Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Mrb arkadaslar bende prp oncesi sonrasi yasadiklarimi yazayim size prp yaptirmadan onceki ay kistlerimin icini bosalttirmistim bosaltma islemende 4 yumurta vardi o ay bosaltma sonrasi dogum kontrol hapi kullandim 20 gun sonra 1 yumurta gorunuyordu dogum kontrol hapi sanirim ki baskiladi neyse dedik baslayalim prp ye prp yaptirmaya gittigimizde 1 sagda 1 solda gorunuyordu prp den 2 ay sonra kontrolde 5 sagda 3 solda folokül gorundu cok sukur cumartesi gunu basladik bakalim ignelere persembe kontrolum var insallah hersey yolunda gider
Cokguzel olumlu yonde ilerleme olmus.artis var.umarim tedavi sureci iyi gider.surec sizin icinhep guzel ilerlesin insallah.

inşallah canım.Güzel haberlerini bekliyoruz.Aynı durumdayım bende.fsh yüksek amh düşük erken menopoz.Bnede acıbadem de yaptırmayı düşünüyorum.ama bende sigara da mevcut.Şimdi hayıt maca kullanmaya başlayacağım.Prp öncesi bir depolama yapayım dedim.Hakkımızda hayırlısı.
merhaba yasmincetin. seninle durumumuz aynı bende erken menapoz. sigara da kullanıyorum cok denedım bırakamadım. prp yaptıralı 1 ay oldu 1 ay sonra gıdıcem kontrole bende hayırlısı hakkımızda

merhaba yasmincetin. seninle durumumuz aynı bende erken menapoz. sigara da kullanıyorum cok denedım bırakamadım. prp yaptıralı 1 ay oldu 1 ay sonra gıdıcem kontrole bende hayırlısı hakkımızda
Canım muhakak bırak.Çünkü %30 başarı şansını azaltıyor.Sakın içme.sigara bırakma sakızı al.2mg lık olanından.

Amin hayirlisiyla yumurtalar bos cikmaz insallah her aşama ayrı bi tedirginlik mevlam hicbirimizi darda koymasin saglikli hayirli evlatlarla kucaklarimizi doldursun insallah evet adet gecikmesi diye gittim banada doktorun biri erken menepoz baska biri hayir rezervin kötu ama erken menepoz degil demisti fsh 12 amh 0.11 falandi oda direk tup bebek asılamayla ugrasma dedi cok zor gunler gecirdim fsh 34 lere ciktiginda amh 0.03 olmustu asla cocugun olmaz hic yumurtan yok kibris yumurta nakli tek caren denildi yıkılmistim tam evlilik arifesinde bunu dedikten 45 gun sonra evlendim ve hamile kaldim kimyasal gebelik oldu dedik miyom ve kistten ikinci ayda ayni sekildr hamile kaldim yine ayni seyler oldu bu arada yasim 38 oldu ve ilk evliligim cocugum yok bunlari anlatmak istedim yoktan var eden Allah cok sukur asla cocugun olmaz dediler 2 kez hamile kaldim umitsizlige kapilmayin lutfen 4. Ayin sonunda tup bebek yaptiralim baslamisken bir kez olsun iyi bir merkezde iyi bir hekimle olsun dedik cunku maddi manevi agir bir yuke girdik bulent hocada acibademde aldik solugu prp yapalim dedi yigit hoca bu arada evet vitamin ve gida takviyeleri verdi önumuzdeki ay gel dedi gittik yaptik sonuc şuan icin guzel ama ilerisini bilemem dilerim hersey guzel olur
Merhaba hangi vitamin ve gıda takviyeleri alıyorsunuz acaba?

• Beğen
Reactions: ozr
Mrb arkadaslar bende prp oncesi sonrasi yasadiklarimi yazayim size prp yaptirmadan onceki ay kistlerimin icini bosalttirmistim bosaltma islemende 4 yumurta vardi o ay bosaltma sonrasi dogum kontrol hapi kullandim 20 gun sonra 1 yumurta gorunuyordu dogum kontrol hapi sanirim ki baskiladi neyse dedik baslayalim prp ye prp yaptirmaya gittigimizde 1 sagda 1 solda gorunuyordu prp den 2 ay sonra kontrolde 5 sagda 3 solda folokül gorundu cok sukur cumartesi gunu basladik bakalim ignelere persembe kontrolum var insallah hersey yolunda gider
Maşallah çok güzel bi gelişme prp den sonra hangi vitaminleri kullandınız acaba bi sakıncası yoksa bide bitkisel kür falan kullandınız mı ekstradan? Foliküller oluşurken hissedebildinizmi eskiye göre ciddi bi artış var prp öncesi denemelerinizde hiç yumurtanız döllenmiş miydi kusura bakmayın çok soru sordum ama bende geçen hafta prp yaptırdım olumlu sonuçları görünce heyecanlanıyorum inşallah foliküller iyi gelişir içleri dolu olur kaliteleri iyi olur

prp tüp bebekte yeni uygulanıyor ama prp ilk defa gelen bir uygulama değil. ben araştıra aşamasındayım o yüzden prp yapan her yerle görüştüm acıbademde konuştuğum hanımda bana prp uygulayıp tüp bebek deneyip hamile kalan hastamız henüz yok dedi sonuç almak için erken dedi ben çıkan haberlerede baktım normal gebe kalan olmuş başka yerlerde de ama prpden sonra yumurta sayım 2den 5e çıktı diyen henüz yok

prp tüp bebekte yeni uygulanıyor ama prp ilk defa gelen bir uygulama değil. ben araştıra aşamasındayım o yüzden prp yapan her yerle görüştüm acıbademde konuştuğum hanımda bana prp uygulayıp tüp bebek deneyip hamile kalan hastamız henüz yok dedi sonuç almak için erken dedi ben çıkan haberlerede baktım normal gebe kalan olmuş başka yerlerde de ama prpden sonra yumurta sayım 2den 5e çıktı diyen henüz yok

bizde bahçecide tedavideyiz vitamin tedavisi önermişti bana doktorum önce bu arada emre bey benim doktorum bu prp kimlere öneriliyor bahçecide yeni mi başladı canım @MeralKaplanci

Mİnnak mucize yazmış yukarıda prp sonrası yumurta sayısının arttığını bi göz atın bence

kızlar ben forumu takip ediyordum girmek bugüne kısmetmiş. prpyi duydum benim için bir umut oldu ama nedir ne değildir pek bilgim yok. çok farklı fiyatlar duydum 1500 tl bana çok uygun geldi açıkçası o yüzden bir bahçeciye kaymadı değil gönlüm. bu işlem kaç defa uygulanıyor her seferdinde bi ödeme yapılıyor rahme mi yapılıyor yumurtaya mı yaılıyor bir riski falan varmı bilgisi olan varsa beni biraz aydınlatabilir mi?

Mrb yukarida yazdim farketmediniz sanirim prp oncesi 2 prp sonrasi 8 oldu acibademde yaptirdim

Yanlışınız var hanımefendi. Prp yeni bir uygulama. Kök hücre ile karıştırmayalım. Maalesef bizim için o yüzdeler çok iyi
Kök hücreyle karıştırmıyorum.Sigara içen birinin şansı içmeyene göre %30 azalıyor.İçmeyenin %40 şansı varsa eğer içenin şansı %10 a düşüyor.Demek istediğim içen ile içmeyenin arasında farkın çok yüksek olduğudur.

Maşallah çok güzel bi gelişme prp den sonra hangi vitaminleri kullandınız acaba bi sakıncası yoksa bide bitkisel kür falan kullandınız mı ekstradan? Foliküller oluşurken hissedebildinizmi eskiye göre ciddi bi artış var prp öncesi denemelerinizde hiç yumurtanız döllenmiş miydi kusura bakmayın çok soru sordum ama bende geçen hafta prp yaptırdım olumlu sonuçları görünce heyecanlanıyorum inşallah foliküller iyi gelişir içleri dolu olur kaliteleri iyi olur
Canim ilaclari daha once burda yazmislardi arkadaslar fakat her hastaya farkli tedavi uygulaniyordur belki rahatsizligina gore onun icin isim yazmak dogru olur mu bilmem ama birisi omega ben ek olarak ari sutu bali surekli kullaniyorum sabah ac karnina evet 2 aydir adet oncesi muthis agrilarim oldu folokulleri oyle hissetmistim 2 kez kimyasal gebelik gecirdim fakat hep benden kaynakli diyorduk miyom kist rahim ici kucuklugu falan sanirim esiminde biraz sıkintisi varmis onun icin dusuyormus

Canim ilaclari daha once burda yazmislardi arkadaslar fakat her hastaya farkli tedavi uygulaniyordur belki rahatsizligina gore onun icin isim yazmak dogru olur mu bilmem ama birisi omega ben ek olarak ari sutu bali surekli kullaniyorum sabah ac karnina evet 2 aydir adet oncesi muthis agrilarim oldu folokulleri oyle hissetmistim 2 kez kimyasal gebelik gecirdim fakat hep benden kaynakli diyorduk miyom kist rahim ici kucuklugu falan sanirim esiminde biraz sıkintisi varmis onun icin dusuyormus
Çok mutlu oldum gerçekten burdaki herkes için büyük bi umut oldu tekrardan :) inşallah süreciniz olumlu sonuçlanır canıı gönülden diliyorum ben başka bi merkezde yaptırdım prpyi bana da omepa q10 ve ımprly verdi doktorum ekskra bende arı sütlü bi karışım içiyorum inşallah bizde olumlu sonuçlar alırız süreci paylaştığın için teşekkürler:)

Çok mutlu oldum gerçekten burdaki herkes için büyük bi umut oldu tekrardan :) inşallah süreciniz olumlu sonuçlanır canıı gönülden diliyorum ben başka bi merkezde yaptırdım prpyi bana da omepa q10 ve ımprly verdi doktorum ekskra bende arı sütlü bi karışım içiyorum inşallah bizde olumlu sonuçlar alırız süreci paylaştığın için teşekkürler:)
Amin insallah canim rabbim guzel haberlerle dönmeyi nasip etsin hepimize

canım prp kaç seans uygulandı peki artışı ne kadar zamanda gördünüz? tüp bebek denediniz mi sonuç nedir? ben konuştuğumda bahçeci prp tek seans uygulanıyor dedi bana 3 -4 seans diyen de olmuş ama konuştuğum her yer tek seans olacak artış olmazsa yeni bir seans önermiyoruz dedi bilginiz olsun 3-4 defa yapmak isterse birileri prpyi inanmayın tek seansmış

canım prp kaç seans uygulandı peki artışı ne kadar zamanda gördünüz? tüp bebek denediniz mi sonuç nedir? ben konuştuğumda bahçeci prp tek seans uygulanıyor dedi bana 3 -4 seans diyen de olmuş ama konuştuğum her yer tek seans olacak artış olmazsa yeni bir seans önermiyoruz dedi bilginiz olsun 3-4 defa yapmak isterse birileri prpyi inanmayın tek seansmış
Prp bir kez yapildi prpden sonra 2. Adette 8 folokulu gorduk ilk tup bebek denemem olcak simdi igneleri kullaniyorum

X