Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Canım hayalet çizgi gördüm diyorsun tekrarladın mı hiç testi ay ben hayalet çizgi görsem var ya :)
Yok canım daha önce bu tarz şeyler çok yaşadım kimyasal oldum.Zaten çizgi gibi bile değil zorla gözümü kör etme pahasına baktığımda gördüm 😂 zaten hemen belirmedi bir kaç saat sonra farkettim hayalet çizgiyi.Adete daha 3 gün var ve benim adet sancılarım başladı.

Yok canım daha önce bu tarz şeyler çok yaşadım kimyasal oldum.Zaten çizgi gibi bile değil zorla gözümü kör etme pahasına baktığımda gördüm 😂 zaten hemen belirmedi bir kaç saat sonra farkettim hayalet çizgiyi.Adete daha 3 gün var ve benim adet sancılarım başladı.
Hımm anladım canım o zaman yapma ama bakarsın sürpriz olur :)

Hayalet çizgiden sonra kan verdim 2.3 çıktı bugüm doktora gittim salıya kadar bekleyelim değer artacak mı dedi

Hayalet çizgiden sonra kan verdim 2.3 çıktı bugüm doktora gittim salıya kadar bekleyelim değer artacak mı dedi
Benim test de sizinki gibiydi.ben de salı regl olmazsam kan testi vercem.İnşallah değeriniz artar.Ama bence artar çünkü çok yeni belli ki.prp yumurtaları farklı zamanlarda büyütmüş adete yakın çatlamış olabilir

Merhaba yazilanlar uzerinden neredeyse iki ay gecmis PRP tedavisi gorenler sinuc alabildiniz mi Lutfen rica etsem bunuda yazar misiniz ?ve adagi yukari ne kadar a mal oluyor

Özel bi sebebi yok 3 yıldır bu işlemi uyguluyor olması ve tecrübesine güvenerek gittim instagramdan imceleyebilirsiniz hesabını

Forever living ürünlerinden propolis, arı sütü gibi vitaminler kullanmıştım ilk evliliğimde. Akupunktur da gitmiştim ve amh iyi çıkmıştı. Ama bununla mı ilgiliydi bilmiyorum. Boşandığı için takip etmemiştim sonra. Şimdi tekrar evlendim. Saraçoğlu kürlerine başladım ayı zamanda arı sütü ve propolis de sipariş edeceğim. Prp den önce bir ön hazırlık gibi düşündüm. Bakalım.

Kızlar birşey sormak istiyorum prp işleminden sonra işlemi yaptırdığınız hastaneden hasta takibi adına sizi aradılar mı?

Kızlar birşey sormak istiyorum prp işleminden sonra işlemi yaptırdığınız hastaneden hasta takibi adına sizi aradılar mı?
Bende hakan coksuer de yaptırdım aramadılar 1 ay geçti ben prp sonrası hiç bir şey hissetmedim sizde de böylemi durum nasıl bir uygulama iğneylemi yapıyorlar anlamadım hiç o bölgede ağrı sızı yoktu bi aparat falan takilmadimi acaba nasıl bisey bu anlamadım

arkadaşlar iyisiniz inşallah benim iki embriyomdan bir tanesi 5.güne geldi ve genetiğe gitti prp yumurta sayısında bir artış yapmadı bende inşallah kalitesini artırmıştır diye umut etmek istiyorum bir taneyle ne kadar şansım olucak bilmiyorum yaş 39 birde 9.kromozomla ilgili problemim olunca işim çok zor gibi allahtan umut kesilmez allah yardımcımız olsun inşallah

Bende hakan coksuer de yaptırdım aramadılar 1 ay geçti ben prp sonrası hiç bir şey hissetmedim sizde de böylemi durum nasıl bir uygulama iğneylemi yapıyorlar anlamadım hiç o bölgede ağrı sızı yoktu bi aparat falan takilmadimi acaba nasıl bisey bu anlamadım
İşlemden sonra kasık ağrısı hissettim size ilaç verdimi verdiyse hangi ilaçları verdi

Merhaba prolin değeri yüksek bal hangi markada var?Ben de kalite peşindeyim.5 aydır propolis arı sütü ve ham bal takviyesi kullanıyorum.

Sevgili Alyaliya, geç cevapladığım için öncelikle kusura bakmayın.
1 haftadır memleketteydim. Bilgisayar almamıştım yanıma. Forumu o sebeple takip edemedim.
Prolin değeri yüksek hangi bal var demişsiniz. İnternette araştırdığımda munzur balını baya ciddi yüksek değerde olduğunu yazmışlar.
500 gramı 325 tl diye yazmışlar.
Başka var mı diye baktım ama aklımda yok şu an. Google'dan araştırınca çıkar bence.

X