Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Bu sayfayı açan arkadaş ve diger prp yaptıran arkadaşlar takip etmiyorlar herhalde artık bende merak ediyorum prp sonrası neler yaptınız olumlu sonuç alan varmı???

Bu konuyu ben de çok merak ediyorum, umarım deneyen arkadaşlar olumlu sonuç alır ve burdan bizlerle de paylaşır.

bende merak ediyorum sonuçlar ne olacak yumurta olacakmı tabi bide sağlıklı olma ihtimali var inşallah yaptıranlar olumlu sonuç alir

Merhaba arkadaşlar
Prp yaptıran arkadaşlar biraz bilgi verebilir misiniz? Kriterler nelerdir? Yaş em fazla kaç olmalı fsh LH e2 gibi hormonlar kaç olmalı gibi? Mesela ben ilaçsız adet olamıyorum Prp isleminden sonra da ilaç içecek miyim yoksa beklemeye mi gecicem? Sizlerin değerleri kaç adet olabiliyor musunuz? Bize sık sık kendinizle alakalı gelişmeleri yazarsaniz çok mutlu oluruz...

Merhaba arkadaşlar
Prp yaptıran arkadaşlar biraz bilgi verebilir misiniz? Kriterler nelerdir? Yaş em fazla kaç olmalı fsh LH e2 gibi hormonlar kaç olmalı gibi? Mesela ben ilaçsız adet olamıyorum Prp isleminden sonra da ilaç içecek miyim yoksa beklemeye mi gecicem? Sizlerin değerleri kaç adet olabiliyor musunuz? Bize sık sık kendinizle alakalı gelişmeleri yazarsaniz çok mutlu oluruz...

Ben yaptırmadım bilgi almak için görüştüm. Yaş ve hormon değerleri gibi bir kriter yok. Etki süresi 2 ayı buluyormuş, sonrasında değerlendiriliyor sanırım.Tabi yaptıranlar kendileriyle ilgili daha iyi bilgi verebilir

Prp yaptırmak için benden tam detaylı kan tahlilleri istedi doktorum herhangi bir hastalık olup olmadıgına bakmak için ayrıca tüm hormon degerlerime ve ultrason sonucumada baktı prp öncesi ve sonrası degerlendirme için yaş kriteri yok aslında ama doktorlar menopoza girmiş yada girmek üzere olan hastalara yapmak istemiyorlar çok etki etmiyormuş daha çok erken menopoza giren ve kötü yumurtalık rezervi olan hastalara yapmayı tercih ediyorlar başarı şansı yüksek oldugu için

Beni türkiyede hiçbir doktor kabul etmedi yaş 46 menopozdasın faydası olmaz boşuna yaptırma dediler ben kıbrısta yaptırdım son bir umut bekliyorum şimdi

Merhaba arkadaşlar
Bende yaptırdım 3 gün oldu 2 ay bekleme süresü var bekliyoruz ☺️

Merhaba arkadaşlar
Benim amh 0,02 fsh yüksekti ama adet oluyorum bazen aksamalar oluyor tabi yaşım 23 başladık inşallah hayırlı haberler alırız

İnşallah hepinizin olumlu olur, sizin sonuçlarınızda benim gibi karasız olanlara referans olacak. Ben şu an cesaret edemiyorum
Bende çok kararsızdım doktorumla konuşana kadarda devam etti bu ve gerçekten yeni bi tedavi olduğu için yaptıran kişilerede rastlayamıyorsun tabi bi taraftanda geç kalmamak lazım inşallah olumlu olur herkes evlatlarına bi an önce kavuşur

Bende çok kararsızdım doktorumla konuşana kadarda devam etti bu ve gerçekten yeni bi tedavi olduğu için yaptıran kişilerede rastlayamıyorsun tabi bi taraftanda geç kalmamak lazım inşallah olumlu olur herkes evlatlarına bi an önce kavuşur

Bülent beyde mi yaptırdınız? ama işlemi o uygulamıyor sanırım?

İnşallah olumlu sonuç alırsın O kadar çok doktor gezip araştırma yaptım ki hep olumsuz sonuçlanınca şu an beklemedeyim, yine o durumda olmaktan endişeleniyorum

İnşallah olumlu sonuç alırsın O kadar çok doktor gezip araştırma yaptım ki hep olumsuz sonuçlanınca şu an beklemedeyim, yine o durumda olmaktan endişeleniyorum
İnşallah hepimiz iyi sonuçlar alırız :dua: çok haklısınız endişelenmekte bu tedavi hepimize umut olur inşallah

Benim amh 0,02 fsh yüksekti ama adet oluyorum bazen aksamalar oluyor tabi yaşım 23 başladık inşallah hayırlı haberler alırız

Degerlerimiz birbirine yakın gibi. İnşaallah faydasını görürsunuz. Rabbim maddi manevi emeklerinizin karşılığını verir hayırla insaallah. Bu bekleme surecindeki kendinizdeki değişimleri buraya yazmanızı bekleriz. Takipteyiz; )

X