Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba
Ben de Bülent ve Yiğit hoca ile görüştüm
Prp yöntemini yaptırmadan önce saraçoğlu un kürlerine başlıyorum. Şu anda kargoda.
Destekler diye düşündüm. Destek takviye kullanabilirsin dedi Yiğit Hoca. Gerçi forever on ürünlerini sormuştum. Yaşım 37. Umarım isteyen herkes şifasına kavuşur :))

Forever ürünleri hakkında biraz bilgi verir misinz.ilk defa duydum

Sanırım yumurta kalitesi için takviyeler alıyorsunuz.
Ben buradan sizin aracılığınızla herkesin PROLİN DEĞERİ YÜKSEK BAL KULLANMASINI TAVSİYE EDİYORUM.
Ne kadar çok takviye o kadar iyi kalite yumurta demek. Ama en az 2-3 ay kullanın gıda takviyelerini.

Merhaba prolin değeri yüksek bal hangi markada var?Ben de kalite peşindeyim.5 aydır propolis arı sütü ve ham bal takviyesi kullanıyorum.

Bende de ayni sorun var anti tpo yüksek çikmişti erken menepizada girdim tüp bebek denedik kaç defa ama sonuç hüsran zaten bir tane yumurta elde ediyorlardi şuan levetron 75 mg lik kullqniyorum tiroit için prp yaptirmak istiyorum insallah faydasi olur

İnşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Kaç yaşındasınız bir de tüp bebek tedavinizin başarısız olma sebebi nedir bizimle paylaşır mısınız yumurta mı döllenmedi kaliteli değil miydi ne gibi bir sorun oluştu ?

bende erken menopoza girdim bende levitron 50 kullanıyorum benim iltihap varmis troidde

ben izmir den gidiyorum tedaviye başlanacak. siz memnun kaldınız mı

Nasil bir yönyem detay verebilir misiniz ?siz senesiniz mi?

iyi günler arkadaşlar prp sonrası 4.adetimle ilk kontrolde 3 ikinci kontrolde 2 yumurtam vardı sonuç olarak 2 yumurta toplandı ikisi bu sefer döllendi pazar günü toplanmıştı bugün 3.gün aradılar ikisi de devam ediyor birisi 8 diğeri 10 hücreli fragmantasyon varmış 5.güne kalırlar mı bilmiyorum genetiğede gönderilecek gelişimleri devam edecek olursa bende 9.kromozomla ilgili bir problem var benim gibi olan var mı acaba

Reactions: 2be
bu fragmantasyon olayını anlayamadım ben sordum ama net birşey alamadım bana sadece söyledikleri 3.günde 8 ile 12 hücreli olmalarını bekleriz dediler

Daha önce döllenme olmamış mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…