Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Ben bildiği yazdım.Bahçeci de 1500 TL ,Acıbadem de 5000 TL .Başka bir merkezde de 1500 TL ise adını yazıver arkadaşım , insanlar bilsin öğrensin. Zaten öyle her merkezde de yapılmıyor .
Malatya'da doğu fertil yapıyor 1500 TL'ye zaten burda yazmıştım daha önce

Teşekkür ederim,hayırlısı diyorum artık...1 aydır yaşadığım belirsizlik çok yıprattı beni,Hoca PRP nin etkisi 6 ay sürüyor dedi ama,birkaç ay içinde yeniden bir deneme yapabileceğimi düşünmüyorum,biraz zaman geçsin...OPU,transfer,negatif bir sonuç ihtimali vs derken ikinci bir olumsuzluğu kısa vadede kaldıramam gibi geliyor.Hepimiz için hayırlısı inş🙏
Merhaba Macbethx nasılsın güzel haberler vardır inşallahh.Hadi bizi sevindirr

Aret Kamar da Prp tedavisi gören var mı arkadaşlar ? Prp ve muayene ücreti nedir Aret hocada?
Prp yapıyorum bilmiyorum. Ben orada tedavi görüyordum ama PRP yapıldığını duymadım. Belki benim bilgim olmamıştır. Şimdi yeni bir merkeze başladım. Ataşehir Memorial da devam edicem. Hayırlı olur inşallah☺️ Aret Hocada ön görüşme ücretsiz diye biliyorum ama

Mrb arkadaslar bende prp oncesi sonrasi yasadiklarimi yazayim size prp yaptirmadan onceki ay kistlerimin icini bosalttirmistim bosaltma islemende 4 yumurta vardi o ay bosaltma sonrasi dogum kontrol hapi kullandim 20 gun sonra 1 yumurta gorunuyordu dogum kontrol hapi sanirim ki baskiladi neyse dedik baslayalim prp ye prp yaptirmaya gittigimizde 1 sagda 1 solda gorunuyordu prp den 2 ay sonra kontrolde 5 sagda 3 solda folokül gorundu cok sukur cumartesi gunu basladik bakalim ignelere persembe kontrolum var insallah hersey yolunda gider

bahçecinin her kliniğinde uygulanıyormu bilmiyorum ben fulya kliniği için iletişime geçtim. remzi beyle görüşmem var işte bu hafta. prp dün çıkan bir uygulama değil açıkçası saç için yüz için hep yapıldı şimdi onu tüp bebeğe uyarladılar kök hücre gibi bir muziceymiş gibi ifade etmek doğru değil. acıbademlede konuştum ben sonuç aldınız mı dedim spontone gebe kalanlar var içlerinde ama sonuç almak için erken dedi. aslında prp yaptım şöyle oldu diyen birileri çıksa sayfada bizde haberdar olsak

Ben de 40 yaşındayım lekelenme dışında adet görmüyorum son 1 yıldır. Benim durumumda prp yaptıran varsa bilgi almak istiyorum.

Mrb arkadaslar bende prp oncesi sonrasi yasadiklarimi yazayim size prp yaptirmadan onceki ay kistlerimin icini bosalttirmistim bosaltma islemende 4 yumurta vardi o ay bosaltma sonrasi dogum kontrol hapi kullandim 20 gun sonra 1 yumurta gorunuyordu dogum kontrol hapi sanirim ki baskiladi neyse dedik baslayalim prp ye prp yaptirmaya gittigimizde 1 sagda 1 solda gorunuyordu prp den 2 ay sonra kontrolde 5 sagda 3 solda folokül gorundu cok sukur cumartesi gunu basladik bakalim ignelere persembe kontrolum var insallah hersey yolunda gider
Maşallah çok güzel inşallah hepsi döllenir hayırlısıyla kucağınıza alırsınız. Acıbadem de mi yaptırmıştınız?

Merhaba.Çok güzel haber.İnşallah olumlu sonuçlar alınır.Sizde erken menopuzmuydu acaba.Ve o arada kullandığınız ilaçlar varmıydı.

Merhaba.Çok güzel haber.İnşallah olumlu sonuçlar alınır.Sizde erken menopuzmuydu acaba.Ve o arada kullandığınız ilaçlar varmıydı.
Amin hayirlisiyla yumurtalar bos cikmaz insallah her aşama ayrı bi tedirginlik mevlam hicbirimizi darda koymasin saglikli hayirli evlatlarla kucaklarimizi doldursun insallah evet adet gecikmesi diye gittim banada doktorun biri erken menepoz baska biri hayir rezervin kötu ama erken menepoz degil demisti fsh 12 amh 0.11 falandi oda direk tup bebek asılamayla ugrasma dedi cok zor gunler gecirdim fsh 34 lere ciktiginda amh 0.03 olmustu asla cocugun olmaz hic yumurtan yok kibris yumurta nakli tek caren denildi yıkılmistim tam evlilik arifesinde bunu dedikten 45 gun sonra evlendim ve hamile kaldim kimyasal gebelik oldu dedik miyom ve kistten ikinci ayda ayni sekildr hamile kaldim yine ayni seyler oldu bu arada yasim 38 oldu ve ilk evliligim cocugum yok bunlari anlatmak istedim yoktan var eden Allah cok sukur asla cocugun olmaz dediler 2 kez hamile kaldim umitsizlige kapilmayin lutfen 4. Ayin sonunda tup bebek yaptiralim baslamisken bir kez olsun iyi bir merkezde iyi bir hekimle olsun dedik cunku maddi manevi agir bir yuke girdik bulent hocada acibademde aldik solugu prp yapalim dedi yigit hoca bu arada evet vitamin ve gida takviyeleri verdi önumuzdeki ay gel dedi gittik yaptik sonuc şuan icin guzel ama ilerisini bilemem dilerim hersey guzel olur

Amin hayirlisiyla yumurtalar bos cikmaz insallah her aşama ayrı bi tedirginlik mevlam hicbirimizi darda koymasin saglikli hayirli evlatlarla kucaklarimizi doldursun insallah evet adet gecikmesi diye gittim banada doktorun biri erken menepoz baska biri hayir rezervin kötu ama erken menepoz degil demisti fsh 12 amh 0.11 falandi oda direk tup bebek asılamayla ugrasma dedi cok zor gunler gecirdim fsh 34 lere ciktiginda amh 0.03 olmustu asla cocugun olmaz hic yumurtan yok kibris yumurta nakli tek caren denildi yıkılmistim tam evlilik arifesinde bunu dedikten 45 gun sonra evlendim ve hamile kaldim kimyasal gebelik oldu dedik miyom ve kistten ikinci ayda ayni sekildr hamile kaldim yine ayni seyler oldu bu arada yasim 38 oldu ve ilk evliligim cocugum yok bunlari anlatmak istedim yoktan var eden Allah cok sukur asla cocugun olmaz dediler 2 kez hamile kaldim umitsizlige kapilmayin lutfen 4. Ayin sonunda tup bebek yaptiralim baslamisken bir kez olsun iyi bir merkezde iyi bir hekimle olsun dedik cunku maddi manevi agir bir yuke girdik bulent hocada acibademde aldik solugu prp yapalim dedi yigit hoca bu arada evet vitamin ve gida takviyeleri verdi önumuzdeki ay gel dedi gittik yaptik sonuc şuan icin guzel ama ilerisini bilemem dilerim hersey guzel olur
inşallah canım.Güzel haberlerini bekliyoruz.Aynı durumdayım bende.fsh yüksek amh düşük erken menopoz.Bnede acıbadem de yaptırmayı düşünüyorum.ama bende sigara da mevcut.Şimdi hayıt maca kullanmaya başlayacağım.Prp öncesi bir depolama yapayım dedim.Hakkımızda hayırlısı.

X