Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

canım bende konuştum acıbademle bana hiç yüksek başarımız var flan demedi. daha elde ettiğimiz bir sonuç yok henüz sonuç almak için çok erken dedi. A Adacagdasada
Bugün konuşup randevu aldığım kişi yeni bir uygulama olduğunu fakat gayet olumlu sonuçlar alındığını bizim gibi erken menapoz ya da menapoz da olan hasta grubuna uygulandığını söyledi güven veren bir ifadeyle. Açıkçası fsh yüksek diye hiçbir kurum tedaviye almazken böyle bir durum bizim gibi hastalar için mucize. Denemeye değer.

Merhaba Prp sonrası ilk reglinde kontrol e gittin mi?
Soru bana ise eger,
Prp oncesi kontrolde 2 folikul gorunuyordu.prp sonrasi ilk regl de sagda 1 adet,solda 3 adet olarak goruldu.yigit hoca 2.regl beklemeyi uygun gordu. Nisan sonu belli olur.burdan bilgilendirme yaparim.

Soru bana ise eger,
Prp oncesi kontrolde 2 folikul gorunuyordu.prp sonrasi ilk regl de sagda 1 adet,solda 3 adet olarak goruldu.yigit hoca 2.regl beklemeyi uygun gordu. Nisan sonu belli olur.burdan bilgilendirme yaparim.
Teşekkürler bende 12 Nisanda yaptırdım benimde 2 folikul görüldü hayırlısı diyelim

Reactions: 2be
günaydın arkadaşlar prp öncesi iki olan yumurta prp sonrası yine ikiydi salı günü gittiğim kontrolde biri çatlamış bende bir yumurtsyla şansımı denemek istemedim tedaviyi bıraktım vurulduğun iğnelerde boşa gitti önümüzdeki aya bakacağım şans nasip kader belki dedim 3.ayda etkisini gösterir yaşayıp göreceğim umudum kalmadı gibi hayır tohumu çayıda içmeye başladım birara bunun sayesinde 4 kadar yumurtam olmuştu

Gunaydin tedavi icin ignelere baslamismiydiniz kac gun kullandiniz igneleri ki yumurta catlamis erken mi catlamis uzuldum

Cetrodite vermediler mi size rabbim yardımcımız olsun

Merhaba hanımlar, bende Salı günü için Bülent Bey'den randevu aldım. Yardımcısı bana "Bülent Bey sizi muayene etsin PRP için uygun görürse tedaviye başlayabiliriz" dedi. Oysa ki ilk konuşmamda menapozlu veya menapozsuz herkese uygulanabileceğini ve başarı oranının çok yüksek olduğunu söylemişti. Açıkçası kafam çok karıştı, içime bi kurt düştü. Oysa ki çok büyük bir umut oluşmuştu kalbimde Ne yapacağımı şaşırdım.

Merhaba arkadaşlar prp sonrası 2 buçuk ayı geçti doktor 2 ay doğal yolla gebelik denememizi önerdi bu ay adetim 7 gün geçti acaba prp bi işe yaramadıda ben tamamen menopoza mı giriyorum 2 gün geçince test yaptım negatif çıktı sonra tekrar yapmak istemedim

senin problemin neydi canımve bülent bey instagram hesabından kimlere prp yapılır diye bişey paylaşmış ona bi bak istersen

Benzer şeyleri söylediler bana da. Muayene etmesi daha iyi değil mi Sadece rezerv yetmiyor hamile kalmak için ne yazıkki. En azından başka bir problem varsa onuda atlamamış olur diye ümit ediyorum

Mrblar peki yumurta artışı olduda ondan mı spontan gebelik dedi dr umut olduğu için demiştir diye düşünüyorum prp öncesi ve sonrası ne kadr bi artış oldu umarım pozitiftir bide kan testi mi yaptırsanız acaba

Aslında biz prpden 1 ay sonra tüp bebeğe başladık sadece tek yumurta vardı o da döllenmedi prpden öncede 1 yumurta oluşuyodu zaten ondan sonrada tekrar doktora gidip baktırmadım bilmiyorum yani prp ne kadar işe yaradı ama çarşamba günü doktora gidicem inşallah kötü bişey değildir

senin problemin neydi canımve bülent bey instagram hesabından kimlere prp yapılır diye bişey paylaşmış ona bi bak istersen
Benim yumurta rezervim çok çok az. daha önce doğal yolla 3 kez hamile kalmıştım. ilkini 5 aylıkken kaybettim diğer ikisi 1,5 - 2 aylıkken düştü. tüp bebek de denedim ama folikül gelişmediğinden doktor tedaviyi bitirdi.

Benzer şeyleri söylediler bana da. Muayene etmesi daha iyi değil mi Sadece rezerv yetmiyor hamile kalmak için ne yazıkki. En azından başka bir problem varsa onuda atlamamış olur diye ümit ediyorum
Benim sorunum yumurta rezervinin çook düşük olması. instagram hesabına bakayım teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…