Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

tam olarak neydi sorununuz fsh ve amh değeriniz kaç acaba. kaç yaşındasınız. adetleriniz düzenlimi biraz bilgi verir misiniz bu konu dada bize de umut olsun
Yas 42.amh:0.1 fsh :11( cyclo prognova etkisi ile dusuk) yumurta rezervi az.adet duzenleyici kullandigim icin duzenli oluyorum.

merhaba ben bugün dokora gittim. Menopur iğne kullanıyordum bir haftadır. İlaçla adet görerek gitmiştim ama maalesef bugün baktılar ve büyümemiş dediler yumurtamın büyümemesinin nedeni hakkında bilgi verebilecek biri var mı bugün vitamin takviyeleri de aldım akşam tekrar doktora gideceğim. Çok korkuyorum

Yaptırdıktan sonra buraya da yazarmisiniz bahçecinin ortamını memnuniyet durumunuzu

Yaptırdıktan sonra buraya da yazarmisiniz bahçecinin ortamını memnuniyet durumunuzu
7 mayısa randevu aldım. Tabii ki yazarım. Ben tüp tedavisini bahçecide gördüğüm için ortam konusunda çook kaliteli hizmet verdiğini biliyorum. Ama tabi prp nin işe yarayıp yaramadığı iki üç ay sonra tekrar başlayacağım tedavide belli olacaktır

Mrb arkadaşlar geçen gün de sormuştum burda 6 nisanda prp oldum sonrasında adet olamayınca doktorumu aradım prp üzerinden 15 gün geçti hala adet olmadım dedim cycloya başla demişti bende beş gündür ilacı kullanıyorum bu akşam adet oldum daha beşinci ilaçta sanırım zaten adet olacakmışım ilacı içmesemde... şimdi adetliyken ilaca devam edeyim mi yarın tatil olduğu için burdan soruyorum lütfen bilen biri varsa yardımcı olabilirmi çok acil bi durum

sen bunu en iyisi dr sor canim olurken birden kesilme olur vs dr daha iyi cevap verir

sen bunu en iyisi dr sor canim olurken birden kesilme olur vs dr daha iyi cevap verir
Bi yarın arayıp sorcam canım daha öncede kullanıyordum hiç böyle bişey başıma gelmedi akşam adet kanaması gibiydi bugün lekelenme şeklinde devam ediyo nette araştırdım bazen ara kanama görülebilir yazmışlar yarın bi arayıp öğrenicem inşallah teşekkür ederim cevap için :)

rica ederim canım ama dr bitene kadar kullan der bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…