Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Ben bu yöntemi ilk olarak hakan çoksüer hocanın erken menopoza giren bir hastasına yaptıgını ve gebelik elde ettigini okudum internette videolarıda var bir bakın isterseniz daha iyi olur

Ben bu yöntemi ilk olarak hakan çoksüer hocanın erken menopoza giren bir hastasına yaptıgını ve gebelik elde ettigini okudum internette videolarıda var bir bakın isterseniz daha iyi olur
ben ikk duyduğumda 2 sene once idi sanırım eşim aradi görüştü adet olamadığım için kabul etmedi vs vs bisiler daha bende düşünüyorum ama şu an değil ne duysam acele ettim yaptırdım ve yoruldum bekliycem bunun sonuçlarını basarili olunursa bütün kadınlar be aşılama nede başka bi bisile ugrasmadan bunu dener diye dusunuyorum

Günaydın herkese moralim bozuk dusunmemeye çalışıyorum bu yumurta kalitesizligi azlığı beni bitirdi artik

Yaşım genç ama yumurta yok ya ilk denemede 4 tane çıktı 2 si dollendi ve tutmadi yineaynisi olucak gibi
tamam en azından yumurtan oluyor hatta bu çok iyi kendine moral ver benim hiç yumurta olmadı toplama aşaması olmadı yani küçücük bir umut olsa yine yine denerim ama dr lar bana menapoz dedi hicnugrasma çocuğun olmaz dedi gönderdi bak arkadaşım yasin gençken en ufak şansı dahi degerlendir sonra keşke dememek icin

tamam en azından yumurtan oluyor hatta bu çok iyi kendine moral ver benim hiç yumurta olmadı toplama aşaması olmadı yani küçücük bir umut olsa yine yine denerim ama dr lar bana menapoz dedi hicnugrasma çocuğun olmaz dedi gönderdi bak arkadaşım yasin gençken en ufak şansı dahi degerlendir sonra keşke dememek icin
Evet dogru söylüyorsun canım keşke bizimde küçükte olsa bir ümidimiz olsa banada menopoza girmişsin senin çocugun olmaz dediler son bir umutla yaptırdım prp yi bekliyorum inşallah faydasını görürüm Allahtan umut kesilmiyor verecek olan rabbim biz elimizden geleni yapalım taktir Allahın

Yaşım genç ama yumurta yok ya ilk denemede 4 tane çıktı 2 si dollendi ve tutmadi yineaynisi olucak gibi

Çok haklısın burda olan tüm Kadınlar aynı duyguları yaşadık, yaşıyoruz ama sonrası ne olacak bilmiyoruz.Bende hayatımın en kötü günlerini, yıllarını bu dönemde yaşıyorum. Hep mutsuz hep eksik hissediyorum kendimi. Ama böyle yaparakta bir yere varamıyorum. Yine kendi kendimi motive ediyorum, çünkü ruh sağlığımız her şeyden önemli

Evet dogru söylüyorsun canım keşke bizimde küçükte olsa bir ümidimiz olsa banada menopoza girmişsin senin çocugun olmaz dediler son bir umutla yaptırdım prp yi bekliyorum inşallah faydasını görürüm Allahtan umut kesilmiyor verecek olan rabbim biz elimizden geleni yapalım taktir Allahın
inşallah faydasını görürsün canım ben artık çok kararsizim her konuda neye alımızaysam kurudu o derece prp düşünüyordum ama onuda istemiyorum sanirim

inşallah faydasını görürsün canım ben artık çok kararsizim her konuda neye alımızaysam kurudu o derece prp düşünüyordum ama onuda istemiyorum sanirim
Aslında bende aynı durumdayım bütün kapılar yüzüme kapandı dört yıldır çok yoruldum bu prp yi nasıl yaptırdın dersen herşey bir anda gelişti bende uzun uzun düşünsem vazgeçerdim herhalde yine olmayacak yine üzülecegim diye bazen dayanacak gücün kalmıyor ama içinde bir ses hadi kalk devam et diyor

FB_IMG_1548678423212.jpg

Prp yi sabah saatinde mi yaptılar, kanı alıp aynı gün mü uyguluyorlar?

X