Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Çok sağolun, ilk adetinizde yumurta sayısında bi değişiklik oldu mu, baktırdınız mı?
İnşaallah bu sefer çok kaliteli yumurtalarınız olur, 4 nisanda prp oldum 9 gun sonra yani 13 nisanda adet oldum mayistaki adetimi birinci adet sayacaklarmis.mayistaki adetimde gidicem ilk kontrolume.prp oncesi sagda 1 solda 1 vardi bakalim artis olacakmi bilgilendiririm sizleri

Bazen ilaçla bazende kendiligimden adet oluyordum ama bana bana menopoza girmişsin yapacak bişey yok dedi gittigim bütün doktorlar son bir şans yaptırdım prp yi hayırlısı diyorum Allahtan umut kesilmez rabbime sıgındım bekliyorum dua ediyorum
Merhaba,
Bende erken menepoza girdim .4 defa tüp bebek tedavisi yaptirdim sonuc hüsran .prp nin faydasi olur mu diye arastiriyorum insallah sizde etkileri güzel olur bizede umut olrdunuz

Selam arkadaslar.benim 3 defa tup bebek denemem oldu.ilkinde tek yumurta 3.gun embriyosu transfer edildi tutunamadi.sonra 2 kez daha denedim embriyolar dolkenmedi.tabi bunlari Ankarada yaptirmistim.simdi dr.bulent beye prp yaptirdim nisanin 4 unde.10 gun sonra adet oldum normal surede.mayis ayindaki adetimde kontrole cagirdilar mayis ayini bekliyorum
ilk adetinizde yumurta sayınıza baktırdınız mı ve adetiniz nasıl oldu daha fazla mı sürdü yoksa normal gördüğünüz adet gibimiydi değişiklik oldumu ağrı falan oldumu

macbethx macbethx ne durumda acaba ? hamileliği sürüyor mu bilen varmı arkadaşlar artık siteye yazmıyor sanırım.

Ben benim gibi olup sonuç alan olursa bende prp yaptırıcam. o yüzden burayı hergün okuyorum. takip edecem gelişmeleri. inşşş iyi sonuç alanlar olur ve buraya yazıp bize de umut olurlar. Kandil gecesinde hepimize çok dua ettim arkadaşlar. Alllah yardımcımız olsun inşallah bu mübarek günlerde ve tez vakitte yüzlerimizi güldürsün kucaklarımızı bebişlerle doldursun

Merhaba,
Bende erken menepoza girdim .4 defa tüp bebek tedavisi yaptirdim sonuc hüsran .prp nin faydasi olur mu diye arastiriyorum insallah sizde etkileri güzel olur bizede umut olrdunuz
Merhaba canım,ben prp den bu tarafa üçüncü ayımdayım ben prp nin faydasını göremedim kendi adıma söyleyim tabi kişiden kişiye degişiyor bu durum ben durumum çok zordu zaten doktorda pek ümitli konuşmamıştı.Bıraktım herşeyi artık kabullenmeye calışıyorum hakkımızda hayırlısı..

Merhaba canım,ben prp den bu tarafa üçüncü ayımdayım ben prp nin faydasını göremedim kendi adıma söyleyim tabi kişiden kişiye degişiyor bu durum ben durumum çok zordu zaten doktorda pek ümitli konuşmamıştı.Bıraktım herşeyi artık kabullenmeye calışıyorum hakkımızda hayırlısı..
Allahim bizede nasip etsin annelik duygusunu sadece dua etmekten başka çarem kalmadi benimde eşim gitmek istemiyor prp zaten çok yiprandik geçen yil yumurta alirken yumurtaliğimi kestiler iç kanama.geçirdim ölümden döndüm .Ama çaresizlik çok kötüymus 😥

Hayir mayistaki ilk adetim olacak.muhtemelen mayisin ilk haftasina denk gelecek kontrole gittigimde haberdar ederim sizleri .

• Beğen
Reactions: ozr
macbethx macbethx ne durumda acaba ? hamileliği sürüyor mu bilen varmı arkadaşlar artık siteye yazmıyor sanırım.

Ben benim gibi olup sonuç alan olursa bende prp yaptırıcam. o yüzden burayı hergün okuyorum. takip edecem gelişmeleri. inşşş iyi sonuç alanlar olur ve buraya yazıp bize de umut olurlar. Kandil gecesinde hepimize çok dua ettim arkadaşlar. Alllah yardımcımız olsun inşallah bu mübarek günlerde ve tez vakitte yüzlerimizi güldürsün kucaklarımızı bebişlerle doldursun
Ben de yazdım geçen gün ama girmiyor galiba inşallah iyidir

Mrb arkadaşlar bende 6 nisanda prp yaptırmıştım aynı zamanda o gün yumurtam toplanmıştı ve boş çkmıştı adeti bekliyorum hala olmadı bugün aradım kan testi yaptır öyle cycloya başla dediler ama bu zaman içinde benim hamile olmam zaten imkansız prp sonrası sadece bi kez ilişki oldu dedim yinede tedbir amaçlı yaptırın dediler yaptırmak istemiyorum stres yapıyorum çünkü her defasında böyle bi iptimal olsa bile kaç günde kanda çıkıyor bilginiz varmı

Allahim bizede nasip etsin annelik duygusunu sadece dua etmekten başka çarem kalmadi benimde eşim gitmek istemiyor prp zaten çok yiprandik geçen yil yumurta alirken yumurtaliğimi kestiler iç kanama.geçirdim ölümden döndüm .Ama çaresizlik çok kötüymus 😥
Amin canım hayırlısı böylesi hayırlıdır benim için belkide Allah bilir.Ama buradan kimseyi ümitsizlik vermek istemem bende faydası olmadı diye sizde de olmayacak diye birşey yok tabi ki stresli bir süreç Allah yardımcımız olsun

Canım çok geçmiş olsun. Allah korumuş seni. Nasıl olur yaaa. Yumurtalığı kesmek ne demek. Hay Allah ım yaaa. Çok çok geçmiş olsun canım. Doktorun kimdi çok merak ettim

Bende adet oldum 3. Günü bakıldı bu ay prpden sonra ki 3. Adetim ama hala tek yumurta gözüküyor herkeste farklılık gösterir tabi ama bana pek bi faydası olmadı açıkçası 😔

Bende adet oldum 3. Günü bakıldı bu ay prpden sonra ki 3. Adetim ama hala tek yumurta gözüküyor herkeste farklılık gösterir tabi ama bana pek bi faydası olmadı açıkçası 😔
Herkes icin durum farkli tabi,bende bakalim durum ne olacak merak icerisindeyim...

Canım çok geçmiş olsun. Allah korumuş seni. Nasıl olur yaaa. Yumurtalığı kesmek ne demek. Hay Allah ım yaaa. Çok çok geçmiş olsun canım. Doktorun kimdi çok merak ettim
Bursa soranus tüp bebek merkezinde ali riza bey yapmisti yumurta toplmadan sonra bayildim zaten bir tane yumurta vardi o da gelişmemiati israrla aldilar istifra ettim tansiyonum kötuydu bir süru ilac yüklediler eve gönderdiler allahtan gece geri geldik ağrilar içinde uyiyp kalabilrdim belkide hic uyanamazdim allaha sükür kurtuldum

O tek yumurtayla deneme yapmıycak mısınız? Belki kalitesi artmıştır.

Merhaba arkadaşlar Ben bir kez anne oldum oğlum 20 yaşında ikinci kez aşık oldum ve evlendim. Eşimin ilk evliliği ve tekrar anne olmak istiyorum. benim yaşım 44 tek bir yumurtam varmış bir tüp bebek merkezinde kistleşmiş dediler. Adetlerim zaten düzensiz son zamanlarda ilaçsız adet bile olamadım ve ailemde erken menapoz var. Centrum da tedavi gördüm toplandığında yumurtamın içi boş dediler. Çok ağladım. Bu sırada da hep sizlerin değişik forumlardaki yorumlarını okudum. Benimle aynı durumda olan ve olmayan tüm bayanlara Allah sağlık şifa ve dilediklerini versin diye dua ediyorum. Yakın zamanda ilaçla adet gördüm. İkinci günü gittiğimde bir iki yumurta var dedi İnşallah yanlış görmemiştir Recai Hoca. Ama korkuyorum. Şİmdi menapur iğne başladılar. Aynı zamanda PRP ile ilgili araştırma yaparken Timur Gürgan hakkında araştırma yaptım ve ondan da randevu aldım. Yaşım ileri ve zamanım da yumurtam da az. BU yüzden de tüm çarelere bakıyorum. Genelde insanlar sorunlarını yazmış bilgilerini paylaşmış ama sonrasında konular hep yarım kalmış. BU yazı grubu dışında bu kadar uzun devam eden bir yazı grubu görmedim. O yüzden yazmak istedim. Ben birçok şeyi deniyorum bitkisel yarın da PRP yi görüşeceğim. Geç kaldım bir çok şeye ama bebeğime geç kalmak istemiyorum. Kafam karışık iki doktorda randevum var. Bilmiyorum derdimi anlatabildimmi. Hem çalışıyorum hemde size yazıyorum. Bana bir umut verildi o umudun peşinde koşuyorum. Benim gibi koşup mutluluğu yakalayan yok mu???

X