeleri çok mucizelere vasıl olalım inşallah segiler

Prp işlemini eskişehirde nicel taşdemir yaptı sekiz hafta tamamlandıktan sonra ki ilk reglimde folikül görülmemesine rağmen gelişme ihtimalinden dolayın 225 gonal f ve 150 cc menapur yedi gün günde bir kez yapıldı gelişen herhangi birşey olmadı bu ay fsh 28 di folikül de vardı aynı iğnelere aynı doz beş gün devam ettim folikül büyümedi ve e2 11 civarındaydı yani bu değerlere bu doz iğneleri veren dr yüksek dozun düşük rezerve uygulanması gerektiğini sizden duyuyorum işte dr larımız ve şahane uygulamaları me diyebilirim ki

Klomen i prp yaptırmadan önce folikül görüldüğü dönemde bi kaç kez kullandım bir de ismini hatırlayamadığım bir iğne var onu . Ama işte dr lara güveniyoruz herkez herşeyi bilemiyor rezev azlığı da nasıl dozda tedavi daha iyi bunu bizler bilmiyoruz dr ların bilmesi gerekiyor

İlaçla adet olabiliyorum bitkisel kür desteği ile fsh 21_23 oluyor amh da en son 0.014 dü yaş da 36

Siz geçmişiniz hiç adet göremeyen bayanlarda çocuk sahibi olabiliyor yutupta normal yoldan gebe kalamazsın dedikleri ebenin normal yoldan hemde ikiz bebekleri oluyor o bayan bana ilham oldu sizde pes etmeyin devam tıpta hergun birşey oluyor nasiplen ötesi yok biz elimizden geleni yapalım taktir yaradanın iyi geceler arkadaşım Rabbim hepimizi sevindirsin.

Aslında araştırırsanız görürsünüz düşük dozla daha başarılı sonuçlar alanlar var,klomen özellikle rezerv azliginda çok etkili,benim eski doktorumda ısrarla yüksek doz veriyordu aynen sizin gibi 375 doz günlük ama merkez değiştirdim sözüm 235 e düştü ve daha güzel sonuclar aldik embriyolar daha kaliteli oldu

Hepinizi mücadeleniz için canı gönülden tebrik ediyorum. elimizden geleni yaptıktan sonra gerisi yüce rabbimizden diyip hayatımıza devam etmeliyiz diye düşünüyorum. biz kadınlar olarak çok güçlüyüz, belki bu süreçle uğraştığımız için bizler daha da güçlüyüzdür. Allah dağına göre kar verirmiş. Şu an tek yapmaya çalıştığım hayatımı bu yüzden zindana çevirmemek, yarın başımıza ne geleceğini bilmiyoruz. Bugünümüzü de sürekli ağlayarak üzülerek geçirirsek elimizde ne kalır diye düşünüyorum. Biz değerliyiz, bir yumurtadan ibaret değiliz. Allah korusun kötü hastalıklarla da mücadele ediyor olabilirdik şu an. Lütfen siz de hayatınızı güzel geçirmeye çalışın, ben de öyle. İnşallah güzel habelerimizi de paylaşacağımız günler gelir burda.Allahtan umut kesilmez, ama önce bizim iyi hissetmemiz lazım. Sağlıcakla kalın, Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…