Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Ne kadar gecikmiş 2. adeti acaba?

Merhaba arkadaşlar prp yaptıralı 3 ay oldu ve burda daha önce umutsuzluğa kapıldığımı bende prp nin işe yaramadığını yazmıştım. Bugün doktora gittim ve daha önce hep bir tane olan yumurtam bu sefer 4 olmuş nasıl mutlu oldun size anlatamam fsh 12 ama olsun onuda düşürmenin yolunu buluruz yani diyeceğim o ki umutsuzluğa kapılmayın benim amh değerim en son 0,02 idi hayıt tohumu için bişeyler yapın bence prp işe yarıyor

Merhaba yaşınız kaç normal adet oluyormuydunuz.prp den sonra hayt kullandınızmı

Sizin adınıza sevindim inşallah bundan sonrada dahada güzel olur değerleriniz. Yaşında çok küçük belki bu avantajın da olabilir. Rabbim hepimize şifa versin.

Rica ederim malesef denek tahtası oldum bunu anlayana kadar
InsAllah hepimiz emeklerimizin karşılığını alir, sağlıkla sağlıklı yavrularimiza kavusuruz canim, Allah büyük, peki kalite icin ne yapacakmissin, yani senin elinde olan bir sey var mi

InsAllah hepimiz emeklerimizin karşılığını alir, sağlıkla sağlıklı yavrularimiza kavusuruz canim, Allah büyük, peki kalite icin ne yapacakmissin, yani senin elinde olan bir sey var mi
Amin amin canım inşallah.yanş etkisi olur mu bilemem takviye alıyorum spor yapıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum kilo da verdim gerçi fazla kilom yoktu ama elimden bunlar geliyor inşallah işe yarar

Amin amin canım inşallah.yanş etkisi olur mu bilemem takviye alıyorum spor yapıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum kilo da verdim gerçi fazla kilom yoktu ama elimden bunlar geliyor inşallah işe yarar
Zaten yapilacaklari yapiyormussun, Allah yardimcimiz olsun, şu mubarek günlerde dualarimizi kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…