Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

öyle bir kısıtlama olduğunu düşünmüyorum emin olmak için bülent tıraş ın instagram sayfasında bir numara var onu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz

Prp sonrası opu sonucum: 24 yumurta toplandı ama benden hep fazla çıkıyor ama kalite için yaptırmıştım sadece 7 taneye işlem yapılmış önceden 7 tane hiç olmamıştı ama sadece döllenen 2 tane birinin durumu da kritik bilmiyorum bana yaradı mı yaramadı mı
merhaba prp işlemini yaptırdıktan sonra tup bebek tedavisine ne kadar süre sonra başladınız. bende dün prp yaptırdım.doktorum 3 ay ile 6 ay arasında sonuç almaya başlarız dedi.

merhaba prp işlemini yaptırdıktan sonra tup bebek tedavisine ne kadar süre sonra başladınız. bende dün prp yaptırdım.doktorum 3 ay ile 6 ay arasında sonuç almaya başlarız dedi.
Meraba 2. Adetimle başladım ben benim doktorum 6 ayda etkisi kalmayabilir demilti

Insalah sizinkiler mutlu son ile biter🙏Sayi olarak artis olmus bu icerigine de yansisin..
Adet gecikmesinij sebebi ne olabilirmis?
Adet dönemine yakın olmama rağmen çatlamamış büyü yumurta olması adet olmama sebebim. e2 ve Lh verdim Lh hormonunun yüksek çıkmasından dolayı doktorum tedaviye başlamanın uygun olmayacağını adetimi beklememi söyledi

İnşallah hepimizin gönlünüze göre olsun. Benim de opuya kadar herkes yolunda olup istenilen kalitede çıkmıyordu yumurtam. İnşallah size iyi gelir ve istediğiniz sonucu alırsınız
inşallah canım.. Allah çabalayan herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin en kısa zamanda :emir_bebek::nazar:
Sanırım benzer durumdayız. Benimde 10 değil ama 3-4 yumurta oluyor
[Sadece klomenle tedavi oluyorum daha fazlasını büyütmeye yetmiyor) ulturasonda gelişme iyi hormon değerleri iyi ama çıkıyor boşboşboş.
'Doktorumun hep söylediği güzel görünüyordu ama boş çıktı'
Prp yaptırdıktan sonraki ay daha adetim biteli 3 gün olmasına rağmen 28mm yumurta oluşmuştu yine güzel göründü e2 vs çok iyi çıktı ama sonuç BOŞ. bendeki boş yumurta sendromu mu acaba bilmiyorum.
Prp yaptırdıktan sonra henüz hiç tedavi olmadım adet olunca tedaviye başlayacağım olumlu birşey olursa yazarım hoş bu kadar olumsuzluğa. olumlu olsa bile inanmam herhalde..:silah:

inşallah canım.. Allah çabalayan herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin en kısa zamanda :emir_bebek::nazar:
Sanırım benzer durumdayız. Benimde 10 değil ama 3-4 yumurta oluyor
[Sadece klomenle tedavi oluyorum daha fazlasını büyütmeye yetmiyor) ulturasonda gelişme iyi hormon değerleri iyi ama çıkıyor boşboşboş.
'Doktorumun hep söylediği güzel görünüyordu ama boş çıktı'
Prp yaptırdıktan sonraki ay daha adetim biteli 3 gün olmasına rağmen 28mm yumurta oluşmuştu yine güzel göründü e2 vs çok iyi çıktı ama sonuç BOŞ. bendeki boş yumurta sendromu mu acaba bilmiyorum.
Prp yaptırdıktan sonra henüz hiç tedavi olmadım adet olunca tedaviye başlayacağım olumlu birşey olursa yazarım hoş bu kadar olumsuzluğa. olumlu olsa bile inanmam herhalde..:silah:
Genetik testleriniz nasıl çıktı preferik kanda kromozom falan yaptırdınız mı

ayrıca ailemde genetik problemi olan kimse yok ablam istediği ay hamile kaldı. Annem 54 yaşında menopoza girdi teyzemde yok. Görünürde birşey yok yani :KK14:

ayrıca ailemde genetik problemi olan kimse yok ablam istediği ay hamile kaldı. Annem 54 yaşında menopoza girdi teyzemde yok. Görünürde birşey yok yani :KK14:
Genelde boş yumurta sendromunu genetikte arıyorlar o yüzden sordum.Benim yumurtalar boş değil ama kalitesiz.benim ailemde kimsenin de böyle bir sorunu yok herkes istediği ay hamile kalıyor öyle ki 8 tane yeğenim var

Genelde boş yumurta sendromunu genetikte arıyorlar o yüzden sordum.Benim yumurtalar boş değil ama kalitesiz.benim ailemde kimsenin de böyle bir sorunu yok herkes istediği ay hamile kalıyor öyle ki 8 tane yeğenim var
Boş yumurta sendromu mu acaba benim ki bilemiyorum Kromozom analizi sorunsuz çıkınca başka genetik test istemedi doktorum. Kalitesiz çıktığı da oldu boş çıktığı da ama hiç döllenme olmadı.. Ailenin şanssızları bizleriz demekki :işsiz:

Amin canım çok çok zor hepimiz için. Değil normal yolla, tüp bebekle kaliteli embriyoların olup hamile kalmak bile çok olağan üstü birşey gibi geliyor artık bana o kadar ümitsizim..
Yaşın daha genç yılma pes etme sabırla tedaviye devam et canım.eninde sonunda o tek yumurtayı bulacağız inşallah

İnşallah canım inşallah... Dışarıdan bakınca umut var gibi duruyor mu yaş 26. 13 tüp bebek bir tane bile sağlıklı yumurta yok..... bu işleri hiç bilmeyen birine söylesem akıl sağlığımdan şüphe eder sanırım

İnşallah canım inşallah... Dışarıdan bakınca umut var gibi duruyor mu yaş 26. 13 tüp bebek bir tane bile sağlıklı yumurta yok..... bu işleri hiç bilmeyen birine söylesem akıl sağlığımdan şüphe eder sanırım
Ben de iki kere tüp yaptırdım ve çevremdeki kimseye bundan bahsetmedim.Bana ailem ve arkadaşlarım boşver canım bir kere tüp yaptırırsın ikizin olur aradan çıkarırsın diyorlar.Halbuki bilmiyorlar tüp bebeğin garanti olmadığını.

X