Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

canım sorunun neydi senin? erken menopoz mu? fsh ve amh değerlerin kaç acaba?

Su anda gorunen oyle.sperm konusuna belki simdi deginecekler.henuz hocayla gorusemedim.

Arkadaşlar gittim prp yapılacak yarın ama ne kadar sıra var bence Bülent bey bir hareket görmese devam ettirmez hatta 27 yaşında menapoza girmiş bir bayan Suan hamileymiş biz bu durumu yayınlıcaz dünya da tek dedi umarım biz de işe yarar

Henüz tedavisi tamamlanmış ve gebe dediğimiz hastamız yok demişti

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlr merhaba.bugüb regl oldum.prp için bülent beyi arayacağım.işlem nasıl oluyor hemen mi yapıyorlar yoksa ilaç filan veriliyormu.bilgi verirseniz memnun olurum.

Şu an kaç yaşındaymış yani ne kadar olmuş menapoza gireli
İnan bilmiyorum sadece bana bunu söyledi ama şunu da belirtti uyuyan yumurtaların varsa uyarılır yani kesin bir sonuç yok olmaya da bilir o yüzden çok ümitlenmiyorum ama az da olsa bir umut olma ihtimali bile güzel bir kaç saat önce prp oldum şimdi havaalanından evime dönüyorum korkulacak hiç birşey yok

Bu ay ben de prp yaptırdım doktorum kanıtlanmış bir başarısı yok ama denemeye değer dedi iki ay sonunda da tüp bebek başlayacak inşallah işe yarar

İnşallah faydasını görürsünüz. Tesekkür ederim

Arkadaşlar burda bahsetmiştim bir tanıdığım prp yaptırdı . İlk adeti erken oldu 2. Adeti de baya geç oldu hatta gebelik şüphesi vardı rahim kalınlığından. Kontrole gittiğinde yine 1 yumurtası varmış. Önceden de hep 1 tane oluyordu bazen de olmuyordu. Yani prp onda sayıyı arttırmadı

Reactions: ozr
merhaba; nerde yaptırmıştı

Merhaba hanımlar, bende PRP yaptıracağım. bazı arkadaşlar herhangi bir etkisini görmemiş, bazılarında ise işe yaramış. aslında her ilaç herkese aynı oranda iyi gelmiyor. hatta ağrı kesici alırken de bunu yaşamıyor muyuz? nihayetinde biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi de Allahın nasibi. Ama sadece PRP olmak da yetmiyor bunu desteklemek için de bolca vitamin ve doğal besin desteğine ihtiyacımız var. ben buradan öğrendim mesela "doğal ve taze arı sütü" kullanıp da PRP yaptırmamış ve hamile kalmış arkadaşlarımız var. düzenli olarak kullanılınca çok işe yarıyormuş. doğal ve soğuk zincirle gelen olması çok önemliymiş. hiç güneş görmeyecek ve belli bir ısının altına düşmeyecek vee metal kaşıkla kesinlikle tüketilmeyecek. yani kraliçe arının yediği gibi kullanacağız. ve diğer vitaminlerinize mutlaka baktırmanız gerekiyor D, B12, C vitamini, Folikasit. bütün bunlar da yumurta kalitesini arttırıyor ve PRP ile de desteklenince başarı şansı daha da yükseliyor. Bir önemli detay da eşlerin sperm kalitesi. mutlaka sigara, alkol tüketimini bırakmaları gerekiyor çünkü döllenen yumurtanın ilk üç günü yumurtaya son iki günü ise spermin kalitesine bağlıymış. yani genç yaşda yumurta sağlam ve kaliteli olduğundan herşeyi tolere edebiliyor ancak yas 40 ve üzeri olduğunda ne yazık ki en küçük detaylar bile sorun olabiliyor. Allah hepizin yardımcısı olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…