Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

davulun sesi uzaktan hoş gelir cuk diye oturuyor böylelerine...

Benim de 3. Oldu sonuç değişmedi bana da dedikleri şu amaaan en kötü tüp bebek yaparsın ! Benim en iyi tüp bebek en kötü değil tüp bebekle bile hamile kalmak benim için mucize

Canım ben de 29 yaşındayım yumurta sayım iyi ama çoğu boş dolu olanlar da kalitesiz döllenmiyor embriyo oluşmuyor sebebi de bilinmiyor. Sende tiroit falan var mı bende o var ve antikorlardan mı acaba diyorum genetik testler de temiz çıktı çok şükür ama sebep yok ortada

Yumurta sıkıntısı yaşayan bir akadaşımda var tiroid. onu bildiğim için hep baktırdım sonuçlar iyi yüksekte değil düşükte. Antikor testi de yaptırdım oda normal düzeyde. Yani sıkıntı yok desem değil var desem değil.. Buda ayrı bir dert

sende gençmişsin canım en büyük avantaj diyorlar ben bi avantajını göremedim ama inşallah öyledir.. Bende bir ara İncir kürü yapıyordum tedavilerde. 7 yumurtamın olduğu aylar oldu. Ben şehirdışında tedavi görüyorum burda kontrolde 7 yumurta var toplam dedi doktor. Aradım söyledim ordaki doktorum dedi ki sende 7 yumurta görmemin imkanı yok Sonra yine solda 3 sağda 4 yumurta kendisi saydı şaşırdı velhasıl Yumurta oldukça şans var tabi ama işte tedavi tedavi nereye kadar.. Tedavilere para yetiştirmekten birikim yapamıyoruz.

Ah canım ben de yaşın avantajını göremedim ben tiroidin böyle yaptığını düşünmeye başlamıştım artık . Şu doktorların kesin konuşmaları da ayrı... Valla birikim de yapamıyoruz parayı harcayacak psikoloji de kalmıyor artık vücudum da tepki veriyor hormonlar ayrı amaaan bazen diyorum ölümlü dünya çocuk olmasa ne olur ama sonra yine tedavi

Bende de tiroit var ve antikorlarım yüksek, çoğu gittiğim doktor alakası yok dedi sadece bir doktor antikorlar erken menapoza sebep olmuş olabilir kanıtlanmadı ama bunu savunan bilim adamları varmış, yumurta birden gelişip çabuk çatlama vs etkiler yapıyormuş

Teşekkür ederim cevap için...benimde yüksek ama ben hiç tüp bebek tedavisine başlayamadım adetim kesildi . Sizinde amh degeriniz düşükmüş siz adet olabiliyor muydunuz acaba

Amin canım çok çok zor hepimiz için. Değil normal yolla, tüp bebekle kaliteli embriyoların olup hamile kalmak bile çok olağan üstü birşey gibi geliyor artık bana o kadar ümitsizim..
Tedavimin süreci hakkında Bülent Tıraş ile görüştüm. Bu en son tedavimde yumurtamın sadece kabuğu yani zonası varmış. Üçünde birler yokmuş. Önceki tedavilerimde ya olgun olmazdı ya da yumurtanın kabuğu zonası olmazdı. Her seferinde farklı bir durum çıktı anlayacağınız. Bülent hoca bence siz normal doğal yollarla deneyin kafayı boşaltın bu duruma odaklanmayın. Sizin normal yol ile de olur çünkü her seferinde farklı çıkıyor durum dedi. Bir kaç örnek verdi. Bir seneye yakın normal yol ile dene olmaz ise kök hücreye başlanacak onu deneriz istersen tekrar tedaviye de başlayabiliriz ama bence siz normal yolla kafanızı yormadan deneyin dedi. İçimi çok rahatlattı

Sizin adınıza güzel şeyler söylemiş doktor.
Nacizane benim bir tavsiyem olacak. Doktorunuz kafanızı boşaltmanızı önermiş ya, bence stres azaltan bir akupunktur tedavisini yaptırın. En azından destek olur.
Stres maalesef herşeyi etkiliyor. Ben 2 yıl önce kendiliğimden hamile kalmıştım. Hemde rahmim o zaman da inceydi. 4-5 mm filandı. Sağlıklı olmadığı için aldırmıştım ama gerçekten stres faktörü azaldığı zaman, kafan rahat olup başka şeylere kanalize olduğun zaman oluyormuş.

Kok hucre mi ne zaman baslanacakmis.Bi bilgi verdi mi bununla ilgili.Keske su kok hucre tedavisi ciksa da bi merhem olsa

canım tüp bebekte kök hücre şuan dünyada bile kullanılmıyor benim konuşmadığım yer, eşimin yazışmadığı merkez kalmadı kök hücre klinik aşamada dendi hanımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…