Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Aslında biz prpden 1 ay sonra tüp bebeğe başladık sadece tek yumurta vardı o da döllenmedi prpden öncede 1 yumurta oluşuyodu zaten ondan sonrada tekrar doktora gidip baktırmadım bilmiyorum yani prp ne kadar işe yaradı ama çarşamba günü doktora gidicem inşallah kötü bişey değildir
Anladım benimde durum aynı hep bi yumurta çıkıyor bende yeni yaptırdım prp umarım hepimize faydası olur siz mutlaka gidin dktora inş olumlu güzel şeyler olur

Benim yumurta rezervim çok çok az. daha önce doğal yolla 3 kez hamile kalmıştım. ilkini 5 aylıkken kaybettim diğer ikisi 1,5 - 2 aylıkken düştü. tüp bebek de denedim ama folikül gelişmediğinden doktor tedaviyi bitirdi.
Benim rezervim 0.02 bundan daha düşük değildir heralde hem doğal yolla gebelikte elde edilebildiğine göre tek yapılması gereken kalite yumurta elde etmek büyük ihtimal bence tedaviye başlanacaktır canınızı sıkmayın benimlede ilk görüşmede aynı şekilde konuşmuşlardı gereksiz umut vermek istemiyorlar sanırım

Benim rezervim 0.02 bundan daha düşük değildir heralde hem doğal yolla gebelikte elde edilebildiğine göre tek yapılması gereken kalite yumurta elde etmek büyük ihtimal bence tedaviye başlanacaktır canınızı sıkmayın benimlede ilk görüşmede aynı şekilde konuşmuşlardı gereksiz umut vermek istemiyorlar sanırım
benim rezervim de 0,017 yani sizden de kötü ne yazık ki :KK43: söylediğiniz gibi olur inşallah. çook üzüldüm görüşme sonrasında. O kadar çok istiyorum ki anne olmayı, çocukluğumdan bu yana hep bir sürü çocuğum olsun isterdim.

canım ben geçen yazmıştım burda yazılanlar gibi değil konu aradım bende prp bir defa deneriz olmazsa olmaz dedi bana telefondaki kız o yüzden bende çok güven duygusu yaratamadı açıkçası Tamara Tamara

canım ben geçen yazmıştım burda yazılanlar gibi değil konu aradım bende prp bir defa deneriz olmazsa olmaz dedi bana telefondaki kız o yüzden bende çok güven duygusu yaratamadı açıkçası Tamara Tamara
İlk aradığımda bana çok umutlu konuştu. Hatta bugün de yapılan 10 hastadan 7'sinde olumlu sonuç aldık dedi. Ancak sonrasında da biz çok umut vermiyoruz doktorumuz karar veriyor tedaviye dedi. iki ayrı bilgi hangisine inanmak gerek bilemedim.

benim rezervim de 0,017 yani sizden de kötü ne yazık ki :KK43: söylediğiniz gibi olur inşallah. çook üzüldüm görüşme sonrasında. O kadar çok istiyorum ki anne olmayı, çocukluğumdan bu yana hep bir sürü çocuğum olsun isterdim.
Bende öyle canım çok istiyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar 🙏🏻

bende konuştum banada 10 hastadan 7si olumlu dedi hepsi gebe mi dediğimde yok hamile kaldı anlamında demedim dedi bende anlamadım

Hiç ya da kaliteli yumurta yoksa prp ile 1 tane kaliteli yumurta olup döllenip hamile kalınma ihtimali bile denemeye değer. Yaşı müsait olanlar biraz daha gelişmeleri bekleyebilir. Ancak benim gibi yaşı 40 ve üzeri olup maddi sıkıntısı olmayanların kaybedecek birşeyi yok zannımca

tabiki bir yumurta bile olsa denemeye değer ama ben remzi beyin bilgisine güvendim ve onun yönlendirmesine bıraktım süreci o uygun gördüm prp yapalım derse yapacağım yapmayalım derse yapmayacağım bazen de çok bilmek her konuda fikir sahibi olmak iyi değil

Bende kararsızım gitme konusunda. Çok pahalı çünkü. Bahçeci bu işi 1500 TL yapıyorsa Bülent Tıraş 5000 TL ye yapıyorsa bu kadar uçuk bir fark varsa arada o zaman Bülent Tıraşın bu işi garanti etmesi gerekiyor. Ama kimsenin de henüz hamile kaldığını duymadım.

Yumurta rezervi düşük erken menopoz olup fsh yüksek amh düşük ve 40 yaş üstü veya ilaçla adet olanlar prp yapıp sonuç alan varsa lütfen buraya yazsın bize umut olsun burdaki tüm arkadaşlara. Birbirimizi haberdar edelim bence arkadaşlar.

Bende kararsızım gitme konusunda. Çok pahalı çünkü. Bahçeci bu işi 1500 TL yapıyorsa Bülent Tıraş 5000 TL ye yapıyorsa bu kadar uçuk bir fark varsa arada o zaman Bülent Tıraşın bu işi garanti etmesi gerekiyor. Ama kimsenin de henüz hamile kaldığını duymadım.

Yumurta rezervi düşük erken menopoz olup fsh yüksek amh düşük ve 40 yaş üstü veya ilaçla adet olanlar prp yapıp sonuç alan varsa lütfen buraya yazsın bize umut olsun burdaki tüm arkadaşlara. Birbirimizi haberdar edelim bence arkadaşlar.
Evet yazın lütfen bize umut olsun 💖

Evet yazın lütfen bize umut olsun 💖
Selam arkadaslar.benim 3 defa tup bebek denemem oldu.ilkinde tek yumurta 3.gun embriyosu transfer edildi tutunamadi.sonra 2 kez daha denedim embriyolar dolkenmedi.tabi bunlari Ankarada yaptirmistim.simdi dr.bulent beye prp yaptirdim nisanin 4 unde.10 gun sonra adet oldum normal surede.mayis ayindaki adetimde kontrole cagirdilar mayis ayini bekliyorum

• Beğen
Reactions: ozr
Selam arkadaslar.benim 3 defa tup bebek denemem oldu.ilkinde tek yumurta 3.gun embriyosu transfer edildi tutunamadi.sonra 2 kez daha denedim embriyolar dolkenmedi.tabi bunlari Ankarada yaptirmistim.simdi dr.bulent beye prp yaptirdim nisanin 4 unde.10 gun sonra adet oldum normal surede.mayis ayindaki adetimde kontrole cagirdilar mayis ayini bekliyorum
Bu arada yasim 43 yumurta rezervim dusuk kalitesi de dusuk

Çok sağolun, ilk adetinizde yumurta sayısında bi değişiklik oldu mu, baktırdınız mı?
İnşaallah bu sefer çok kaliteli yumurtalarınız olur, bebişlerinize kavuşursunuz.

X