Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Çok teşekkür ederim. İnşallah öyle olur güzel sonuçlar alırız. Yumurtalıklardaki küçük hücrelerin bile yumurtaya dönüşme ihtimali varmış. Rabbimin mucizelerine inanıyorum inşallah ben de isteyen herkes de bebek sahibi olur
merhaba bende bugün öğrendim prp yöntemini ama 41 yaşına giricem ve adet olamıyorum acaba bana uygulanirmi :KK43:

merhaba bende bugün öğrendim prp yöntemini ama 41 yaşına giricem ve adet olamıyorum acaba bana uygulanirmi :KK43:

Hangi şartlarda uygulanıyor öğrenmek lazım, ama yeni bir yöntem olduğu için beni biraz tedirgin ediyor açıkçası.Yan etkileri olur mu acaba? Biliyorsunuz ki bu yolda bir sürü ilaç kullandık.

Merhabalar. Bence Bülent bey ile bir görüşmek gerek. Tamamen menapoza girdiyseniz yapmazlar sanırım benim yaşım biraz daha genç oluşu bana avantaj sağladı sanırım. Ama tabi belli olmaz bence gidin yanına mutlaka

Hangi şartlarda uygulanıyor öğrenmek lazım, ama yeni bir yöntem olduğu için beni biraz tedirgin ediyor açıkçası.Yan etkileri olur mu acaba? Biliyorsunuz ki bu yolda bir sürü ilaç kullandık.
Çok basit bi yöntem, sizin kanınızı ayrıştırıp size tekrar enjekte ediyorlar. Herhangi bi riski yan etkisi yok bence korkmayın. Sonucu olmaz en fazla :)

Merhaba arkadaşlar bende bir süredir tüp bebek tedavisi görüyorum ama hep negatif maalesef. Bülent beyle prp yöntemi hakkında bende görüşmek istiyorum. Yumurta rezervim çok çok az.Belki bu yöntemin işe yararlılığı vardır, yabancı makaleleri de inceliyorum başarılı sonuçların olduğu yazılıyor. Tabiki garanti yok
İnşallah güzel sonuçlar alırız. Her şeyin başı inanç ve stressiz sakin bir hayat sürmek, doğru beslenmek ve egzersiz yapmak

çok haklısın bazende diyorum fazla ilaç aldım kurcalamakta istemiyorum

Merhabalar. Bence Bülent bey ile bir görüşmek gerek. Tamamen menapoza girdiyseniz yapmazlar sanırım benim yaşım biraz daha genç oluşu bana avantaj sağladı sanırım. Ama tabi belli olmaz bence gidin yanına mutlaka
kendisine mail attım insatgramdan yazdımsa ama dönüş olmadı o kadar yoruldumki birde bi yanım okuruna bırak olursa olur olmazsa olmaz diyor

kendisine mail attım insatgramdan yazdımsa ama dönüş olmadı o kadar yoruldumki birde bi yanım okuruna bırak olursa olur olmazsa olmaz diyor

Bende sizin gibi düşünmeye başladım o kadar üzülüp ağladım ki hayatın sonuymuş gibi geliyor kendimi bıraktım, biraz oluruna bırakayım diyorum. Onu yapmakta zor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Bende sizin gibi düşünmeye başladım o kadar üzülüp ağladım ki hayatın sonuymuş gibi geliyor kendimi bıraktım, biraz oluruna bırakayım diyorum. Onu yapmakta zor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
amin canım inşallah olumlu sonuç alırsın senin yasin kaç normal adet oluyormusun

asistanı aradi konuştuk ama bakalım 1 2 ay bekliycem olumlu sonuçlar olursa denicem asistanı 49 yaşında birine uyguladıklarını söyledi ama dr muayneye göre karar veeiomus

benim yasin 41 olacak bende ilaçsız olamıyorum yasin daha genç sakin umutsuz olma

Yaşa da pek bakmıyor bu iş bunu anladım.Bülent Hoca dışında İstanbul da uygulayan yok sanırım, Yurtdışında da Yunanistan’da yapılıyor hatta ilk yapan yerlerden biri ile bilgi almak için iletişime geçtim ben başarı durumu hakkında bilgi istemiştim, bana ücret ve konaklama bilgisi verdiler. Deneyebileceksek deniycez artık .Her şey Allah’tan olacağı varsa olacak bunlar anca vesile olabilecek

Yaşa da pek bakmıyor bu iş bunu anladım.Bülent Hoca dışında İstanbul da uygulayan yok sanırım, Yurtdışında da Yunanistan’da yapılıyor hatta ilk yapan yerlerden biri ile bilgi almak için iletişime geçtim ben başarı durumu hakkında bilgi istemiştim, bana ücret ve konaklama bilgisi verdiler. Deneyebileceksek deniycez artık .Her şey Allah’tan olacağı varsa olacak bunlar anca vesile olabilecek
evet yokmuş istanbulda başka uygulayan yer merak ettim orda ne kadar ücret yunanistanda yaa inşallah bu iş başarılı olurda herkese umut olur gerçi vereck olan yüce rabbim bisey vesile olacak iste

evet yokmuş istanbulda başka uygulayan yer merak ettim orda ne kadar ücret yunanistanda yaa inşallah bu iş başarılı olurda herkese umut olur gerçi vereck olan yüce rabbim bisey vesile olacak iste

1700-2000 Euro arasıymış, belirli tahliller konaklama vs dahil sunuyorlar. Kıbrıs’ta da yapılıyor. Birde Diyarbakır da Hakan Çoksüer uyguluyor.

12.000 tl ediyor bilemedim burda daha uygun sanki hakan suerle eşim 2 sene once konuştu hatırladığım kadarı hem 35 yaş üstü hemde adet olmadigim için kabul etmedi ama bülent beyin asistanı bunu benim gibilere yaptıklarını söyledi aklım çok karisik

X