Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Durumum hakkinda guncelleme;
Kasim 2018 birinci opu. sol yumurtalikta 1 folikul goruldu,toplandi,dollendi,3.gun donduruldu.
Ocak 2019 ikinci opu.sol yumurtalikta 4 folikul goruldu,toplandi,3 tanesi dollendi,3.gun donduruldu
Mart 2019 prp islemi yapildi
Mart 2019 prp sonrasi ilk regl kontrolde sol yumurtalikta 3 folikul,sag yumurtalikta 1 folikul(sagda son 1 senedir hic gorulmuyordu)
Nisan 2019 prp sonrasi ikinci regl kontrolde sol yumurtalikta 4 folikul,sag yumurtalikta 2 folikul goruldu.
Ucuncu opu icin tedavi basladi.prpnin bendeki sonucu sag yumurtalikta hareket var artik.folikul sayi olarak da artis var.
Tedavi suresinde folikullerin durumunu yasayip gorecegiz.umarim hepsi buyur,toplanir,dollenir,5.gune gider.
Son guncel durum;
Prp sonrasi 2.adet ile baslanan tup bebek tedavisinde sag 3 ,sol 5 adet olarak folikul gorulmektedir.bunlarin 5 tanesi buyumus,digerleri cok fazla buyumemistir. Topmama gunune kadar belki buyumus olurlarsa toplanacaklar.
Kendi adima prp nin sayi olarak etkisini gordum ama tabi onemli olan dolu-bos durumu.umarim toplananlarin hepsi uygun olup bu yolda benimle kalirlar:)

Son guncel durum;
Prp sonrasi 2.adet ile baslanan tup bebek tedavisinde sag 3 ,sol 5 adet olarak folikul gorulmektedir.bunlarin 5 tanesi buyumus,digerleri cok fazla buyumemistir. Topmama gunune kadar belki buyumus olurlarsa toplanacaklar.
Kendi adima prp nin sayi olarak etkisini gordum ama tabi onemli olan dolu-bos durumu.umarim toplananlarin hepsi uygun olup bu yolda benimle kalirlar:)
Çokk ama çok güzel bi artış olmuş umarım bizdede böyle artışlar olur sizin adınıza çok sevindim inşallah dolu ve kalitelidir bilgilendirme icin de çok teşekkürler kendi adıma söyleyim inanılmaz mutlu oluyorum pozitif enerji alıyorum opudan sonrada boş dolu durumunu ve kalitesini bizle paylaşırsanız çok mutlu olurum

Çokk ama çok güzel bi artış olmuş umarım bizdede böyle artışlar olur sizin adınıza çok sevindim inşallah dolu ve kalitelidir bilgilendirme icin de çok teşekkürler kendi adıma söyleyim inanılmaz mutlu oluyorum pozitif enerji alıyorum opudan sonrada boş dolu durumunu ve kalitesini bizle paylaşırsanız çok mutlu olurum
Tabi ki mutlaka gelismeleri yazacagim.

Son guncel durum;
çok güzel bir gelişme. bundan sonrası da bence harika olacak inanıyorum. Darısı hepimizin başına. bu kadar emek ve bütün kalbimizle olan bu istek umarım güzel haberleri de beraberinde getirir.

• Beğen
Reactions: 2be
Evet uygunmuş fiyatı.İnşallah olumlu sonuçlar da alırız.Benim bir kızım var çok ş0kür kardeş istiyor sırf onun için uğraşıyorum.
Eğer Ankaradaysanız benim fikrim özellere başvurmadan önce Etlik Zübeyde Hanım a gidin derim.Serdar Dilbaz hoca ve ekibi muhteşem. Hemşiresinden,temizlik personeline kadar çok ilgili canayakın ve sevecen insanlar.Allah hepsinden razı olsun.
Gitmek isteyenler MHRS den 26 nolu tüp bebek polikliniğinden randevu alırlarsa sıra beklemeden muayene olup konsey kararı sonucu ana binadaki tüp bebek biriminde hemen tedaviye başlayabilirler.
evet canım bahçeci prpyi 1500 tlye yapıyor diğer yerlere göre gayet uygun fiyatı.

Merhabalar, öncelikle hepimizin isteği olan bebişlerimizi hayırlısı ile Rabbim bir an önce kucağımıza vermesini diliyorum.
Ben de erken menepoz dan muzdaribim. Daha önce 1 tüp bebek denememiz oldu fakat 1 yumurta görünüyordu ve ne yazık ki boş çıktı. Tavsiye üzerine Bülent Tıraş beye muayene oldum prp önerdi. 9 Mayısta yaptıracağım. İnşallah faydasını bende dahil olmak üzere herkes görür. Prp için bir kaç yerden fiyat aldım en uygunu bahçeci kliniği fakat Bülent hocaya güvendim. tüp bebek denediğim klinik de yapmaya başlamış ve fiyatı daha uygun fakat bana amatörce konuşuldu ve prp kit'ine bile henüz karar veremediklerini anladım konuşmalarından. 9undan sonra sizlerle paylaşacağım

Arkadaşlar ben Bülent bey için randevu aldım Çarşamba ama prp yapmaya uygun görse işlem nasıl oluyor yaptıran arkadaş anlatabilir mi? Ve ben Çarşamba gidicem başka bir doktor yapıyormuş sanırım ertesi güne yapabilirler mi yoksa çok ileri bir zamana mı veriyorlar operasyon tarihini

Merhaba, 45 yaşındayım 4-5 ay öncesine kadar normal regl oluyordum. Benim sorunum yumurtalarım kalitesiz olduğundan büyümüyorlar. Doğal olarak 3 gebeliğim oldu ilk bebeğimi 5 aylıkken kaybetmiştim, diğer ikisi 1,5-2 aylıkken düştü. Bülent Tıraş'a gittim, önce regl olmam için ileç verdi ve takviye vitaminler verdi. Regl olunca PRP yapacağız dedi. Şimdi bekliyorum :)
Merhaba hangi vitaminleri verdi acaba bulent hoca

Son guncel durum;
Son durum :
Pazer gunu opu oldu toplam 7 adet toplandi.5 tanesi olgun denildi.bugun sabah aradilar.yikamislar 2 tanesi dollendirilneye uygunmus.onlar da dollenmemis.yani su anda prp sonrasi opuda elde edilen 0... simdj kafamda deli sorular🤪prp oncesi az ve oz cikan dollenebilen folikuller artis olmasina rahmen prp sonrasi hic dollenemiyor.bunun sebebi sperm durumu da olabilir,yumurtaliklar belki de prp isleminden dolayi sorun olmus olabilir. Su anda bilmiyorum ama baya karismis haldeyim.

Son durum :
Pazer gunu opu oldu toplam 7 adet toplandi.5 tanesi olgun denildi.bugun sabah aradilar.yikamislar 2 tanesi dollendirilneye uygunmus.onlar da dollenmemis.yani su anda prp sonrasi opuda elde edilen 0... simdj kafamda deli sorular🤪prp oncesi az ve oz cikan dollenebilen folikuller artis olmasina rahmen prp sonrasi hic dollenemiyor.bunun sebebi sperm durumu da olabilir,yumurtaliklar belki de prp isleminden dolayi sorun olmus olabilir. Su anda bilmiyorum ama baya karismis haldeyim.
Şuan büyük hayal kırıklıgı yaşadım sizden çok umutluydm ben ama bu ikinci ayınız sanırım bikaç yerde okudum üçüncü aydan sonra tam etkileri anlaşılır yazıyordu umarım öyle olur canınızı sıkmayın önümüzdeki ay inşallah daha güzel sonuçlar olur doktor herhangi bi bilgilenrinme yapacakmı acaba size çünkü sizin hali hazırda embriyonuzda vardı prp sonrası neden döllenme olmadı

Şuan büyük hayal kırıklıgı yaşadım sizden çok umutluydm ben ama bu ikinci ayınız sanırım bikaç yerde okudum üçüncü aydan sonra tam etkileri anlaşılır yazıyordu umarım öyle olur canınızı sıkmayın önümüzdeki ay inşallah daha güzel sonuçlar olur doktor herhangi bi bilgilenrinme yapacakmı acaba size çünkü sizin hali hazırda embriyonuzda vardı prp sonrası neden döllenme olmadı
Umarim bir aciklama yaparlar cunku inanilmaz kurulmus haldeyim:)) tatmin edici,mantikli olmayan hicbir aciklamayi kabul edemeyecegim🙈

Umarim bir aciklama yaparlar cunku inanilmaz kurulmus haldeyim:)) tatmin edici,mantikli olmayan hicbir aciklamayi kabul edemeyecegim🙈
Haklı olarak insan kuruyo kendini bide sizin durumunuz bana göre çokta kötü değildi böyle olunca bende çok üzüldüm umudum kalmadı kendi adıma hayırlısı olur inşallah hepimiz için

Son durum :
herşeyin yolunda gideceğine o kaar çok emindim ki şu an büyük bir şaşkınlık içindeyim. umarım tatmin edici bir açıklama yaparlar.

X