Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Amin hepimizin hakkında hayırlısı inşallah 1500 euro ya yaptırdık kıbrısta çok ümit vermediler bana yaştan dolayı ama yinede yaptırdım rabbimin mucizelerine inanıyorum bu da sebeb olur inşallah
inşallah rabbim sanada bizlerede nasip etsin canım bu işler hiç belli olmaz verecek olan rabbim inan bunun yaşla alakası yok aslında allah nasip ettiyse 50 yasindakine bile verir

Uygulayan arkadaşlar ve uygulayacaklar inşallah hepimiz olumlu sonuçlar alırız. Peki kaç kere yapılabiliyor, yani 2.3. Deneme yapılabiliyor mu acaba bunu sormayı unuttum Bülent hocaya?

Uygulayan arkadaşlar ve uygulayacaklar inşallah hepimiz olumlu sonuçlar alırız. Peki kaç kere yapılabiliyor, yani 2.3. Deneme yapılabiliyor mu acaba bunu sormayı unuttum Bülent hocaya?
ben bugün gidicem sorarım kaç kez uygulandığını. ama zaten uygulamadan sonra 2 . adette tüp yapıcaklar .2 ay ara var yani.

Kızlar birşey sormak istiyorum sizlere benim gibi yumurta yetersizliği, amh düşüklüğü, erken menopoz başlangıcı hepsi aynı şey sanırım sizler gibi ailenizde de yaşayan başkaları var mı anne teyze ya da kızkardeş gibi?

Kızlar birşey sormak istiyorum sizlere benim gibi yumurta yetersizliği, amh düşüklüğü, erken menopoz başlangıcı hepsi aynı şey sanırım sizler gibi ailenizde de yaşayan başkaları var mı anne teyze ya da kızkardeş gibi?
Benim annemde 42 yaşında menopoza girdi bende aynı yaşlarda başladı malesef

annem ablam 42 yaşında teyzem 38 yaşında menopoza girdi bende 38 yaşında başladı

Merhaba arkadaşlar ben 35 yaşındayım yumurta az ve kalitesiz şubatta 2. Denemem yaptiricam prp yi sizden duydum ilk kez acaba ben de yaptirsam mi

Merhaba arkadaşlar ben 35 yaşındayım yumurta az ve kalitesiz şubatta 2. Denemem yaptiricam prp yi sizden duydum ilk kez acaba ben de yaptirsam mi
Bu yöntem yeni bir yöntem deneme aşamasında henüz başarılı olan hastalar var oldugu söyleniyor yumurtalık gençleştirme deniyor kendi kanınızdan alınan bir kısım hücre yenileyici kan yeniden sizin yumurtalıklarınıza enjekte ediliyor 2 ay içinde etkisini gösterdigini söyledi doktorum bana erken menopoz amh düşüklügü ve kötü yumurtalık rezervinde kullanılan bir yöntem ben yaptırdım bekliyorum 1 ay sonra bakalım hayırlısı hakkımızda

Genelde ailede oluyor genetik olarak ama benim ailemdeki kadınların hiç birinde erken yaşta bu durum yok , niye diye düşünüyor insan bazen doğuştan sanırım.

Bu yöntem yeni bir yöntem deneme aşamasında henüz başarılı olan hastalar var oldugu söyleniyor yumurtalık gençleştirme deniyor kendi kanınızdan alınan bir kısım hücre yenileyici kan yeniden sizin yumurtalıklarınıza enjekte ediliyor 2 ay içinde etkisini gösterdigini söyledi doktorum bana erken menopoz amh düşüklügü ve kötü yumurtalık rezervinde kullanılan bir yöntem ben yaptırdım bekliyorum 1 ay sonra bakalım hayırlısı hakkımızda
Cemile hanim nerde yaptirdiniz nasıl oldu süreç?

Ben kıbrısta yaptırdım yaştan ve menopoza girdigim için türkiyedeki doktorlar kabul etmedi başta bende çekindim korktumta ama hiç korkulacak bişey degilmiş denemeye deger klinige gittik tabi öncesinde bir sürü kan tahlili ve ultrason istendi hiç bir sorun çıkmadı sonra klinikte yaklaşık bir saat süren bir işlem yapıldı genel anastezi verdiler işlemden sonra çok az bir agrım oldu iki hafta oluyor yaptıralı bekliyorum iki ay içinde netice alınıyormuş hayırlısı inşallah

X